11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Další ročník Vltava Run za námi

11. 05. 2019

I letos se druhý květnový víkend sešlo 297 týmů, aby pokořilo trať ze Zadova do Prahy. Extrémně deštivé počasí, které celý víkend provázelo, letos prověřilo nejen fyzické síly skoro 3500 běžců, ale hlavně jejich odhodlání vystoupit z komfortní zóny. Průvaly deště a nízké teploty nedávaly běžcům moc šancí na pohodový běh, ale i o tom je Vtava Run. Překonávat své limity a s partou stejně zapálených běžců doběhnout až do cíle. A to se nakonec podařilo všem, včetně nevidomých běžců z Nadace Leontinka.

„Chtěly bychom poděkovat všem týmům, které i letos přes to všechno sebraly veškeré své síly a celých 360 km doběhly,. Pro nás jsou to hrdinové," říká organizátorka Květa Látalová.

Nejrychlejším 12 členným týmem se stal Winehouse.cz v čase 23 hod. 12 min. 50s. Mezi 9 člennými týmy vybojoval první místo LOKAL BLOK, který se dokonce stal zároveň 3. nejrychlejším týmem vůbec. V týmu žen si pro vítězství doběhly skvělé ženy z Bitters týmu 30h 47m 2s. 

EPP – Pomáhej pohybem

V posledních letech Vltava Run ale i pomáhá. Letos bylo vybráno 12 dětí, o kterých si můžete přečíst zde. Pro tyto děti běžci sbírali za odběhnuté kilometry body, které nadace ČEZ – Pomáhej pohybem proměnila v šek na 100.000,- Kč.

Veškeré informace k závodu najdete na www.vltavarun.cz.Velké množství fotografií můžete najít na facebooku a Instagramu pod hashtagem #vltavarun, které si sdílejí samotní běžci.

Všem týmům gratulujeme a těšíme se na další ročníky.

Kategorie A - 10-12 člennů v týmu
1. MÍSTO WINEHOUSE.CZ (23h 12m 50s)
2. MÍSTO Štefko Running Team 1 (23h 47m 34s)
3. MÍSTO adidas Runners Prague SPEED SQUAT (24h 12m 46s)

Kategorie B - 6-9 člennů v týmu
1. MÍSTO LOKAL BLOK (24h 3min 45s) 
2. MÍSTO Go Create Performance (25h 14m 32s)
3. MÍSTO Benešovský Běžecký Klub (27h 24m 56s)

KATEGORIE ŽEN
Bitters team (30h 47m 2s)

6. ročník Vltava Run právě odstartoval

11. 05. 2019

Přesně ve 4:00 hod. vběhli na trať první závodníci, kteří se rozhodli společně s dalšími členy týmu pokořit 360 km trať letošního ročníku závodu Vltava Run. I letos budou týmy vybíhat v pravidelných intervalech, kdy ten poslední pustíme na start až v 15.40. 

Držíme všem závodníkům palce a přejeme co nejvíc společných zážitků. 

Nezapomeňte na regeneraci

09. 05. 2019

Natrénovat na závod nebylo určitě nic jednoduchého. A aby vaše snaha nepřišla po prvním
úseku vniveč, nezapomeňte na kvalitní regeneraci, kdy se únava s každým odběhnutým
úsekem diametrálně zvyšuje. Nezapomínejte se po každém úseku dostatečně protáhnout a
v nejlepším případě i provést masáž na masážním válci od Kine-MAXu. Válce vám pomohou
uvolnit namožené svaly a rozbít zatuhnutá svalová vlákna, která právě takovou masáží uvolníte.


Více informací o veškerých regeneračních pomůckách společnosti Kine-MAX najdete zde.

Startovní listina je on-line

03. 05. 2019

Něco málo přes týden chybí do startu závodu Vltava Run, a proto je načase zveřejnit
startovní listinu. Připravili jsme pro vás dvě verze: jednu, kde najdete starty podle
startovního času a jednu dle abecedního seznamu závodních týmů.

Těšíme se na vás v pátek na Zadově.

Kilometry v nohách a jistý krok.

02. 05. 2019

Že máte po běhu žízeň, ale pořád chcete mít čistou hlavu? Žádný problém! Ať už máte v nohách pár kilometrů nebo skoro maraton, se Zlatopramenem Radler 0,0 % se nemusíte omezovat. Je první radlerem bez jediné kapky alkoholu.

Po dvou stávajících příchutích Citron, bezový květ, máta a Černý rybíz, levandule, které se na trhu objevily v minulém roce, přidává třetí variantu v plechu – osvěžující Grep a rozmarýn. Kromě této novinky přidává Zlatopramen příchutě Radler 0,0 % Citrón a Radler 0,0 % Tmavý citrón v půllitrových PET láhvích. Radler 0,0 % Citrón si bude možné vychutnat nově i na čepu. A ještě pár zajímavostí na konec: v celém portfoliu Zlatopramen Radler 0,0 % je navíc nově snížen obsah cukru o 30 %, všechny varianty jsou bez konzervantů a přidaných barviv a samozřejmostí je nulové procento alkoholu.

Tak na zdraví a rovnou cestu bez výmolů!

Desatero chování v lese

30. 04. 2019

Vltava Run nedělá jen běh. Ale jeho kouzlem je nádherná příroda, kterou závod vede. Člověk kolikrát až žasne, jaké výhledy a lesní zákoutí nám trasa nabízí. A aby nám Lesy ČR tyhle zážitky umožnily i v budoucnu, neměli bychom zapomínat na pravidla, jak se v lese chovat. Proto na našich facebookových stránkách najdete celou fotogalerii Malého pána s jeho okouzlujícím desaterem chování v lese.

Přejeme krásné proběhnutí 

Otestuj s Top4Running nejnovější modely Nike

30. 04. 2019

Tvoje běžecká speciálka Top4Running jako jeden z hlavních partnerů Vltava Run se postará,
že budeš mít letošní závod určitě v čem běžet. Na start letos opět přiváží auto plné
nejnovějších testovacích modelů Nike. Tentokrát si budeš vybírat z modelů Nike Pegasus
35, Nike Vomero 14 a Nike React Epic. Členové Top4Running týmu ti na místě pomůžou
vybrat pro tebe nejlepší model a velikost. Zapůjčení bot je zdarma a můžeš v nich klidně
odběhnout celý závod. Pokud ti budou boty vyhovovat, můžeš si je koupit na
Top4Running.cz se svoji Vltava Run slevou 30%
z původních cen do 31.5.

Povolený doping od Sony na Vltava Runu

26. 04. 2019

Máte svůj oblíbený běžecký playlist, který vás dokáže nakopnout víc než ten nejsilnější booster? Proč ho tedy nevyužít nejen při tréninku na Vltava Run. Díky SONY můžete poslouchat vaše oblíbené songy nejen mezi přejezdy nebo při bězích, ale i ve chvílích odpočinku.

S reproduktory Sony s funkcí EXTRA BASS můžete poslouchat společně skvělou hudbu mezi předávkami a chvílích odpočinku. Nemusíte se bát ani zhoršených podmínek. Reproduktory jsou totiž prachu a vodě odolné, což se na Vltava Runu skvěle hodí.

Při běhu se vám zase mohou hodit bezdrátová sluchátka Sony, která skvěle drží v uších a hlavně jsou potu a vodě odolná. Ty vám při vhodně zvolené hudbě s funkcí EXTRA BASS mohou pomoci překonat vaše limity a oživit vaše výkony.

SOUTĚŽ
Chceš vyhrát jeden ze dvou reproduktorů Sony SRS-XB21 a jedny sluchátka WI-SP500? 
- Sleduj stránku SONY CZ / SK 
- Sdílej v komentářích své fotografie z tréninků. Fotografií můžeš sdílet, kolik chceš. Logicky víc fotografií, větší šance na výhru. 
Soutěž trvá od dnešního dne až do úterý 30.4.2019. Ve středu 1.5. vybereme 3 z vás, kteří jednu z výše uvedených cen vyhraje.

Pomáháme spolu s ČEZ nadací a aplikací EPP

25. 04. 2019
Filantropie není otázkou peněz, ale otázkou našich vnitřních pocitů. A s pomocí EPP aplikace to platí dvojnásob. Pomoci dětem, které jsme vybrali v rámci vámi zaslaných příběhů, totiž není nutné žádným finančním darem, ale pouze tím, že budeš běhat. Stačí si jen stáhnout aplikaci a spustit ji v rámci svého tréninku, nebo úseku na Vltava Runu. 

Posuď sám, jak jednoduché to je: 
1) Stáhni si aplikaci EPP - Pomáhej pohybem (iOSGoogle PlayMicrosoft)
2) Spusť aplikaci a zaběhni si svůj pravidelný okruh/trénink/trasu. Jen dávej pozor, aby jsi během aktivity nepřepnul do jiné aplikace (hudba, telefon,...). V takovém případě se totiž aplikace zastaví a pauzu je nutné ručně spustit. 
3) Pokud běháš s aplikací v rámci tréninku, po jeho ukončení stačí aktivitu zastavit a vrátit se zpět na hlavní stránku. V tomto případě se aktivita uloží a body budete moci přidělit našim projektům až v průběhu Vltava Run víkendu.
4) Pokud appku zapneš až na Vltava Runu, můžeš své body po ukončení trasy přidělit rovnou námi vybraným projektům.

Na nic nečekej a sdílej s námi své vyběhané body pomocí hashtagu #vltavarunepp a doplň o tvůj dosud celkový počet naběhaných bodů.

Hitrádio City 93,7 FM se postará o zábavu

17. 04. 2019

O zábavu a o ty správné beaty se vám na startu a v cíli postarají moderátoři našeho hlavního mediálního partnera Hitrádia City 93,7 FM Lucie Daňková a Martin Čípa, který má pro vás nachystaný ten nejlepší DJ hudební mix, jak pro energický výběh, tak v cíli pro pořádnou after party. V průběhu závodu se můžete bavit na vlnách rádia přímými vstupy ze závodu, o které se postará Petr Slíva.  Z vyhlašování výsledků se přímo napojíme do živého vysílaní. Své zážitky budou pravidelně do éteru vysílat běžci z týmu Hitrádia City 93,7 FM, ale chystají se vyzpovídat i další závodníky, které na trati potkají. Tak buďte ve střehu, možná z vás budou mediální hvězdy :) a hlavně mějte naladěno Hitrádio City 93,7 FM, ať o nic nepřijdete.

Opět pomáháme s Nadací ČEZ

10. 04. 2019

Nejeden příběh nás rozesmál, ale mnohé z nich nás dojaly. A pak bylo pár těch, u kterých jsme zjistili, že ne vždy potřebujete Vltava Run k tomu, abyste během pomáhali. Ale díky nim jsme si uvědomili, že společně můžeme pomoci mnohem víc. A to pro nás byl velký impuls. Za podpory ČEZ NADACE jsme připravili jeden velký příběh, který i díky vám chceme podpořit pomocí aplikace EPP. Vltava Run inspiruje vás a vy inspirujete nás. Vltava Run je týmová hra, a proto pojďme společně pomoci dětem, které jsme jako tým vybrali.

Jsme vám všem už teď moc vděční, že do toho jdete s námi, a proto budeme rádi, když všichni společně, co tento rok poběžíme Vltava Run, pomůžeme vybraným dětem v jejich životní cestě, aby ji měli zase o něco snazší. Zapněte appku Pomáhej pohybem a sbírejte body už teď. Odkládejte je, abyste je mohli na Vltava Run přiřadit našemu společnému projektu s názvem "Vltava Run 2019", který spustíme 10.5.2019.

Jednotlivé příběhy týmů najdete na konci článku, ale pojďme si představit naše dětičky.

1. Vítek, 15 let, dg. hypoplastické levé srdce. Po mnoha operacích na jednokomorové srdce, stav stabilní, zúžená chlopeň, čeká na operaci. Časté infekty dýchacích cest, zvýšená únava, fyzicky nestačí vrstevníkům, problémy s pamětí. Před 2 lety mu zemřela maminka na rakovinu, žije s bratry a s tatínkem.

2. Matyáš, 8 měsíců, dg. hypertrofická kardiomyopatie, plicní hypertenze. Po narození zbytnělé srdce, bohužel se to nespravilo dle předpokladů a stále roste. Jediná možnost je transplantace srdce, vada je neoperovatelná. Náchylný na sebemenší infekt, musí být stále mimo kolektiv a rodiče musí dbát na zvýšenou prevenci.

3. Daniel, 5 let, dg. anomální návrat plicních žil, po operaci. Kolabující plíce zanechaly následky na celém organismu s dopadem na poruchu imunity s celoživotním braním atb., problémy s motorikou a koordinací, zapojení do normálního života zatím s velkými obtížemi.

4. Sárinka, 3 roky, těžká komplexní nekorigovatelná srdeční vada. Sárinka je v režimu paliativní péče, aktuálně je stabilizovaná, kyslík dostává podle potřeby. Musí být chráněna před infekty, protože každá, již zvýšená teplota, její stav velice zhoršuje. Bohužel zatím není pro její vadu řešení.

Pro všechny 4 děti budeme kupovat čističku vzduchu, protože všechny 4 děti musí být v co nejčistším prostředí bez bakterií. Pro Vítka dále koupíme inhalátor, pro Daniela žížalu plněnou pískem pro rozvoj psychomotoriky. Pro Sárinku a Matyáše oxymetr na měření srdeční aktivity a saturace (okysličení krve).

5. Aneta Jurečková,15 let, dg.Friedriechova ataxie. Jde o nervové onemocnění malého mozku. Progres nemoci je pomalý, bohužel se ale nedá léčit. Jde o vzácnou nemoc, která postihuje 50 lidí v ČR. Anetě se bude kupovat vhodnější vozík, aby mohla být mobilnější a soběstačná.

6. Jakub, 15let, dg. svalová dystrofie, od čtyř let je na vozíku. Před rokem se stala tragédie, oběsila se mu maminka. Kubu má v péči jeho otčím Karel a babička. V týdnu bydlí na internátu a na víkend jezdí za babičkou a otčímem. Rád hraje na počítači hry, hraje šachy, staví modely letadel. Začíná programovat v programu (aplikaci) C-COMPUTER. Baví ho to a rád by v programování pokračoval.Kubovi proto koupíme notebook a mobilní telefon.

7. Hynek, 7 let, poškození mozku v roce 2014, když spadl do bazénu. Hynek s námi už běžel minulý ročník, a proto jsme rádi, že ho máme zpět. Hynkovi moc pomáhají různé lázně a terapie, a proto ho na jednu pošleme také. Bude to terapie Therasuit v Sarema Liberec.

8.Terezka, 7 let. Od narození má dětskou obrnu, má postižené 3 končetiny. Rodiče s ní podstupují různé léčby a rehabilitace. Pro Terezku dělají jako všichni rodiče maximum. Terezka se zapojuje do života svých vrstevníků, chodí do běžné školy a přes to, že přes rok jezdí po rehabilitacích a cvičeních, zvládá školu skvěle. Jednou by chtěla sama chodit bez vozíku a dělá pro to maximum. Terezku také pošleme na rehabilitaci a to do Centra hiporehabilitace MIRÁKL.

Pojďme tedy spolu vyběhat dětem podporu a dokažme, jak velký tým na Vltava Runu společně jsme. Příběhy jednotlivých týmů si můžete přečíst zde: Turtle running team , Psychotéky, Srdíčkáři, Froglet běžci strakonice, FLD Men a FLD Mix. 

Pomáhej pohybem s aplikací EPP a co pro to můžete udělat a jak?

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ je nástroj, díky kterému má každý možnost pomáhat vlastním aktivním pohybem. Nejen sobě k lepšímu zdraví, ale také druhým, kteří naši pomoc potřebují. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůzi, běh, jízdu na kole, lyžování nebo indoorové aktivity typu běh na běžícím pásu). Kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti generuje aplikace body, které může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol či obcí.

Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nasbírali dostatečný počet bodů, Nadace ČEZ projekt finančně podpoří. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty naleznete na www.pomahejpohybem.cz. Sledovat je můžete také na facebooku „EPP Pomáhej pohybem Nadace ČEZ“. Aplikace je zdarma dostupná pro „chytré“ telefony. Díky vám a vašemu pohybu mohla Nadace ČEZ prostřednictvím této aplikace podpořit už více jak 850 projektů v celkové hodnotě přesahující 61 milionů korun. Díky spolupráci s Nadací ČEZ se během Vltava Run 2017 a 2018 povedlo prostřednictvím mobilní aplikace EPP - Pomáhej pohybem vyběhat částku 100 000 Kč na podporu nevidomých.

Pomáhat může skutečně každý nejen během Vltava Run 2019, ale i během tréninku na něj. Stačí si aplikaci stáhnout a zapnout ji při jakémkoliv vašem běhu. Body, které vyběháte, je nutné uložit a přiřadit nejdříve až 10.5., kdy výše uvedené projekty budou v EPPce – Pomáhej pohybem spuštěny. Vaše body budou využity na nákup pomůcek pro jednotlivé děti v tomto společném příběhu.

Spousta emocí s Nikonem

08. 04. 2019

Všichni to znáte, není důležité, jak běžíte, ale jak u toho vypadáte. A na Vltava Runu to platí dvojnásob, protože po celé trati na vás budou číhat fotografové s výbavou od značky Nikon. Dejte dobré náladě zelenou a za každé situace mějte úsměv na tváři.

To samé platí u týmového focení na pódiu v cíli. Tam už z vás budou stříkat endorfiny a emoce z doběhu. Užijte si tedy cílové focení s Nikonem.
Ten vám tenhle nával emocí pošle na památku na kapitánský email.

SOUTĚŽ
Jak vidíme Vltava Run my, je z našich fotek jasné. Ale baví nás ho vidět i vašima očima. Proto i letos nebudete v rámci závodu ochuzeni 
o fotografickou soutěž. Tentokrát si vítěz odnese dalekohled PROSTAFF 7S 8x30, který svou velikostí sice patří k těm menším, ale funkčností
se vyrovná svým větším bratříčkům. Je vodotěsný, odolný proti zamlžování a ergonomický pro lepší držení a pohodlné nošení.

Sdílejte tedy na Instagramu fotku těch nejkrásnějších panoramat z letošního Vltava Runu a označujte je hashtagem #vltavarun a @nikon_cz_sk.
Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky publikované od 11. do 12.5.2019.

NIKON SLEVA PRO VŠECHNY BĚŽCE

Uvažujete o novém foťáku, doplnění své fotovýbavy nebo z vás bude pozorovatel noční oblohy? Od Nikonu máte slevu 10%
na https://store.nikon.cz/. Stačí při nákupu zadat slevový kód „VLTAVARUN2019“. Sleva platí od 1.5. do 30.6.2019 na všechny produkty kromě repasovaných kousků.

Zaběhněte si Wings for life kdekoliv na světě

08. 04. 2019

WINGS FOR LIFE je nejen mezinárodní nezisková výzkumná nadace zabývající se

poraněním míchy, ale spousta běžců jej zná hlavně jako běžecký závod. WFL WORLD RUN

je unikátní a zábavný celosvětový závod. Všichni běžci na světě startují v ten samý moment

(13:00 hod. našeho času) a 30 minut po nich vyráží na trať i Catcher Car, které zastupuje

cílovou čáru. Koho auto dohoní, ten skončil.

Letos ale organizátoři přišli i s vychytanou appkou, aby si závod mohli užít i ti, kteří nemají

možnost se účastnit velkého světového běhu. Stáhni si tedy aplikaci ( iOS , Android) a

přidej se do organizovaného běhu, nebo běž sám kdekoliv na planetě.

Zajímá vás, na čem jedeme? Na Mototechně!

04. 04. 2019

Aby závod mohl fungovat jak na drátkách, máme toho nejlepšího partnera, který se postará
o to, abychom byli všude včas. V Mototechně jsme díky jejich široké nabídce vybrali ty
správné auťáky pro servisní tým na trati, fotografy a hlavně pro produkční tým, bez kterého
by celý závod vůbec nemohl fungovat.

A jelikož nechceme výhody jen sami pro sebe a je nám zcela zřejmé, že po závodě bude už
každý krok utrpením, můžou závodníci, kteří budou parkovat až na nejvzdálenějším
parkovišti, využít shuttle servis a to právě mezi parkovištěm a cílem. Unavené nožky si
odpočinou a Mototechna se postará, abyste svého posledního běžce přivítali včas.

Bitters poprvé na startu i v cíli

02. 04. 2019
Chcete mít energii po celou dobu závodu pod kontrolou? Bitters si pro vás připravil balíček 2 ks iontových nápojů, 1 pytlíku jerky a 1 balení energií nabitých žvýkaček za cenu 99,- Kč.
Sety je možné objednat na info@bitters.cz. Z této adresy přijde závodním týmům instrukce k platbě. Své balíčky si budete moci vyzvednout přímo na Zadově.
A až doběhnete do cíle, tak se stavte u jejich foodtracku a doplňte spálené kalorie.Můžete se těšit na sušené maso, bonbóny, žvýkačky, shiratake nudle nebo Bitters pivo.

Limitovaná edice triček Vltava Run

12. 03. 2019

Kolekce neonových triček Vltava Run

I letos jsme si neodpustili a nechali pro vás vyrobit stylovou kolekci limitovaných triček.
Tentokrát v neonových barvách. Vybírat můžete z 5 barev. Běžci aktuálního ročníku mohou využít slevu 30 %.
Celou kolekci můžete omrknout zde

Perníková medaile, která pomáhá

12. 03. 2019

Štafeta zrakově postižených běžců a trasérů Nadace Leontinka se letos již popáté
postaví na start dálkového běžeckého závodu Vltava Run. Tento mimořádně náročný
závod se stal nedílnou součástí sportovního programu běžců z Leontinky, kteří svou
lásku ke sportu mnohokrát získali již v dětském věku.

Pojďte tedy s námi podpořit týdenní sportovní soustředění pro děti ze speciálních
škol pro zrakově postižené a pro ZP děti integrované do běžných škol. 
Zakoupením perníčku "Nadace Leontinka na Vltava Run 2019" pomůžete dětem
vyzkoušet si v rámci soustředění pod vedením zkušených trenérů různé sporty.
Cílem je vyvolat v dětech nadšení pro aktivní trávení volného času sportem tak, aby
si pak dále ke sportu hledaly samy cestu, ať již v oddíle, škole neboť třeba jen v
rodině. 

Možná se mezi dětmi objeví noví talentovaní sportovci, se kterými se v budoucnu
setkáte na trati Vltava Run nebo třeba na paralympijských hrách...

Perníček je domácí ruční výroby, velmi chutný, průměr perníčku je 9 cm. Objednat si
můžete jen jeden perníček za 60,- Kč nebo sadu 12ti kusů pro váš tým za speciální
cenu 600,- Kč. Perníčky budou připravené k vyzvednutí v cíli závodu. 

Všem mlsalům s dobrým srdcem Nadace Leontinka děkuje a přeje povedený závod
Vltava Run 2019 a dobrou chuť!

Startovní set 2019

08. 02. 2019

PERSONIFIKOVANÉ POTISKY TRIČEK A DOPLŇKY DO STARTOVNÍHO SETU

 

Jen do 7.3.2019 máte čas na to, abyste si mohli objednat personifikovaný potisk triček. Pro to, abyste mohli zaslat svůj vlastní návrh (logo/nápis), musíte mít vyplněnou kompletní soupisku týmu, včetně velikosti triček. Velikosti si raději zkontrolujte dle naší tabulky. Po uzavření objednávek, tedy od 8.3.2019 (00:00:01) nebude možné u triček s objednaným personifikovaným potiskem měnit jejich velikosti. Pokud neproběhne objednávka personifikovaného potisku, zůstává tričko v základní verzi s hashtagem #vltavarun.

 

Pozn.: V případě, že si na personifikovaný potisk vyberete logo týmu, je nutné je zaslat POUZE v černé barvě, v křivkách ve formátu *.pdf, 240 dpi.

 

Ostatní podmínky pro personifikovaný potisk najdete zde.

 

Nezapomeňte, že do 7.3. je také možné objednávat doplňky do startovního setu:

- Vychytané produkty od našeho partnera VARTA za skvělé ceny

- Doplňky z naší limitované kolekce Vltava Run 2019 (čelenky a kompresky)

- Reflexní popruhy, Reflective Skin Spread, ESIO tape nebo bíla fixa na sklo

 

Objednávku lze udělat pouze 1x. Souhrnou platbu za personifikovaný potisk a doplňky v startovacím setu je nutno uhradit do 5 pracovních dnů od odeslání objednávky.

Waiting List_aktualizace 20.11.2018

02. 11. 2018

Dneska jsme uzavřeli waiting list. Díky nezaplaceným registracím se uvolnilo několik málo míst, které jsme hned posunuli dál. Všem, kteří měli to štěstí, jsme osobně volali. Děkujeme všem týmům za jejich zájem všem přejeme hodně štěstí na jiných závodech nebo příští rok na Vltava Run.
 

Děkujeme

01. 11. 2018

Vltaváci, 

děkujeme za dnešní smršť registrací a gratulujeme všem registrovaným. Na všechny týmy se budeme těšit příští rok v Churáňově na startu.

Tým Vltava Run

Jak se přihlásit na Vltava Run 2019?

28. 10. 2018

Ahoj Vltaváci!
Registrace se blíží a my vám posíláme všechny důležité informace k registraci samotné a novému nastavení waiting listu. 

Co všechno potřebujete vědět?
Spuštění registrace:  1. 11. 2018 v 11.00
Startovné:                  18 000 Kč
Splatnost:                  do 14. 11. 2018 (nejpozději 14 dnů ode dne registrace)

Které údaje jsou pro registraci povinné?
1. Jméno + mobil + e-mail kapitána týmu
2. Jméno + mobil + e-mail zástupce kapitána týmu (slouží pro komunikaci v případě, že kapitán nebude k zastihnutí)
3. Název týmu 
4. Pár jednoduchých otázek k pravidlům závodu pro opravdové kapitány ;) (místo Captcha)
Po úspěšné registraci bude na e-mail kapitána zaslán potvrzující e-mail s pokyny k platbě. 

Jak jsou otázky nastaveny?
1. 4 jednoduché otázky
2. Odpovědi A) B) C)
3. Vždy jedna odpověď správná
4. Špatná odpověď zčervená, správná zezelená. Pokud odpovíš špatně, můžeš se hned opravit. 
5. Registrace bude možná pouze pokud budou všechny odpovědi správně.

Co se stane, jestli nestihnu registraci a bude naplněna kapacita? Jak funguje waiting list?
1. Pokud už bude kapacita závodu naplněna, automaticky budeš zařazen na waiting list. 
2. Přijde ti potvrzovací e-mail s pořadovým číslem, což znamená, že budeš vědět, kolikátý v pořadí se na waiting listu nacházíš. 
3. Když se posune tvoje pořadí na waiting listu, dostaneš informaci e-mailem
4. Všechny registrované týmy mají 14 dnů ode dne registrace na úhradu startovného. Teprve po spárování plateb, tedy v druhé půlce listopadu, bude možné uvolnit místa pro waiting list. 
5. Žádosti o zařazení na waiting list prosím řešte pouze prostřednictvím formuláře na stránkách závodu. Formulář bude aktivní 7 dnů po naplnění kapacity.

Co mám udělat, pokud můj tým získá více registrací?
Pokud se vám podaří získat v týmu více registrací, identifikujte tyto registrace a na e-mail info@vltavarun.cz nám pošlete zprávu - postačí pouze název týmu a jméno  kapitána. My registraci posuneme do waiting listu.
Není povolen přeprodej registrací. Správa týmu bude otevřena (a tedy i možnost jakýchkoliv změn) až po zaplacení startovného a to pouze pro registrovaného kapitána. 

--------------------------------

Pokud máte zájem o informace o partnerství pro firemní týmy, prosím kontaktujte Míšu Královou +420 603 814 830, kralova@vltavarun.cz. Partnertsví není vázáno na registrace 1. 11.2018

Co partnerství obsahuje?
1. Startovné pro jeden tým
2. Personifikovaná trička pro celý tým (tisk loga nebo názvu týmu dle preference)
3. Umístění loga firmy na web stránkach závodu www.vltavarun.cz
4. Umístění loga firmy v propozicích k závodu a možnost zveřejnění inzerátu na formát A6
5. Možnost umístění samplingu do startovního setu pro každý tým
6. Vstup do partnerské zóny v cíli

A to je vše, těšíme se na vás:)!

Květa, Míša a Láďa

HLEDÁME POSILU

18. 10. 2018
Do našeho týmu hledáme posilu, která nemusí umět běhat, za to si pěkně rozumí s PHP a MySQL. Hodil by se nám někdo, kdo nám pomůže s vývojem administrace nebo frontendu, s přípravou registrací a mnohé další věci, na které již sami nestačíme. 
Shodneme se, že správný kandidát nebo kandidátka by měl/a mít dobré analytické a koncepční myšlení, měl/a by ovládat PHP a MySQL a základy objektového programování. Pokud bude mít smysl pro humor, bude to pro nás všechny bonus navíc. 
Veškeré další informace najdete zde: https://www.startupjobs.cz/nabidka/15999/developer-php-nette-mysql-vltava-run

Tak a máme vybráno!

14. 09. 2018

Tak a máme vybráno! Vaše příběhy byly skvělé. Číst je byla jedna jízda na horské dráze, kdy jsme v jednu chvíli sbíhali do Štěchovic a zároveň vybíhali krpál z Třebenic. Díky vašim příběhům jsme měli pocit, že víme, s kým běžíme. Nebylo lehké vybrat jenom 50 týmů, ale stejně jako vy každý rok doběhnete do cíle, stejně tak jsme my vybrali. Každému z vás se ozveme a všem, kteří neměli to štěstí moc děkujeme a budeme držet palce u registrace 1/11 Tak na to nezapomeňte.

A koho jsme vybrali?

1 Faráři a Běhny
2 Froglet běžci strakonice
3 Running academy cerhovice
4 Štěpíme kilometry
5 Benešovský běžecký klub
6 Scramled legs
7 Alena Pýchová
8 Raiffeisenbank RISK
9 Run4Rum
10 No stress runners
11 Společně s Vinci
12 Srdíčkáři
13 Dobrý ročník
14 Nugget Brothers
15 Leveris
16 Psychotéky
17 Turtle Running Team
18 Pondělní dietáři
19 Goméz a Gazely
20 Hobíci
21 FLD Men nebo FLD Mix
22 ORLICKÁ VRAŽDA
23 Dámská jízda Tigi-Shu
24 DOOSAN ŠKODA POWER
25 Kosicke vlcata a cucoriedky
26 SRTG Chomutov
27 Káťa a oškubánci
28 Držím hubu a krok
29 Seal´s RUN
30 Plzěnská 12tka
31 Avengers
32 Nestůj a běž!
33 PBIS Panthers 262
34 Fakeer
35 ZZS HMP
36 WLTAUA
37 HLAVNĚ NEBREČ
38 SHAPE tým
39 SK Zahořany
40 Felix Tým
41 SK24 brno
42 Neodolatelní
43 MixléPixlé
44 Team HBO
45 Tým Karlín
46 ATEX 007
47 M.R.C.I.N,A
48 Zagreb Runners
49 (R)UNISáky.
50 PLNEJ PUPEK CB

Předregistrace a registrace 2019

14. 09. 2018

VLTAVA RUN 2019

Přinášíme podrobnější informace k registraci na Vltava Run 2019

Máme pro vás několik novinek, i změnu registračního systému. Dne 1. 11. v 11.00 bude spuštěna registrace do závodu, budou zrušeny registrační vlny a startovné bude sjednoceno na 18 000 Kč za tým. Připravili jsme pro vás také možnosti předregistrace:

PŘEDREGISTRACE

Předregistrace pro všechny tři kategorie je podmíněna uhrazením startovného 18 000 Kč do 25. 10. 2018, v opačném případě bude registrace uvolněna pro oficiální registrace 1. 11. 2018.

Pravidla výzvy “Pošli nám svůj příběh”

Pošlete nám svůj příběh, proč právě váš tým chce běžet. Napište nám, kto jste, co je na vás zajímavého, dejte nám důvody, proč si vybrat právě váš tým a ne jiný. My ze všech příběhů vybereme 50 týmů, které získají možnost předregistrace. 

Kam můžete posílat vaše příběhy a kdo ho může posílat? V jakém formátu ho chceme?

Příběhy nám zasílejte na adresu pribehy@vltavarun.cz ve formatu pdf do 30. 9. 2018, 23.59 hod. Prosíme o komunikaci kapitánem týmu, v podpisu emailu nám na sebe nechejte jméno a mobilní číslo. Do předmětu emailu napište jméno vášho týmu. Váš příběh napište maximálně na dvě A4, písmo arial, velikost písma minimálně 12. PDF může obsahovat třetí stránku s fotkami. Grafickému zpracování příběhu se nebráníme, nesmí však překročit 3 stránky a musí být zaslán taktéž v pdf formátu.

Kdy se dozvíte, jestli váš tým byl vybrán?

15. 10. vyhlásíme jména týmu, jejichž příběhy nás oslovily nejvíc. S vybranými týmy se spojíme osobně a pošleme potřebné informace k předregistraci a pro úhradu startovného.

Shrnutí důležitých termínů:

REGISTRACE 1. 11. 2019

Registrace bude obsahovat povinné údaje týmu a otázky týkající se pravidel závodu. Pro úspěšnou registraci je nutné správně uvést všechny odpovědi. Celkem budeme otevírat 300 registrací.

Co bude registrace obsahovat?

A: POVINNÉ ÚDAJE

B: OTÁZKY - VŽDY JEDNA ODPOVĚĎ SPRÁVNÁ

Otázky se týkají pravidel závodu Vltava Run 2019, které si můžete nastudovat zde. Každá otázka má tři možnosti odpovědí a pouze jedna odpoveď je správná. Jestli napoprvé nezvolíte správnou odpověď, můžete se opravit. Registrace bude možná pouze po správném zodpovězení všech otázek v registraci. Počet otázek bude znám až v den registrace.

Tak hodně štěstí, děkujeme a už se na vás těšíme!
Míša a Květa

Důležitý termín do vaší běžecké termínovky 11-12/5

28. 08. 2018

1. Vltava Run 2019 poběžíme 11-12/5

2. Registrace spustíme 1/11/2018

Mimo tyto dva termíny by vás mohla zajímat ještě jedna informace - v polovině září zveřejníme podmínky pro registraci a možnosti předregistrace pro vás tým.

Stay tuned:).

VR Tým

Vltava Run 2018: Když cesta je cíl

14. 05. 2018

O víkendu 12. a 13. května proběhl již pátý ročník běžeckého štafetového závodu Vltava Run. 

Trať dlouhou 360 km s cílem na travnaté pláži u sportovního centra Hamr v Praze Braníku zdolal nejrychleji v hlavní kategorii 10-12 běžců tým Winehouse.cz v čase 23:23:57.Na start na šumavském Zadově se letos postavilo celkem 3473 běžců v 294 týmech, aby zdolali 36 v průměru 10 km dlouhých úseků vedených těmi nejkrásnějšími místy jižních a středních Čech. Trať dlouhou 360 km s cílem na travnaté pláži u sportovního centra Hamr v Praze Braníku zdolal nejrychleji v hlavní kategorii 10-12 běžců tým Winehouse.cz v čase 23:23:57.

Vltava Run je unikátní nejen svou délkou, ale také vedením trati. “Lokality jsme vybírali tak, aby si běžci užili zajímavé trasy, divokou přírodu a krásná místa jižních a středních Čech,” říká k trase jedna z hlavních organizátorek Květa Látalová. Týmy proběhly Národním parkem Šumava, podél vojenského újezdu Boletice, přes celý levý břeh Lipna, Vyšší Brod, Rožmberk, Zlatou Korunu, Hlubokou, Týn nad Vltavou a přehrady Orlík a Slapy.

Druhým nejrychlejším týmem byli Eleven s časem 24:31:13. Na třetím místě doběhli GoMango-Högner za 26:23:19. Nejrychlejším čistě dámským týmem se staly s časem 29:37:14 Oddíl OB Kotlářka a překonáním času loňských vítězek o téměř 5 hodin tak jasně ukázaly trend zvyšování počtu i kvality čistě ženských týmů, kterých letos startovalo 13. V kategorii týmů startujících se 6-9 běžci vyhrál Alman-ach KadlaKadla Ladies s časem 24:40:07.
Závodu se opět účastnil i tým nevidomých běžců Nadace Leontinka a jejich neskutečné výkony, kterými dávali zabrat i svým trasérům, budili obdiv na všech úsecích. Kompletní výsledky Vltava Run 2018 naleznete pod tímto odkazem.

“Všechny týmy si zaslouží uznání, všichni běžci podali fantastické výkony a i přes drobné komplikace do cíle nakonec dorazilo všech 294 týmů. Atmosféra během celého závodu byla skvělá,” uvádí Květa Látalová a dodává: “Závod byl na podzim loňského roku vyprodán za pouhých 45 vteřin. Zájem byl tedy opět obrovský a podle reakcí na letošní ročník soudíme, že bude i o ten příští.”

Výsledky Vltava Run 2018 a další informace k závodu najdete na www.vltavarun.cz. Na Facebooku a Instagramu se během závodního víkendu pod hashtagem #vltavarun nashromáždilo obrovské množství fotografií od samotných běžců, které jednoznačně naplňují slogan této formátem, trasou i příběhem jedinečné akce: „Jedna výzva, spousta zážitků“.

Food trucky na startu a v cíli

08. 05. 2018

Vyberte si z lahodného menu.

Dog'n'Roll vás skvěle nakrmí před startem na Zadově i v cíli. Můžete si smlsnout na vydatném hot dogu all beaf, spicy pork, nebo porchetta. K snídani před startem vás energií nabije chia chléb se sýrovou pomazánkou s medvědím česnekem a ředkvičkou, grilovaná zelenina a klíčky, rozpečená mléčná houska se sázeným vejcem, sýrovou omáčkou a slaninovými chipsy, poctivý vývar pro zahřátí a sílu, nebo slaďoučké posvícenské koláče ze špaldové mouky s mákem a švestkami. Zapíjet to můžete nakopávací limonádou ultichá maté a překapávanou kávou La Bohéme. Stejně parádní menu na vás bude čekat i po doběhu v cíli.

Salt'n'Pepa vás v cíli zasytí baculatými domácími burgery z trhaného vepřového, kuřete v podmáslí, nebo vege variantou s grilovaným sýrem Halloumi. Dále si budete moci vybrat mezi domácími hranolkami a bryndzovými haluškami se slaninou, nebo opět ve vege verzi s opečenou cibulkou.

Gastrorebelové z Rebelbean jsou na vás připraveni při prezenci i k sobotní snídani na Zadově a k té nedělní v Týně a to nejen s jejich praženou kávou, ale i občerstvením: rajčatovou polévkou s parmazánem, pestem a pečivem; ovesnou kaší se sušeným, nebo čerstvým ovocem, ořechy, semínky a medem; žitným krůtím sendvičem s coleslaw salátem; donuty; tradičními českými buchtami s hruškovými povidly; jablky, pomeranči a banány.

Palačinkárna Galetka vám po doběhu v cíli doplní tolik potřebné zásoby cukru v krvi třinácti příchutěmi slaďoučkých palačinek. Kdo bude mít cukru dostatek, může ochutnat jednu ze sedmi příchutí slaných.

Catering restaurace Hamr pro vás v cíli připraví pestrou nabídku chutné sportovní stravy tak, jak ji znáte z přilehlého sportovního areálu Hamr Braník, pro doplnění potřebných živin a kvalitní regeneraci.

Tak co, už se vám sbíhají sliny?

Startovní listina a finální verze Propozic

05. 05. 2018

Podívejte se, kdy startuje váš tým a stáhněte si finální verzi Propozic

Ahoj běžci,

tak je to tady, máme pro vás několik veledůležitých a vámi již netrpělivě očekávaných dokumentů na Vltava Run 2018:

1) Startovní listina

První týmy letos startují již od 4:00 a poslední v 15:20. Podívejte se, kdy startuje ten váš, ať jste na startu včas.

Zde si stáhněte STARTOVNÍ LISTINU VLTAVA RUN 2018

2) Rozpis předpokládaných časů

V kapitánské sekci si můžete od dnešního dne stáhnout i aktualizovaný ROZPIS PŘEDPOKLÁDÁNÝCH ČASŮ vašeho týmu. Budete tak mít předběžný odhad, v kolik hodin se budete pohybovat na jednotlivých úsecích. Jak to bude odpovídat skutečnosti ale záleží na tom, jak přesně jste zadali svoje plánované časy.

3) Finální verze Propozic

Finální verzi Propozic Vltava Run 2018 máte k dispozici taktéž v kapitánské sekci. Došlo k několika menším změnám na trati, o kterých jsme již informovali vaše kapitány.

Za týden na Zadově ahoj.

- Váš VR tým -

Osvěžte se pramenitou vodou Rajec

04. 05. 2018

Užijte si závod bez pocitu žízně a #zavazse k pohybu

Ať už běháte, lítáte nebo skáčete letos v tom nebudete sami! Kdykoli budete mít chuť vyrazit ven, ptáčci Šnůrkáčci umotaní z tkaniček a voda Rajec budou s vámi.

Dostatečný pitný režim je základ pro každého ptáčka. Proto každý z vás na startu dostane dvě 0,75l lahve osvěžující pramenité vody Rajec. Dej si do zobáku.  

Je čas, pořádně si provětrat pírka. Jak? Pohybem! A pokud hledáte chybějící motivaci, doporučujeme dát si jasný závazek.

Pomocná křídla k jeho dosažení vám podá hejno našich ptáčků v čele se Sýkorkou neposednou. Ve vašem závazku vás povzbudí, ať už jako umotaní ptáčci nebo jako tkaničky v botách. Tak co, jaký je váš letošní závazek? #zavazse

V cíli se nezapomeňte stavit  v Rajec Relax zóně a vypít, co jste při závodě vypotili. Kromě pramenité vody Rajec na vás čekají barevné tkaničky, z kterých si můžete buď umotat ptáčka Šňůrkáčka anebo než poletíte dál si je zavážete do bot. #zavazse k pohybu

Celým závodem vás letos budou v rámci pokračování kampaně Zavaž se k pohybu na Rajec etiketách provázet a motivovat svými hesly veselíptáčci Šnůrkáčci.:

Sýkorka Neposedná - Čim, čim, čim, poskočim!

Kačer Kvačer - Makám na pekáči!

Kukačka Kupředová - Kuku, kuku, kupředu!

Labuť Domanebuď - Roztáhni křídla!

Tetřev Klušec - Ukaž se!

Vlaštovka Svižná - Doleť dál!

Věříme, že vás společně s osvěžující vodou Rajec pořádně nakopnout k těm nejlepším běžeckým výkonům.

 

PS: Prosíme, nevyhazujte lahve Rajec na trati v lese. Mají sice na etiketách ptáčky, ale do koše sami odletět neumí.

 

http://www.rajec.com

https://www.facebook.com/RajecCZ

https://www.instagram.com/rajec_pramenitavoda/

Top4Running kolekce Vltava Run 2018

02. 05. 2018

Doplňte svoji sbírku a vybavte všechny členy i fanoušky vašeho týmu.

Mrkněte na krásná nová trika v kolekci Vltava Run 2018 na Top4Running: https://t4s.cz/vr-kolekce-2018 

Nezapomeňte na svoji slevu 35% do konce května: https://vltavarun.cz/novinka/100

Vaše běžecké zážitky budou navždy zachyceny

01. 05. 2018

Náš tradiční partner Nikon se postará, abyste si vzpomínky na Vltava Run 2018 neuchovali pouze v hlavě a srdci.

Pravidlo číslo jedna: Potkáte-li na trati fotografa, usmějte se. Objektivy Nikkor na vás budou číhat po celé trati. Po závodě si tak dáte do svého fotoalba spoustu krásných vzpomínek na Vltava Run 2018.

Týmové focení v cíli

V cílové zóně na pódiu pak zachytí celý váš tým a týmovou fotografii zašlou kapitánovi na e-mail. Lepší vzpomínku na celý tým i závod mít nebudete.

Fotosoutěž

Aby ale nebylo focení jen na Nikonech, připravili jsme pro vás společně tradiční #vltavarun fotosoutěž. Foťte a sdílejte na Instagramu svoje zážitky ze závodu označené #vltavarun a @nikon_cz_sk. Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky publikované ve dnech 11. - 14. 5. 2018. Poté vybereme nejkrásnější fotku, jejíž autor dostane krásně barevný a odolný Nikon Coolpix S33. Tak nám ukažte, jak si Vltava Run 2018 užíváte a co při něm zažíváte. Těšíme se!

Nikon sleva pro všechny

Uvažujete o novém foťáku, nebo doplnění své fotovýbavy? Od Nikonu máte slevu 15% na https://store.nikon.cz/. Stačí při nákupu zadat slevový kód “VLTAVARUN2018”. Sleva platí od 1. 5. do 30. 6., tak pokud váháte, neváhejte a dopřejte si to nejlepší vybavení pro zachycení vašich zážitků.

https://store.nikon.cz/

http://www.nikon.cz/

https://www.facebook.com/jsemNIKON

https://www.instagram.com/nikon_cz_sk

Nadace ČEZ a Leontinka

29. 04. 2018

Tým zrakově postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run. Pomoz jim pohybem s aplikací EPP.

Tým zrakově postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run. Pomoz jim pohybem s aplikací EPP.

Tým zrakově postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run.

Tak jako v minulých letech i letos potkáte na trati nebojácné běžce z týmu Nadace Leontinka. Ti se v doprovodu svých traserů vrhají vstříc naší trati, kterou, nehledě na svůj hendikep, v minulých ročnících rozhodně nepokořili jako nejpomalejší tým. Běžec i trasér budou vždy jasně označeni speciálními dresy Nadace Leontinka.

Tým nevidomých masérů Nadace Leontinka se na vás bude těšit v neděli 13. 5. od 11 hodin v cílové zóně. Svýma nadmíru citlivýma rukama vám pomůžou vyhnat únavu z vašich svalů. Odměna za jejich snahu je na vás, můžeme přispět Nadaci Leontinka dobrovolným příspěvkem do připravené kasičky.

 

Pomáhej pohybem s aplikací EPP Nadaci Leontinka

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ je nástroj, díky kterému má každý možnost pomáhat vlastním aktivním pohybem. Nejen sobě k lepšímu zdraví, ale také druhým, kteří naší pomoc potřebují. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůzi běh, jízdu na kole, lyžování, nebo indoorové aktivity typu běh na běžícím pásu). Kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti generuje aplikace body, které může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol či obcí.

Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nasbírají dostatečný počet bodů, Nadace ČEZ projekt finančně podpoří. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty naleznete na www.pomahejpohybem.cz. Sledovat je můžete také na facebooku „EPP Pomáhej pohybem Nadace ČEZ“. Aplikace je zdarma dostupná pro „chytré“ telefony. Díky vám a vašemu pohybu, mohla Nadace ČEZ prostřednictvím této aplikace podpořit už více jak 850 projektů v celkové hodnotě přesahující 61 milionů korun. Díky spolupráci s Nadací ČEZ se během Vltava Run 2017 povedlo prostřednictvím mobilní aplikace EPP - Pomáhej pohybem vyběhat částku 100 000 Kč na podporu nevidomých.

 

Pomáhat může skutečně každý i během Vltava Run 2018. Stačí si aplikaci stáhnout, zapnout ji na svém úseku, během nasbírat body a ty pak věnovat například projektu „Nadace Leontinka“, která finanční prostředky vybrané díky EPPce - Pomáhej pohybem využije na nákup pomůcek pro provádění standardizovaného Tellerova testu zrakové ostrosti pro sledování vývoje vidění u kojenců a malých dětí.

Jsme rádi, že s námi Nadace Leontinka opět běží a že její tým stále svými výkony dokazuje, že každá překážka se dá překonat. Pojďme spolu vyběhat Leontince podporu a dokažme, že Vltava Run je týmová hra. O dalších nejen sportovních aktivitách Nadace Leontinka a možnostech, jak je podpořit si přečtěte na http://www.nadaceleontinka.cz/.

Tipy na ubytování na trati

20. 04. 2018

Máme pro vás několik tipů, kde pohodlně složit hlavu během vašeho putování po trati Vltava Run 2018.

Máme pro vás několik tipů, kde pohodlně složit hlavu během vašeho putování po trati Vltava Run 2018.

1) Domov mládeže SOŠ a SOU Hněvkovice

Hněvkovice na pravém břehu Vltavy 865, 375 01  Týn nad Vltavou

GPS - 49.1929514N, 14.4491144E

domovmladeze.hnevkovice@seznam.cz

Telefon: 385 778 124

Mobil: 607 038 233

www.isshnevkovice.cz

 

Ubytování je nutné zarezervovat předem na e-mailové adrese info@isshnevkovice.cz , následně vám bude odeslána tabulka k vyplnění údajů o všech účastnících, kteří zde budou ubytováni (jak běžci, tak i doprovod) a uvedete, zda máte zájem o občerstvení (na prodej bude tradičně káva, čaj, voda, párky, pizza).

Platit lze pouze hotově. Parkování je možné vedle ubytovny.

Kapacita zařízení je 175 osob.

  

K dispozici jsou tyto varianty ubytování:

Domov mládeže 1

I. kategorie za 230 Kč/osoba - sociální zařízení na pokoji

II. kategorie za 215 Kč/osoba - sociální zařízení na chodbě

III. kategorie za 180 Kč/osoba - vlastní lůžkoviny (spacák)

pouhé použití sprchy - 50 Kč/osoba

Domov mládeže 2

za 250 Kč/osoba - sprcha pro dva pokoje

2) Chatový kemp Vltavín

Malá Strana 51, 375 01 Týn nad Vltavou

GPS: 49.2273794N, 14.3966256E

kempvltavin@gmail.com

Mobil: 773 259 444
www.kemp-vltavin.cz  

 

Počet lůžek: 50

Cena/lužko: 150 Kč

Stan: 50 Kč

Osoba ve stanu: 65 Kč
 

3) Kemp Podskalí

Podskalí, 262 56  Klučenice

GPS: 49.5458336N, 14.1758336E

kemp.podskali@seznam.cz

Mobil: 721 467 186

www.klucenice.cz/kemp-podskali.html

 

Kemp Podskalí se nachází na pravém břehu Vltavy přibližně 10 Km jihozápadním směrem od Orlické přehrady a 4 Km z Klučenic.

Počet lůžek: 40

Cena/lůžko: 80 Kč

 

4) Penzion Mlýn Kamenice

Kamenice 4, 262 56 Klučenice

GPS: 49.5524331N, 14.1906014E

info@penzionkamenice.cz

Mobil: 728 185 264

http://www.penzionkamenice.cz/

Mlýn se nachází 2 km ( 6 minut autem ) od předávky v Klučenicích.

 

Bezplatné zázemí s možností noclehu - není nutná rezervace

1) Sportovní hala Týn nad Vltavou

Tyršova 780, 37501 Týn nad Vltavou

GPS: 49.2276397N, 14.4213994E

recepce@realitytyn.cz

Mobil: 778 526 665

http://www.sportovnihala.cz/

 

2) Sokolovna Vrané nad Vltavou

Březovská 192, 252 46  Vrané nad Vltavou

GPS: 49.9377492N, 14.3808533E

info@sokolvranenadvltavou.cz

Mobil: 602 347 282

http://www.sokolvranenadvltavou.cz/

Sokolovna bude otevřena od půlnoci ze soboty 12. na neděli 13. 5.

 

Na odpočinek nebudete mít sice mnoho času, ale nezapomeňte, že je důležitou součástí vašeho výkonu. Každá hodinka na lůžku v kterémkoli ubytování z výše zmíněných tak pro vás bude zlatá a je potřeba to dobře naplánovat.

To nejkrásnější, co po cestě uvidíte

16. 04. 2018

Děkujeme Lesům České republiky za podporu, bez které by Vltava Run nebyl Vltava Runem.

Děkujeme Lesům České republiky za podporu, bez které by Vltava Run nebyl Vltava Runem.

To nejkrásnější, co po cestě uvidíte, budou naše lesy. To nejkrásnější, co po cestě zažijete, bude běžet skrz ně.

Lesy České republiky, s.p. obhospodařují více než 1,2 mil. hektarů lesního majetku ve vlastnictví státu (tedy šestinu plochy ČR a zhruba polovinu lesů v ČR) a pečují o více než 39 tisíc km vodních toků a bystřin. Starají se o plachou přírodu naší země a jsme jim zavázáni, že i trasa Vltava Runu se může klikatit jejich okouzlujícími zákoutími.

Užijte si Vltava Run s respektem k přírodě.

Dodržujte desatero chování v lese:

1) Kdo v lese křičí, zvěř neuslyší!

2) Semenáčky a sazeničky netrhej, raději je obcházej!

3) Lesní plody mlsej a i zvěři je dopřej!

4) Na kole a běžkách po značených stezkách a cestách!

5) Mimo vyznačené stezky choď vždy jen pěšky!

6) Nechoď, kde se kácí stromy, můžeš býti ohrožený!

7) Pro táboření si vybírej jen vyhrazená místa, tam je bezpečnost tvá i lesa jistá!

8) Nerozdělávej oheň v lese, před požárem se les i zvěř třese!

9) Krásy přírody obdivuj a vždy je ochraňuj!

10) Vždy na les pamatuj a odpadky do něj nevhazuj!

Děkujeme Lesům České republiky za podporu, bez které by Vltava Run nebyl Vltava Runem a za vás, všechny účastníky, slibujeme, že budeme vidět, ale nebudeme slyšet a nebudeme nechávat stopy. Poběžíme a pojedeme s respektem k té krásné přírodě a radostí, že se jí můžeme cestou kochat.

Lesům zdar.

http://www.lesycr.cz/

https://www.facebook.com/lesycr.cz

Blíží se deadline na uzavření soupisky týmu

06. 04. 2018

Tak s kým jste si letos plácli a jdete společně do toho? Stará parta, nebo nová sestava? Soupisky budeme uzavírat již 22. 4.

Tak s kým jste si letos plácli a jdete společně do toho? Stará parta, nebo nová sestava? Soupisky budeme uzavírat již 22. 4.

Jak sepsat soupisku?

 1. Po kliknutí na “Přidat člena” vyplňte jeho osobní údaje (jméno a příjmení, adresu, kontaktní e-mail a telefon, pohlaví)
 2. aktuální průměrný čas na 10 km na trati s převýšením 250 m 
 3. velikost trička (pokud si nejste jisti svou velikostí trika, tady máte tabulku)

Nezapomeňte prosím, že kapitán má povinnost uvést ve správě týmu časy členů týmu na 10 km v terénu s převýšením 250 m co nejpřesněji. Vyhnete se tak možnému pozastavení týmu na trati (viz pravidlo 17.)

 

Od 27/3 máte v adminu ke stažení trasy a první verzi propozic, takže již můžete nasazovat své běžce na jednotlivé úseky.

POZOR: Soupisky budeme uzavírat 22/4. Každá další změna po tomto datu bude zpoplatněna.

Přejeme šťastnou ruku při skládání sestavy ;)

- Váš VR tým - 

Vltava Run přípravný kemp s Kubou Vobořilem

22. 03. 2018

Chceš nakopnout svoji přípravu na Vltava Run 2018? Pojeď s Nike trenéry Kubou Vobořilem a Sarah Vegnerovou, kteří mají náš závod hluboko v krvi, na nabitý běžecký víkend do krásné šumavské přírody.

PROGRAM: běžecké tréninky zaměřené na rychlost, vytrvalost i zlepšení běžecké techniky, "Jak zaběhnout 10km se stoupáním 250m pod 60 minut", aktivace těla před během a regenerace po běhu, výživa před i po běhu, kompenzační cvičení, teoretická příprava a praktické rady k Vltava Run

Kemp je určen primárně pro všechny běžce, kteří se chystají na Vltava Run 2018.

KAPACITA je omezena na 30 osob, proto neváhej s registrací!

CENA: 2850 Kč (Zahrnuje ubytování, polopenzi, sadu běžeckých tréninků, přednášek a předání zkušeností z jednoho krásného a velmi specifického závodu.)

REGISTRACE A DOTAZY na: +420 725 936 598; jakub.voboril@outdoortrainingclub.cz

 

Těší se na tebe Kuba a Sára

Těšíme se na všechny kapitány již příští týden

19. 03. 2018

27. a 28. 3. v Top4Running, nebo 29. 3. v Impact Hub Brno 

Těšíme se na všechny kapitány již příští týden

Kde se potkáme s vaším kapitánem? Máme pro něj hodně novinek a informací, takže se určitě vyplatí přijít. 

V kapitánské sekci ještě nejsou všechny termíny úplně obsazeny, takže kdo dřív přijde, ten si vybere vhodnější termín. Lokality jsou na výběr tradičně dvě: prodejna Top4Running v Náplavní 1 v Praze a Impact Hub v Cyrilské 7 v Brně.  

Těšíme se na staré známé i na nové tváře. 

Deadline potisku triček již tuto neděli 18.3.

15. 03. 2018

Už jen do nedělní půlnoci máte možnost objednat pro svůj tým personifikovaný potisk trik, zadat týmová auta a objednat si doplňky do startovního setu

Už jen do nedělní půlnoci máte možnost objednat pro svůj tým personifikovaný potisk trik, zadat týmová auta a objednat si doplňky do startovního setu.

Ahoj běžci, již tuto neděli 18. 3. o půlnoci uzavíráme ve správě týmu přístup hned do tří sekcí. Abyste neprošvihli tento velmi důležitý deadline, přínášíme vám rekapitulaci toho, co je potřeba za váš tým do neděle rozhodnout a vykonat:

1/ ROZHODNOUT SE, CO BUDE MÍT NÁŠ TÝM LETOS NA TRIKU

Pro výběr potisku na záda je nutné nejprve mít kompletně vyplněnou soupisku týmu a velikosti trika všech členů. Pokud si nejste jisti svou Nike velikostí, tady máte tabulku. Základní potisk s hashtagem "#vltavarun" je v ceně startovného.

Pokud si vyberete personifikovaný potisk pro váš tým ve variante 3, tj. logo týmu - posílejte ho pouze v jednobarevné a to černé variantě, v křivkách ve formátu PDF, 240 DPI.

Platbu za personifikovaný potisk do startovního balíčku je nutno uhradit tak, aby byla nejpozději do 18/3 připsána na náš účet.

2/ ZADAT POČET A TYP AUT NAŠEHO TÝMU

Pro účast v závodu jsou povoleny tyto typy aut: osobní pětimístné auto, dodávka pro 7-9 osob a karavan. Povolené kombinace těchto typů aut jsou následující:

 1. 3x osobní 5 místné auto
 2. 2x 7-9 místné auto (nebo 2x karavan)
 3. 1x osobní 5 místné auto a 1x 7-9 místné auto (nebo 1x karavan) 

3/ VYBRAT SI DOPLŇKY DO STARTOVNÍHO SETU

Při prezenci před závodem si mj. vyzvednete týmový startovní balíček, který bude obsahovat ZÁKLADNÍ VÝBAVU:

 1. běžecká trička Vltava Run 2018 pro celý tým
 2. startovní čísla týmu a ID pásky běžců
 3. štafetový pásek
 4. 2x voda Rajec 0,75 l na osobu
 5. samolepka loga Vltava Run na auto
 6. označení auta týmu s pořadovým číslem auta také pro účely parkování v cíli

Jako novinku vám letos ve správě týmu nabízíme možnost dovybavit se vychytávkami, které se vám během závodu budou určitě hodit, nebo jsou dokonce součástí povinné výbavy:

 1. Reflexní páska
 2. Reflexní logo Vltava Run
 3. Skládací lahev Vltava Run
 4. Fixa na auto

Platbu za doplňkové produkty do startovního balíčku je nutno uhradit tak, aby byla nejpozději do 18/3 připsána na náš účet.

Jako novinku vám letos ve správě týmu nabízíme možnost dovybavit se vychytávkami, které se vám během závodu budou určitě hodit, nebo jsou dokonce součástí povinné výbavy:

Jak běhat v zimě a začít trénovat na Vltava Run

20. 02. 2018

Dříve jsem se běhání v zimě vyhýbala, protože šero, mráz, vrstvení oblečení, tma a další aspekty vedoucí k výmluvám mě samozřejmě odrazovaly. Jenže… Kdy jindy natrénovat na všechny běžecké akce a udržet se ve formě?

Dříve jsem se běhání v zimě vyhýbala, protože šero, mráz, vrstvení oblečení, tma a další aspekty vedoucí k výmluvám mě samozřejmě odrazovaly. Jenže… Kdy jindy natrénovat na všechny běžecké akce a udržet se ve formě?

Ano, už jen něco málo přes dva měsíce zbývají do startu Vltava Run a pokud chcete držet tempo se svou skupinou a zároveň si závod užít, nebo si dáváte větší cíle jako např. urvat vyšší umístění, musíte zkrátka trénovat i přes zimu. Neděste se, že už včera bylo pozdě, ale pokud už jste nějakou formu měli před zimou, budou vám 2 měsíce na comeback stačit. A protože běhání v zimě je přece jenom trochu méně komfortní, pojďme se podívat na to, jaká pravidla bychom měli dodržovat…

Specifika běhání v zimě

Zimní přípravu tvoří především dlouhé objemové běhy, které můžete prokládat posilováním apod. Tyto delší vzdálenosti se pak snažíte dlouhodobě držet, ale zároveň zrychlujete své tempo. Prvním zásadou je odpovídající oblečení (viz níže), zároveň myslete na to, že čím rychleji se chystáte běžet, tím méně toho na sebe hoďte. Při běhání v zimě se snažte vynechat jakékoliv pauzy na vydýchávání apod., raději buďte v lehkém meziklusu, ale nezastavujte.

A jaké zvolit správné tempo? Tohle je podle mě nejdůležitější point pro běh v chladném zimním počasí. Zimní období je především objemové - to jednoduše znamená více kilometrů, pomalejší tempo, ale zároveň se postupně překlápí do delší a svižnějších běhů. Můžete se zaměřit na rozvoj obecné vytrvalosti, zdokonalit vaší techniku běhu nebo se zaměřit na správné dýchání. Rozhodně se nesnažte v zimním období trhat rekordy. Velkým úspěchem je to, že v tomto období nepřestáváte běhat! Poslední důležitou zásadou po doběhu je sprcha a rychlé převlečení se do suchého.

Rozhodně se nesnažte v zimním období trhat rekordy. Velkým úspěchem je to, že v tomto období nepřestáváte běhat!

Správné oblékání v zimě

Každý běžec snáší zimní počasí jinak, a proto je podle mě nejdůležitější vlastní zkušenost. Co ale doporučuji já, je tzv. cibulové vrstvení. Jako první vrstvu zvolte kvalitní funkční termoprádlo, které odvádí pot a vodu od vašeho těla. Druhou vrstvu zvolte také funkční, ale už by to měla být vrstva teplejší a izolační a měla by vám přinášet pocit tepla. Třetí a poslední vrstva, je vrstva ochranná, která vás ochrání od vnějších vlivů jako je sníh, déšť nebo třeba silný vítr. Při velkých mrazech a volnějším běhu doporučuji čtvrtou vrstvu např. ve formě péřové vestičky.

Jednou z nejdůležitějších částí oblečení na podzim je přikrývka hlavy, protože odsud nám odchází velké tělesné teplo. Můžete využít šátek, čelenku nebo tenkou čepici - zamezí prochladnutí. Nezapomínejte ani na funkční rukavice. Oblečení byste také měli přizpůsobit vaší intenzitě běhu. Pokud máte v plánu kratší a rychlejší trénink, můžete se obléknout o něco méně, nebo vypustit jednu vrstvu. Delší a více objemový trénink, který je typický pro zimní období, můžete podpořit vrstvou navíc.

Pokud běháte převážně ve tmě, doporučuju oblečení s reflexními prvky a samozřejmě nezapomeňte ani na čelovku. Na nohy doporučuju dlouhé legíny, nebo elasťáky, abyste měli svaly co možná nejvíce v teple. A samozřejmě je důležitá i kvalitní obuv. Pokud je venku sucho, můžete použít stejnou obuv jako jste používali v létě, do mokra použijte obuv s ochrannými prvky a pokud běháte rádi v terénu, doporučuju vyzkoušet trailovou běžeckou obuv. Abyste zjistili, že jste správně oblečeni, stačí vyjít ven a měli byste cítit lehkou zimu - ta totiž po pár minutách běhu zmizí.

Při velkých mrazech a volnějším běhu doporučuji čtvrtou vrstvu např. ve formě péřové vestičky.

Vyvarujte se chybám při běhání v zimě

Chybou číslo jedna je špatné oblečení. Nejhorší, co pro své zdraví můžete udělat, jsou dvěma slovy bavlněná trička, která do sebe nasávají pot a studí vás po celou dobu tréninku. Dále je to nedostatečné oblečení nebo naopak přebytek oblečení. Pokud vám bude přílišné horko, budete se přehřívat a trénovat se vám bude podstatně hůře. Můžete se držet pravidel viz výše nebo známého pravidla: "Oblékej se tak, jakoby bylo o deset stupňů méně".

Další typickou chybu, kterou běžci dělají velice často je, že zapomínají na protažení. I když máte v plánu jen pár kilometrů, neměli byste zapomínat na protahování. Ideální je zahrnout protažení cca po 10 minutách běhu - správné protažení vám zajistí větší prokrvení a zahřátí svalů a zabrání možnému zranění. Také dbejte na to, abyste se ihned po doběhnutí převlékli do suchého. V neposlední řadě doporučuji nepřepálit tempo, věnovat se raději volnějšímu tempu a budování obecné vytrvalosti.

Teď už sběr vašich zimních kilometrů nic nezastaví. Tak hurá na ně.

Sarah Vegnerová, Nike Coach, atletka TJ Dukla Praha

Otevřeny nové sekce ve správě týmu

16. 01. 2018

Soupiska, týmová auta, potisk triček, startovní balíček, přihlašování na kapitánské schůzky a všechny deadliny

Ahoj běžci, 

je tady nový rok a s ním i rozjezd vaší organizační přípravy na Vltava Run. Ve správě týmu jsme právě otevřeli několik nových sekcí, kterým je potřeba věnovat pozornost. Přinášíme jejich přehled i s termíny, do kdy musí být vyplněny. Čím dříve budete mít vyřešeno, tím více času budete mít na přípravu běžeckou, kterou taky není radno podcenit a nechávat na poslední chvíli ;)

A: SOUPISKA TÝMU DEADLINE 22/4

Jak sepsat soupisku?

 1. Po kliknutí na “Přidat člena” vyplňte jeho osobní údaje (jméno a příjmení, adresu, kontaktní e-mail a telefon, pohlaví)
 2. aktuální průměrný čas na 10 km na trati s převýšením 250 m 
 3. velikost trička (pokud si nejste jisti svou velikostí trika, tady máte tabulku)

Nezapomeňte prosím, že kapitán má povinnost uvést ve správě týmu časy členů týmu na 10 km v terénu s převýšením 250 m co nejpřesněji. Vyhnete se tak možnému pozastavení týmu na trati (viz pravidlo 17.)

 

Od 27/3 budete mít v adminu ke stažení trasy a první verzi propozic, takže od tohoto data budete moci začít nasazovat běžce na jednotlivé úseky.

POZOR: Soupisky budeme uzavírat 22/4. Každá další změna po tomto datu bude zpoplatněna.

B: TÝMOVÉ AUTA DEADLINE 18/3

Pro účast v závodu jsou povoleny tyto typy aut: osobní pětimístné auto, dodávka pro 7-9 osob a karavan. Povolené kombinace těchto typů aut jsou následující:

 1. 3x osobní 5 místné auto
 2. 2x 7-9 místné auto (nebo 2x karavan)
 3. 1x osobní 5 místné auto a 1x 7-9 místné auto (nebo 1x karavan) 

Prosíme POZOR, na některá předávková parkoviště mají karavany vjezd zakázán a je nutné je odparkovat na jiné místo v souladu s dopravními předpisy. Bližší info naleznete v propozicích k závodu po 27/3.

Ve správě týmu najdete přehledný výňatek z pravidel a penalizace týkající se používání týmových aut a jejich parkování. Prosíme, věnujte jim speciální pozornost a pro hladký průběh závodu dbejte na jejich dodržování všemi členy vašeho týmu. Předem děkujeme.

Velký důraz klademe na dodržení pokynů pro parkování v cíli, respektování dopravního značení a bezpečnostní službu, která bude parkování koordinovat. Každé auto bude mít přidělené parkovací místo.

C: PERSONIFIKACE BĚŽECKÝCH TRIČEK DEADLINE 18/3

Pro výběr potisku na záda je nutné nejprve mít kompletně vyplněnou soupisku týmu a velikosti trika všech členů. Pokud si nejste jisti svou Nike velikostí, tady máte tabulku. Základní potisk s hashtagem "#vltavarun" je v ceně startovného.

Pokud si vyberete personifikovaný potisk pro váš tým ve variante 3, tj. logo týmu - posílejte ho pouze v jednobarevné a to černé variantě, v křivkách ve formátu PDF, 240 DPI.

Platbu za personifikovaný potisk do startovního balíčku je nutno uhradit tak, aby byla nejpozději do 18/3 připsána na náš účet.

D: STARTOVNÍ BALÍČEK DEADLINE 18/3

Při prezenci před závodem si mj. vyzvednete týmový startovní balíček, který bude obsahovat ZÁKLADNÍ VÝBAVU:

 1. běžecká trička Vltava Run 2018 pro celý tým
 2. startovní čísla týmu a ID pásky běžců
 3. štafetový pásek
 4. 2x voda Rajec 0,75 l na osobu
 5. samolepka loga Vltava Run na auto
 6. označení auta týmu s pořadovým číslem auta také pro účely parkování v cíli

Jako novinku vám letos ve správě týmu nabízíme možnost dovybavit se vychytávkami, které se vám během závodu budou určitě hodit, nebo jsou dokonce součástí povinné výbavy:

 1. Reflexní páska
 2. Reflexní logo Vltava Run
 3. Skládací lahev Vltava Run
 4. Fixa na auto

Platbu za doplňkové produkty do startovního balíčku je nutno uhradit tak, aby byla nejpozději do 18/3 připsána na náš účet.

E: REGISTRACE NA KAPITÁNSKÉ SCHŮZKY

Na kapitánskou schůzku doporučujeme určitě přijít. Máme pro vás hodně novinek a užitečných informací.

Ve správě týmu vybírejte ze dvou lokalit (Praha a Brno) a šesti termínů od 27. do 29. 3.

Ano, je toho hodně, ale čas věnovaný pečlivé četbě požadavků a včasné organizaci vám zajistí, že si Vltava Run 2018 užijete na 100 %. A to je naším největším přáním.

V případě dotazů a nejasností neváhejte kontaktovat naši infolinku:  +420 725 923 561, info@vltavarun.cz.

Krásný (běžecký) start do nového roku přeje 

- Váš VR tým - 

Sleva 35% na Nike v Top4Running ke startovnému

01. 12. 2017

Pro všechny registrované běžce na Vltava Run 2018

Sleva platí na kompletní nabídku Nike v běžecké speciálce Top4Running.cz.

Ahoj běžci, jedním z bonusů ke startovnému od našich hlavních partnerů je sleva 35 % z původních výrobcem doporučených cen, která platí na kompletní nabídku Nike v běžecké speciálce Top4Running.cz. Vybírat můžete z kompletní kolekce běžeckých a volnočasových bot, běžeckého a volnočasového oblečení Nike. Stačí se na Top4Running.cz registrovat přes stejný email, kterým jste se registrovali na závod Vltava Run 2018 a sleva se vám automaticky aktivuje. Pokud již zde účet máte, ověřte si, že pod stejným e-mailem, jako jste registrováni na Vltava Run 2018. Sleva se vám pak automaticky započítá hned po přihlášení. Pokud ne, poproste kapitána, aby vám e-mail změnil.

Svoji objednávku si můžete vyzvednout i v kamenné prodejně Top4Running v Náplavní 1 v Praze. Lze samozřejmě vybírat a zkoušet rovnou na místě, ale pro uplatnění slevy musíte mít předem registraci na Top4Running.cz a vytvořenou objednávku. Zboží v objednávce pak můžete na místě doplňovat a měnit.

Sleva platí až do 31. 5. 2018, ale jistě už teď najdete spoustu věcí, které budete potřebovat na začátek přípravy na naše společné květnové dobrodružství jménem Vltava Run.

A k nákupu nad 4 000 Kč teď v Top4Running ještě dostanete dárek - Nike gymsack, batoh, nebo tašku na vaši celou běžeckou výbavu. 

Mějte krásné Vánoce a nezapomeňte, že do startu zbývá už jen něco málo přes 5 měsíců...

- Váš VR tým - 

Vyprodáno za 45 vteřin!!!

01. 11. 2017

Ty jo, tak to byla neskutečná jízda. Vaše nezkrotná touha to s náma v květnu zažít nás hrozně těší. Po 300 místech pro vaše týmy se zaprášilo za neskutečných 45 vteřin!!! Děkujeme vám.

Waiting list

Komu se nepodařilo registrovat, ať nezoufá, stále je šance. Ze zkušenosti víme, že některé týmy odpadnou - nezaplatí včas, registrují se 2x apod. Napište email na info@vltavarun.cz. Do předmětu "Chci běžet Vltava Run 2018" a do těla mailu uveďte svoje kontaktní údaje. Když se uvolní místo, budeme vás kontaktovat.

Jak se přihlásit na Vltava Run 2018?

31. 10. 2017

Ahoj běžci,

 

podzim je v plném proudu a boj o startovné na Vltava Run 2018 klepe na dveře.

Připomínáme tedy, že registrace na Vltava Run 2018 bude spuštěna 1/11/2017 v 11.00.

Kapacita závodu je 300 týmů. Výše startovného zůstává stejná z předchozích ročníků: 

 

Prvních 50 týmů: 12 000 Kč

51. - 200. tým: 15 000 Kč

Posledních 100 týmů: 18 000 Kč

 

Jak bude registrace probíhat?

 

Snažili jsme se pro vás celý proces co nejvíce zjednodušit a nastavili jsme podmínky pro všechny týmy stejné:

 
 1. Na vltavarun.cz se 1/11 v 11.00 objeví tlačítko "REGISTRUJ SVŮJ TÝM".
 2. Po kliknutí se dostanete na registrační stránku.
 3. Nahoře uvidíte počítadlo již přihlášených týmů.
 4. Pod ním zadáte název vašeho týmu a váš email.
 5. Po kliknutí na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE NA VLTAVA RUN” je váš tým přihlášen (Jupí!) a na uvedený e-mail vám přijde potvrzení registrace s pokyny pro provedení platby startovného a nově registrovaným i nové heslo pro přístup do sekce "Pro kapitána".
 

Tak hurá do toho. Přejeme vám hodně štěstí a rychlé prsty.

 

Váš VR tým

Máme pro vás termín Vltava Run 2018

01. 09. 2017

Máme pro vás termín Vltava Run 2018

Ahoj běžci,

 

věříme, že jste si užili krásné léto plné nezapomenutelných zážitků.

My už pro vás teď připravujeme další. Je to sice až na květen 2018, ale je nám jasné, že na tuto informaci už netrpělivě čekáte. Takže, dva důležité termíny do vašich diářů:

 
 1. Vltava Run 2018: 12-13/5/2018

 
 1. Spuštění registrací na Vltava Run 2018: 1/11/2017 v 11.00

 

Máte zapsáno? Fajn, tak buďte ready, hodně štěstí při registraci a my se budeme těšit ;).

 

Váš VR tým

Vltava Run 2017: Víkend plný zážitků

15. 05. 2017

O víkendu 13. a 14. května proběhl již čtvrtý ročník běžeckého štafetového závodu Vltava Run. Na start na šumavském Zadově se letos postavilo celkem 3507 běžců v 296 týmech, aby zdolali 36 v průměru 10 km dlouhých úseků vedených těmi nejkrásnějšími místy jižních a středních Čech. Trať dlouhou 360 km s cílem na travnaté pláži u sportovního centra Hamr v Praze Braníku zdolal nejrychleji v hlavní kategorii 10-12 běžců obhájce loňského vítězství Beermental Elite v čase 23:06:28.

Vltava Run je unikátní nejen svou délkou, ale také vedením trati. “Lokality jsme vybírali tak, aby si běžci užili zajímavé trasy, divokou přírodu a krásná místa jižních a středních Čech,” říká k trase jedna z organizátorek Květa Látalová. Týmy proběhly Národním parkem Šumava, podél vojenského újezdu Boletice, přes celý levý břeh Lipna, malebný Rožmberk, Týn nad Vltavou a přehradu Orlík.

Druhým nejrychlejším týmem byli Winehouse.cz s časem 23:30:24. Na třetím místě doběhli Áběs Sedlčany v čase 25:44:24. Nejrychlejším čistě dámským týmem se staly s časem 34:24:40 Miss Vltava Run. V kategorii týmů startujících se 6-9 běžci vyhrál Haka Racing Team B s časem 26:29:55.

Závodu se opět účastnil i tým nevidomých běžců Nadace Leontinka a jejich neskutečné výkony, kterými dávali zabrat i svým trasérům, budili obdiv na všech úsecích. Díky spolupráci s nadací ČEZ se během závodu povedlo prostřednictvím mobilní aplikace EPP - Pomáhej pohybem na podporu nevidomých vyběhat částku 100 000 Kč.

“Všechny týmy si zaslouží uznání, všichni běžci podali fantastické výkony a do cíle nakonec dorazilo 295 týmů, jen jeden kvůli zranění více svých běžců závod nedokončil. Atmosféra během celého závodu byla skvělá,” uvádí Květa Látalová a dodává: “Oproti loňsku na trať vyrazilo o 54 týmů více. Závod byl vyprodán za pouhých 6 minut. Zájem byl tedy opět obrovský a podle reakcí na letošní ročník soudíme, že bude i o ten příští.”

Výsledky Vltava Run 2017 a další informace k závodu najdete na www.vltavarun.cz. Na Facebooku a Instagramu se během závodního víkendu pod hashtagem #vltavarun nashromáždilo obrovské množství fotografií od samotných běžců, které jednoznačně naplňují slogan této formátem, trasou i příběhem jedinečné akce: „Jedna výzva, spousta zážitků“.

Důležité dokumenty

12. 05. 2017

Trasy v GPX, STARTOVNÍ LISTINA a finální verze Propozic

Ahoj běžci, máme pro vás několik důležitých novinek:

V kapitánské sekci jsou připraveny ke stažení TRASY V GPX.

Zpracovali jsme STARTOVNÍ LISTINU - v kapitánské sekci si můžete stáhnout ROZPIS PŘEDPOKLÁDÁNÝCH ČASŮ vašeho týmu.

Finální verze Propozic Vltava Run 2017 bude k dispozici v kapitánské sekci od pondělí 8. 5.
Z technických důvodů jsme o pár metrů posunuli předávky v Českých Budějovicích a Hluboké nad Vltavou, zároveň mrkněte na nové parkovací plochy ve Frymburku a Loučovicích.

Důležitou změnou je změna kontaktu v případě problémů na trase. Kontaktní osobou bude Míša Králová na telefonním čísle +420 603 814 830.

Za týden na Zadově ahoj.

- Váš VR tým -

Telefony Honor na předávkách

11. 05. 2017

Vaše průběžné orientační časy na předávkách budeme letos opět zaznamenávat telefony Honor

Tentokrát novými modely #Honor4X, #Honor6 a #Honor6X. Při doběhu na předávku nahlaste startovní číslo a název svého týmu našemu traťovému kapitánovi, který si do telefonu váš průběh zaznamená a orietační čas se objeví online na vltavarun.cz.

Podle těchto časů může váš pohyb po trati sledovat posádka druhého (i případně třetího) týmového auta a dojet tak ve správnou dobu na následující velkou předávku, kde se budou vaše auta střídat. 

Fotíme na Instagram se super telefonem Honor 6X. Znáte ho?

Během celého závodu sledujte náš instagramový účet @vltavarun, kam budeme novým Honor 6X fotit a natáčet aktuální dění na trati.

Honor 6X byl představen na letošním technologickém veletrhu CES v Las Vegas a spustil tam poprask. Za hodně nízkou cenu totiž nabízí to, co konkurenční značky o mnoho tisíc dráž. Honor 6X je rovnou nejlevnější telefon s duálním fotoaparátem na trhu! Rozhodně to ale neznamená, že mu to ubírá na kvalitě. Zaujme třeba efektem široké clony, kdy můžete mít pozadí snímku hezky rozmazané. Líbit se vám budou i speciální funkce na focení jídla, automatické zkrášlování obličeje, širokoúhlé selfie fotky nebo profesionální mód, kdy můžete parametry focení nastavit ručně, jako na běžném fotoaparátu. Výsledné snímky vás ohromí!

Honor 6X má také bleskurychlou čtečku otisků prstů, která udrží vaše data v bezpečí a usnadní ovládání telefonu. Kromě toho celokovový telefon (= hodně vydrží) i báječně vypadá. Doporučená cena je 6 990 Kč. To je skvělé! Více o tomto šikovném a cenově velmi příznivém telefonu se dočtete přímo zde.

Tak se těšte na super fotky a přidejte také ty svoje s #vltavarun a nezapomeňte na naši fotosoutež.

Občerstvi se Rajcem a zavaž se k pohybu

08. 05. 2017

Manifest Zavaž se k pohybu: Pohyb je pro moje tělo stejně důležitý jako voda. Vím to, ale občas mi chybí odhodlání. Když se nakonec překonám, stačí už jen zavázat tkaničky a vyrazit! 
Pojď do toho s námi, ať už je tvým cílem prvních pár kilometrů nebo celý Vltava Run, nejsi v tom sám. Sleduj výzvy Rajec na velkých tkanicích podél trati. Když si zapamatuješ alespoň dvě, v Rajec chill out zóně v cíli pak dostaneš parádní barevné tkaničky. Navlékni si je a sdílej radost z pohybu! #zavazse

Pohyb je pro naše tělo stejně důležitý jako voda. Pramenitá voda Rajec je pro běžce velmi praktickým společníkem – skvěle padne do ruky a při běhu umožňuje jednoduchou manipulaci jednou rukou. Díky sportovnímu uzávěru se z ní lze komfortně napít i bez toho, abyste museli zastavovat nebo zpomalovat. Na startu i v cíli proto každý dostanete 0,75l lahev. Na předávkách 13 v Purkarci a 18 ve Věžovaté pláni pro vás budu navíc připraveny 0,33l lahve Rajec, takže žízni bezpečně utečete.

Občerstvení na startu a v cíli

07. 05. 2017

Občerstvení na startu a v cíli. Vyberte si z lahodného menu.

Dog'n'Roll vás skvěle nakrmí před startem na Zadově i v cíli. Mužete si smlsnout na vydatném hot dogu all beaf, spicy pork, nebo porchetta. K snídani  před  startem vás energií nabije chia chléb se sýrovou  pomazánkou s medvědím česnekem a ředkvičkou, grilovaná zelenina a klícky, rozpecená mlécná houska se sázeným vejcem, sýrovou omáckou a slaninovými chipsy, poctivý vývar pro zahrátí a sílu, nebo sladoucké posvícenské koláce ze špaldové mouky s mákem a švestkami. Zapíjet  to mužete nakopávací limonádou ultichá maté  a prekapávanou kávou La Bohéme. Stejne parádní menu na vás bude cekat i po dobehu v cíli.

Palačinkárna Galetka vám po doběhu v cíli doplní tolik potřebné zásoby cukru v krvi třinácti příchutěmi slaďoučkých palačinek. Kdo bude mít cukru dostatek, může ochutnat jednu ze sedmi příchutí slaných.

Salt'n'Pepa vás v cíli zasytí baculatými domácími burgery z trhaného vepřového, kuřete v podmáslí, nebo vege variantou s grilovaným sýrem Halloumi. Dále si budete moci vybrat mezi domácími hranolkami a bryndzovými haluškami se slaninou, nebo opět ve vege verzi s opečenou cibulkou.

Milujete mexickou kuchyni? Mexicali Mercado vám po doběhu v cílové zóně připraví posilňující polévku, tradiční Quesadillu, Taco, Burrito (vše ve variantách hověží/kuřecí/vegan) a přesladké Churros. 

Catering restaurace Hamr pro vás v cíli připraví pestrou nabídku chutné sportovní stravy tak, jak ji znáte z přilehlého sportovního areálu Hamr Braník, pro doplnění potřebných živin a kvalitní regeneraci.

Tak co, už se vám sbíhají sliny?

Vltava Run Nikon fotosoutěž 2017

07. 05. 2017

Foť a sdílej svoje zážitky a vyhraj skvělý Nikon Coolpix B500

Sdílej během letošního Vltava Run svoje zážitky na svém facebooku, nebo instagramu s hashtagem "#vltavarun" a "#jsemnikon", označ @nikon_cz_sk a výhra může být tvoje.

Příspěvky, které budete vkládat, nezapomeňte nastavit jako věřejné. Jinak bychom je nemohli dohledat. Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky publikované ve dnech 12. - 15. 5. 2017. Poté vybereme nejkrásnější fotku, jejíž autor dostane našlapaný Nikon Coolpix B500.

Tak nám ukažte, jak si Vltava Run 2017 užíváte. Těšíme se!

Povodí Vltavy

04. 05. 2017

Pokochejte se krásou našich řek

Státní podnik Povodí Vltavy, náš nový partner, pomáhá každoročně dobrovolníkům čistit řeku Vltavu, Sázavu, Berounku, Úhlavu, Úslavu a další, aby byly ozdobou naší krajiny a aby zářily čistotou. Stará se o mnohé přírodní krásy na tocích těchto řek. O těch hlavních vám přinášíme několik nej:

Víte, že poběžíte kolem největší vodní plochy v České republice? Je to vodní nádrž Lipno I o rozloze 48,7 km2 která je někdy nazývána „českým mořem“.

Víte, že poběžíte okolo nejobjemnější vodní nádrže v ČR, Orlíka na Vltavě, která zadržuje až 716,5 mil. m3 vody?

Víte, že poběžíte podél nejdelší řeky v ČR, kterou je Vltava s délkou 430,7 km?
 

Jak během závodu správně pít a doplňovat energii?

03. 05. 2017

Speciální výživové a regenerační balíčky Vltava Run od Isostar se slevou na Top4Running

Společně s Isostar a Top4Running jsme pro vás sestavili speciální výživové Vltava Run balíčky. Variantu "BASIC", která bezpečně pokryje vaše základní energetické a hydratační potřeby během závodu, koupíte s 25% slevou (pro registrované běžce) a bidonem ZDARMA na Top4Running.

Balíček BASIC obsahuje:

2 kusy: Energy Shot 60ml Grenadine - Jahoda (půl hodinu před výkonem a poté v jeho půlce)

1 kus: Isotonický iontový nápoj v prášku H&P Citron 400g (300 ml před výkonem, 150 ml každých 15min. výkonu a 200 ml po výkonu)

2 kusy: Energetický gel Isostar Caffein Cherry 35g (pro poslední fázi výkonu, cca 30 min. před předávkou)

1 kus: Proteinová tyčinka Isostar Bar Nuts 35g (pro dobrou regeneraci po výkonu)

2 kusy: Tyčinka Isostar Long Energy cereálie ovoce 40g (v průběhu výkonu, nejdříve po 20 min.)

Variantu "FULL", která dokonale pokryje všechny vaše energetické i regenerační potřeby během závodu, koupíte s 25% slevou (pro registrované běžce) a bidonem ZDARMA přímo na Top4Running.

Balíček FULL obsahuje:

2 kusy: Energy Shot 60ml Grenadine - Jahoda (půl hodinu před výkonem a poté v jeho půlce)

1 kus: Isostar Prášek - Long Distance Energy 790g - krvavý pomeranč (300 ml před výkonem a 150 ml á 15min. výkonu a 200 ml po výkonu)

2 kusy: Energetický gel Isostar Caffein Cherry 35g (pro poslední fázi výkonu, cca 30 min. před předávkou)

1 kus: Regenerační drink Isostar čokoláda 450g (půl hodiny po výkonu)

2 kusy: Tyčinka Isostar Long Energy cereálie ovoce 40g (v průběhu výkonu, nejdříve po 20 min.)

Vltava Run je z hlediska hydratace, výživy a regenerace velice náročný závod, tak neponechejte nic náhodě a užijte si ho i své výkony díky Isostar balíčkům na maximum.

Poznej Vojenské lesy

02. 05. 2017

6 unikátních přírodních lokalit, z nichž kolem jedné poběžíte

Náš nový partner Vojenské lesy a statky ČR, s.p. spravuje šest unikátních přírodních lokalit: Ralsko v severních Čechách, Doupovské hory na Karlovarsku, Střední Brdy, Libavá v Jeseníkách, Drahanská vrchovina v Moravském krasu a na předávce v Olšině u stejnojmenného rybníka mezi 7. a 8. úsekem poběžíte v blízkosti unikátní přírodní lokality Vojenského újezdu Boletice. Při pobytu v místním rekreačním areálu budete mít na dosah všechny krásy Šumavy. Na výběhy do ostatních lokalit se určitě někdy vydejte také.

Pomáhej pohybem s aplikací EPP Nadaci Leontinka

01. 05. 2017

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ je nástroj, díky kterému má každý možnost pomáhat vlastním aktivním pohybem

Nejen sobě k lepšímu zdraví, ale také druhým, kteří naší pomoc potřebují. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůzi běh, jízdu na kole, lyžování, ale třeba i tanec nebo indoorové aktivity typu běh na běžícím pásu). Kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti generuje aplikace body, které může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol či obcí.

Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nasbírají dostatečný počet bodů, Nadace ČEZ projekt finančně podpoří. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty naleznete na www.pomahejpohybem.cz. Sledovat je můžete také na facebooku „EPP – Pomáhej pohybem“. Aplikace je zdarma dostupná pro „chytré“ telefony s operačními systémy Apple iOS, Android od verze 4.0 a Windows Phone.

Díky vám a vašemu pohybu, mohla Nadace ČEZ prostřednictvím této aplikace podpořit už více jak 542 projektů v celkové hodnotě přesahující 38 milionů korun.

Pomáhat může skutečně každý i během Vltava Run 2017. Stačí si aplikaci stáhnout, zapnout ji na svém úseku, během nasbírat body a ty pak věnovat např. projektu „Nadace Leontinka“, která finanční prostředky vybrané díky aplikaci EPP - Pomáhej pohybem věnuje středisku rané péče, které se stará o děti se zrakovým postižením.

Pojďme spolu vyběhat Leontince podporu a dokažme, že Vltava Run je týmová hra.

Nikon už potřetí dokumentuje Vltava Run

01. 05. 2017

Fotografická společnost se stoletou tradicí Nikon se i letos stala partnerem Vltava Run a opět zajistí krásný fotoreport celého běhu.

Nikoňáky potkáte nejen na trati, tak se nezapomeňte hezky usmívat :), ale především na vás budou čekat v cíli, kde vás vyfotografují na vítězném podiu.

Nechte si vytisknout věčnou týmovou vzpomínku 

A víte, co je nejlepší? Tuto týmovou fotku si každý z vás bude moci odnést na památku vytištěnou. Tak zavítejte do žlutého stanu, ať už pro fotku, trochu odpočinku ve žlutočerné relax zóně a nebo s dotazem na fototechniku. Budou tu pro vás, tak jako posledních 100 let.

Nissan flotila na Vltava Run 2017

30. 04. 2017

Celým závodem vás budou letos opět provázet vozy Nissan

Budete si tak moci prohlédnout terénní Nissan X-Trail, robustní Nissan Navara, elegantní Nissan Qashqai a jako novinka stylový Nissan Micra.

Do cílové zóny na branické louce vás pak od centrálního Vltava Run parkoviště v ulici Ledařská pohodlně, tiše a ekologicky doveze flotila Nissan elektromobilů - LEAF a e-NV200.  LEAF je světově nejprodávanějším plně elektrickým vozem a jeho poslední verze ujede až 250km na jedno nabití. To sice na celou trasu Vltava Runu zatím nestačí, ale pro vaše pohodlné svezení do cílové zóny je toto vozidlo budoucnosti ideální.

Soutěžte s Nissanem a Davidem Svobodou

Nissan si pro vás během Vltava Run 2017 připravil hned dvě soutěže.

První je o Nissan X-Trail 2.0 dCi na víkend s plnou nádrží. 177 koní pod kapotou, kterými X-Trail vládne, si osedlá nejrychlejší běžec na úseku 31 Živohošť - Třebenice.

Druhá je s Davidem Svobodou, členem Nissan týmu, na úseku číslo 8 z Olšiny do Černé v Pošumaví. Kdo bude rychlejší než David, vyhraje s ním jeden den pětibojařského tréninku a k tomu balíček sportovní výživy od Isostaru v hodnotě 1500 Kč. Pokud vás Davida předběhne více, vyhrává samozřejmě ten nejrychlejší.

Nissan uvádí na český trh novu Micru

Nový Nissan Micra, který byl představený na mezinárodním autosalonu v Paříži v roce 2016, nastavuje nové standardy v B segmentu prostřednictvím odvážného designu, moderního interiéru z vysoce kvalitních materiálů, inovativních technologií a výjimečných jízdních vlastností. 
Už dnes je možné zcela nový Nissan Micra objednat v síti autorizovaných dealerů značky Nissan. Cena nového Nissanu Micra začíná na 259 000 Kč.  
Zde je k dipozici kompletní ceník nové Micry.

Isostar vás bez energie nenechá

28. 04. 2017

Významný hráč na poli sportovní výživy letos nově vstupuje na Vltava Run

Značka Isostar se v běžeckých disciplínách specializuje hlavně na maratony. V loňském roce úspěšně začala s běžeckou sérií Isostar Run Europe kam se kvalifikovali soutěžící z celé Evropy a z každé země několik výherců odletělo na ty nejvýznamnější maratony Evropy podporované Isostarem. 

Dodržujte s Isostarem pitný režim 

Jelikož Isostar pravidelně testuje účinnost svých produktů v reálném sportovním protředí, tak závod Vltava run je velkou výzvou. Závodníkům samozřejmě dopřeje pitný režim v rámci závodu. Do startovních balíčků pro každý tým připravil balení isotonického iontového nápoje Hydrate & Perform v prášku a šumivých tablet Powertabs.

Weleda, BIO kosmetika s tradicí od roku 1921

20. 04. 2017

Weleda, BIO kosmetika s tradicí od roku 1921

Nechte se namasírovat arnikovým olejem a soutěžte o sportovní balíčky v rámci kampaně #mujduvod

Jedním z partnerů Vltava Runu je Weleda, značka kvalitní přírodní a BIO kosmetiky s tradicí od roku 1921. V jejím sortimentu naleznete přípravky pro péči o tělo od hlavy až k patě, ale i speciální řadu určenou pro sportovce. Její klíčovou složkou je arnika, bylinka, jejíž léčivé účinky působí blahodárně na svalstvo před sportovním výkonem, ale i po něm. 

V rámci Vltava Runu se můžete zapojit do soutěže #mujduvod a sdílet vaši motivaci spolu s fotografií z Vltava Runu. Ty nejlepší budou oceněny sportovními balíčky od Weledy

S kosmetikou Weleda se setkáte i v cíli, kde na Vás budou čekat maséři Nadace Leontinka, kteří každému účastníkovi dopřejí uvolňující masáž arnikovým olejem od Weledy. 

Desatero chování v lese

16. 04. 2017

Užijte si Vltava Run s respektem k přírodě.

Užijte si Vltava Run s respektem k přírodě.

Dodržujte desatero Lesů ČR:

1) Kdo v lese křičí, zvěř neuslyší!

2) Semenáčky a sazeničky netrhej, raději je obcházej!

3) Lesní plody mlsej a i zvěři je dopřej!

4) Na kole a běžkách po značených stezkách a cestách!

5) Mimo vyznačené stezky choď vždy jen pěšky!

6) Nechoď, kde se kácí stromy, můžeš býti ohrožený!

7) Pro táboření si vybírej jen vyhrazená místa, tam je bezpečnost tvá i lesa jistá!

8) Nerozdělávej oheň v lese, před požárem se les i zvěř třese!

9) Krásy přírody obdivuj a vždy je ochraňuj!

10) Vždy na les pamatuj a odpadky do něj nevhazuj!

Kolik budete mít týmových aut?

13. 04. 2017

Kolik aut budete mít?

Deadline pro nahlášení počtu aut a pro uzavírku soupisek se blíží.

Vltava Run 2017 se nám velmi svižným tempem blíží a s ním i několik organizačních termínů, do kterých je nutné rozhodnout, jak bude vaše letošní pouť podél Vltavy vypadat. 

Do pondělí 24. 4. od vás potřebujeme finální rozhodnutí, v kolika autech se letos na trať vydáte. V kapitánské sekci vyberte záložku "Auta", zaklikněte jejich počet (1-3) a vyberte jejich typ (osobní, karavan, dodávka pro 6, dodávka pro více jak 6). Zkontrolujte si, zda máte opravdu zaškrtnutý počet aut i jejich specifikaci. 

Plusy a mínusy různého počtu aut porovnává přiložená tabulka. Dobře tedy rozmyslete a také nezapomeňte promyslet logistiku v návaznosti na nasazování běžců na jednotlivé úseky (prvních šest úseků auto A, dalších 6 auto B atd.). Úseky tedy mixujte jen mezi běžci z jednoho auta, jinak najezdíte desítky zbytečných kilometrů navíc.

Tím se dostáváme k dalšímu deadlinu: 30. 4. ukončujeme možnost míchat s pořadím běžců mezi jednotlivými úseky a uzavíráme soupisky. Aktuální podoba bude brána jako finální a na jejím základě budeme sestavovat startovní listinu.

Věříme, že všechno stihnete v klidu naplánovat a že se vám pohodově trénuje. Přesvědčte nás na facebooku a Instagramu s #vltavarun. Jsme zvědaví.

- Váš VR tým -

Propozice, nasazování na úseky a orientační časy

31. 03. 2017

Na vědomost všem #vltavarun běžcům se dává, že vytoužené propozice pro Vltava Run 2017 jsou ke stažení na webu v kapitánské sekci.

Dali jsme si letos záležet a rozlišili jsme v mapách trasy pro běžce a pro auta. Věříme, že vás to potěší a bude se vám lépe putovat po trati. V propozicích kromě tras jednotlivých úseků najdete pravidla závodu a jeho časový harmonogram, povinnou výbavu auta, výtah z pravidel silničního provozu pro běžce, tipy na ubytování během závodu, popis startovní a cílové zóny a další tipy a doporučení pro všechny účastníky.

V kapitánské sekci jsme také již spustili možnost míchat pořadím běžců a nasazovat je na libovolné úseky dle délky a obtížnosti. Při přiřazování úseků musíte dodržet dvě pravidla:

Deadline na úpravy je 30. dubna.

Zároveň si už můžete stáhnout orientační PDF s předpokládanými časy předávek - jsou vypočítány z vašich časů na desítku, délky úseku a našeho interního koeficientu. Upozorňujeme, že nyní, kdy ještě nemáme sestavenu startovní listinu, je čas startu pro všechny týmy nastaven na 7.00.  Je to pro tuto chvíli pouze orientační nástroj, který vám může pomoci efektivně nastavit střídání běžců na úsecích.

-Váš VR tým -

Vltava Run tréninky z prodejny Top4Running

30. 03. 2017

Jaro je tady a vrcholí nám příprava na Vltava Run

Je třeba pilovat formu a lovit kilometry. Od začátku dubna se budeme potkávat každou středu v běžecké speciálce Top4Running v Náplavní 1 v srdci Prahy.

Top4Running Club trnér Standa má Vltava Run v krvi a dokáže vás tak na tenhle nezapomenutelný víkend perfektně připravit.

Šatna, wc, pitný režim a úschovna k dispozici. Tempo přizpůsobíme nejpomalejšímu. Vybíháme v 17:30.

Sleva 35 % na Nike pro účastníky Vltava Runu platí i přímo na prodejně (stačí nahlásit email, pod kterým jste na závod registrováni), tak jí nezapomeňte využít.


Více info na facebooku TOP4RUNNING CLUB, nebo v kalendáři akcí na prodejně Top4Running.

To nejkrásnější, co po cestě uvidíte

28. 03. 2017

Lesy ČR

To nejkrásnější, co po cestě uvidíte, budou naše lesy. To nejkrásnější, co po cestě zažijete, bude běžet skrz ně. 

Lesy České republiky, s.p. obhospodařují více než 1,2 mil. hektarů lesního majetku ve vlastnictví státu (tedy šestinu plochy ČR a zhruba polovinu lesů v ČR) a pečují o více než 39 tisíc km vodních toků a bystřin. Starají se o plachou přírodu naší země a jsme jim zavázáni, že i trasa Vltava Runu se může klikatit jejich okouzlujícími rajóny.

Děkujeme Lesům České republiky za podporu, bez které by Vltava Run nebyl Vltava Runem a za vás, všechny účastníky, slibujeme, že budeme vidět, ale nebudeme slyšet a nebudeme nechávat stopy. Poběžíme a pojedeme s respektem k té krásné přírodě a radostí, že se jí můžeme cestou kochat.

Lesům zdar.

http://www.lesycr.cz/
https://www.facebook.com/lesycr.cz

Nadace Leontinka

24. 03. 2017

Tým zrakové postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run

Tým zrakově postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run.

Tak jako v minulých letech i letos potkáte na trati nebojácné běžce z týmu Nadace Leontinka. Ti se v doprovodu svých traserů vrhají vstříc naší trati, kterou, nehledě na svůj hendikep, v loňském roce rozhodně nepokořili jako nejpomalejší tým. Běžec i trasér budou vždy jasně označeni speciálními dresy Nadace Leontinka.

Velmi příjemnou novinkou, kterou si pro vás letos Nadace Leontinka připravila, je tým nevidomých masérů, kteří na vás budou čekat v neděli 14. 5. od 11 hodin v cílové zóně. Svýma nadmíru citlivýma rukama vám pomůžou vyhnat únavu z vašich svalů. Odměna za jejich snahu je na vás, můžeme přispět Nadaci Leontinka dobrovolným příspěvkem do připravené kasičky.

Jsme rádi, že s námi Nadace Leontinka opět běží a že její tým stále svými výkony dokazuje, že každá překážka se dá překonat. 

O dalších nejen sportovních aktivitách Nadace Leontinka a možnostech, jak je podpořit si přečtěte na http://www.nadaceleontinka.cz/.

Fanděte a podporujte s námi.

- Váš VR tým - 

Termíny kapitánských schůzek na Vltava Run 2017

09. 03. 2017

Svoláváme kapitány všech týmů!

Kapitáni všech týmů stavte se na společnou informační schůzku. Chceme se s vámi opět vidět a probrat vše nové i staré potřebné pro hladkou účast a ničím nerušený zážitek vašeho týmu na Vltava Run 2017.

Na všechny kapitány se budeme, tak jako minulý rok, těšit buď v Praze v běžecké speciálce Top4Running v Náplavní 1, nebo v Brně v Impact Hub v Cyrilské 7 v těchto termínech:

03.04.2017 16:30 - 18:00 PRAHA TOP4RUNNING
03.04.2017 18:30 - 20:00 PRAHA TOP4RUNNING
03.04.2017 20:30 - 22:00 PRAHA TOP4RUNNING
04.04.2017 16:30 - 18:00 PRAHA TOP4RUNNING
04.04.2017 18:30 - 20:00 PRAHA TOP4RUNNING
05.04.2017 17:00 - 18:30 BRNO IMPACT HUB

Termín si vyberte v kapitánské sekci a dorazte. Pokud by nemohl kapitán, rádi přijmeme i jím pověřeného zástupce ;)

Těšíme se na vás!

- Váš VR tým - 

Vaše ročníkové triko na Vltava Run 2017

20. 02. 2017

Ta dá! Tady ho máte. Triko, ve kterém letos zažijete velké věci. Je funkční, je Nike a stane se večnou památkou na váš skvělý běžecký výkon.

Vracíme se k oranžové barvě, která symbolizuje statečnost, obětování, je veselá a pomáhá zvládat únavu nejen při ranním vstávání. Je teplá, lehká a hravá. Posiluje plíce a činnost srdce. Dovedete si představit lepší barvu na takový závod?

Vybírejte v kapitánské sekci ze tří variant potisku na záda a pak postupujte dle zde uvedeného návodu. Základní potisk s hashtagem "#vltavarun" je v ceně startovného. Pokud jste pyšní na název svého týmu, můžete ho mít na zádech a dát jasně najevo, ke komu patříte. Týmům, které ho mají, natiskneme na přání i jejich logo. 

Pro výběr potisku na záda je nutné nejprve mít kompletně vyplněnou soupisku týmu a velikosti trika všech členů. Pokud si nejste jisti svou Nike velikostí, tady máte tabulku.

To vše je potřeba stihnout do 31. 3., tak svolejte svoje týmy a hlasujte, kterou variantu uvidí vaši soupeři, až je budete předbíhat na trati.

--Váš VR tým--

Kolekce Vltava Run 2017 je tady. Vyberete si?

12. 12. 2016

V duchu hesla "na tento závod vám jedno triko stačit nebude" jsme pro vás již tradičně připravili kolekci triček Vltava Run 2017.

Dali jsme si záležet a nabídka je nyní opravdu pestrá. Můžete vybírat z rekordních 22 pánských a 26 dámských stylů. Celou kolekci si prohlédněte na Top4Running.cz

Nezapomeňte, že pro registrované na Vltava Run 2017 platí SLEVA 35% z původních cen na kompletní nabídku Nike na Top4Running.cz, tedy i na trička z kolekce Vltava Run 2017. Stačí se na Top4Running.cz registrovat přes stejný email, kterým jste se registrovali na závod a sleva se vám automaticky aktivuje ;)

Mějte krásné Vánoce a nezapomeňtě, že do startu zbývá už jen 5 měsíců...

- Váš VR tým - 

Vltava Run největším běžeckým závodem v roce 2016

08. 12. 2016

O 70 běžců jsme překonali legendární Běchovice.

To je velmi cenný skalp, kterého si ohromně vážíme. Český atletický svaz totiž ocenil pořadatele největších běžeckých akcí za rok 2016. Hodnotilo se v kategorii běžecké seriály, běžecké akce a běžecký závod. Vltava Run spadal nově do kategorie běžecký závod, která zahrnuje výhradně samostatné závody o jedné distanci. S 2834 účasníky jsme se stali šampiony. Kompletní výsledky najdete tady.

Buďte na nás hrdí, my jsme hrdí na vás, kteří s námi běháte a pomáháte nám taková ocenění zísat.

--Váš VR tým--

WOW, to jsme nečekali!

01. 11. 2016

Tohle jsme nečekali, kapacita byla naplněna za necelých 7 minut.

My vám moc děkujeme za zájem. Ze zkušenosti víme, že některé týmy odpadnou - nezaplatí včas, registrují se 2x apod. Proto napište na info@vltavarun.cz a zařaďte se na waiting list. Budeme vás dál informovat.

Termín startu registrace

24. 10. 2016

Rozjedeme to 1. 11. ve 12.00.

Chcete-li si užít radost v cíli, nejprve se musíte postavit na start

Slíbili jsme vám, že dáme vědět dostatečně předem, takže:

Registraci na Vltava Run 2017 spustíme 1. listopadu v pravé poledne.

Systém je stejný jako minulý rok. Startovné budeme nabízet ve třech vlnách: 50 nejrychlejších natěšenců startuje za 12.000 Kč, dalších 150 týmů za 15.000 Kč a váhaví za 18.000 Kč. Podrobnosti ke startovnému se dočtete ZDE.

Čím rychleji se přihlásíte, tím levnější startovné budete mít. Oproti závodu samotnému se zde tedy nehraje na vytrvalost, ale na rychlý start.

Jako novinku jsme pro vás letos ve správě týmu připravili možnost nechat si vystavit fakturu. V registraci zaškrtnete a vyplníte fakturační údaje a my vám fakturu pošleme na registrovaný e-mail. 

V úterý 1. 11. vás tedy čeká první závod na začátku vašeho "Vltava Run" příběhu. Držíme palce a těšíme se na vás. 

Váš VR tým

Termín Vltava Run 2017

29. 09. 2016

Máme pro vás informaci, na kterou už všichni netrpělivě čekáte a možná i správně tušíte. 

Vltava Run 2017 poběžíme 13. a 14. května.

O termínu spuštění registrací vás budeme brzy informovat. Bude to zase závod před závodem, prvních 50 registrací za nejvýhodnější startovné!

Stay tuned.

Váš VR tým

Máme pro vás termín Vltava Run 2017

Vyhodnocení #vltavarun fotosoutěže

01. 06. 2016

Fotili jste letos opět jako diví, zaplavily nás hromady krásných fotek vašich skvělých zážitků, výkonů a emocí. Výběr byl těžký. Tady je 6 fotografií, které nám nejsilněji řekly, o čem je #vltavarun:

1. místo Jan Kopřiva, který ke své fotce přidal preferenci #oakley, takže nám hned posouvá pořadí cen a vyhrává sportovní brýle Oakley M2 Frame XL w/ Prizm Road.

 2. místo Honza Nousek si užije Nissan X-trail s plnou nádrží na víkend.

3. místo Tomino se s #honor trefil  a posíláme mu mobilní telefon Honor 7.

4. místo Boris vyhrává mobilní telefon Honor 7.

5. místo Petr Popelka se též může těšit na mobilní telefon Honor 7.

6. místo Marie Uhlířová bude odteď fotit s digitálním fotoaparátem Nikon COOLPIX A10 .

Výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat. Všem ostatním fotícím a postujícím děkujeme za krásné vzpomínky a těšíme se na příště.

Váš VR tým

Jaký byl Vltava Run 2016

25. 05. 2016

2 dny, 360 kilometrů trati, 243 týmů, 2834 běžců, 407 aut, 87480 celkem uběhnutých km. Jedna výzva, spousta zážitků.

Nohy už přestaly bolet, spánkový deficit byl dorovnán a 3. ročník Vltava Run se stal součástí historie a opět nesmazatelnou vzpomínkou v našich myslích.

Nádhernou tratí se tentokrát nejméně kochal a nejrychleji prohnal Beermental team v čase 22h 57m 16s, čímž téměř o hodinu překonal výsledek loňského vítěze. Druhým nejrychlejším týmem byli slovenští Monsters Slovakia Attack s časem 23h 35m 58s. Na třetím místě doběhli lonští šampioni HSH Suunto Service Team v čase 23h 54m 48s, čímž dokonce o 22 vteřin překonali svůj loňský čas, který ale nyní již na 1. místo nestačil. Nejrychlejším čistě dámským týmem se staly, po velmi napínavém finiši, Run For Fun Ladies s časem 33h 5m 20s. V kategorii týmů startujících se 7-9 běžci vyhrál NOCNIBEH.cz s časem 28h 6m 35s. Jediným týmem, který běžel pouze se šesti členy byl SIXPACK 3.0. do cíle doběhl za 29h 6m 59s. Závodu se opět účastnil i tým nevidomých běžců Nadace Leontinka se svými traséry a jejich neskutečné výkony, kterými rozhodně nepatřili k nejpomalejším, budily obdiv během celého závodu. Kompletní výsledky Vltava Run 2016 máte tady.

Vltava Run ale jako vždy nebyl jen o výsledcích, ale i o příbězích, které během této akce její účastníci zažijí a co jsou ochotni pro svoji účast obětovat. Vyprávět by mohli manželé Pavlíkovi z týmu Pot a krev, kteří si mezi svými 1. a 2. úseky závodu „odskočili“ na svatbu příbuzného do 300 km vzdálených Orlických hor, nebo jeden z nevidomých běžců týmu Nadace Leontinka, kterého jeho tým zapomněl na jedné z předávek a ke svým ho opět dopravil až jeden z našich servisních týmů. Dvojnásobnou radost měl Iain Fanthorpe z týmu Scrambled Legs, který si poslední úsek prodloužil o další 4 km s cílem v podolské porodnici, kam přiběhl ověnčit medailí z Vltava Runu svého čerstvě narozeného syna. Příběhů napsal Vltava Run 2016 opět mnoho a budeme rádi, pokud se s námi budete chtít podělit o ty svoje. Pište nám na info@vltavarun.cz, nebo na náš Facebook.

Pokud jste během závodu zjistili nějaké nedostatky ve své běžecké výbavě, nebo si prostě jen myslíte, že za svůj letošní výkon byste se měli odměnit, vězte, že ještě do 31. května můžete využít krásné slevy 35 % z původních cen na produkty Nike ve vaší běžecké speciálce Top4Running.

Probírejte se fotografiemi a užívejte si pocity vítězů, kterými pro nás všichni jste. My se probíráme těmi vašimi na facebooku a instagramu. V následujících dnech několik z vás potěšíme vyhlášením vítězů #vltavarun fotosoutěže.

Děkujeme vám, že jste se zúčastnili. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se na zajištění závodu podíleli. Děkujeme všem partnerům, kteří opět udělali letošní ročník o kus lepší. Děkujeme a těšíme se zase za rok!

Váš VR Tým

Fotosoutěž #vltavarun

11. 05. 2016

Jako již tradičně, tak i letos vyhlašujeme #vltavarun fotosoutěž a to o opravdu krásné ceny od našich partnerů. Princip soutěže je jednoduchý - sdílet během letošního Vltava Runu svoje zážitky na svém facebooku, nebo instagramu s hashtagem "#vltavarun". Příspěvky, které budete vkládat na facebook, nezapomeňte nastavit jako věřejné. Jinak bychom je nemohli dohledat. Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky publikované ve dnech 13. - 16. 5. 2016.

Máme pro vás celkem 6 perfektních cen, kterými odměníme 6 nejkrásnějších, nejvtipnějších a nejemotivnějších příspěvků dle našeho posouzení. Dejte nám ve svém fotopříspěvku najevo, o kterou cenu byste měli v případě výhry zájem přidáním příslušného hashtagu #nissan, #honor, #nikon, nebo #oakley.

Pořadí cen je následující:

1. cena Nissan X-trail s plnou nádrží na víkend

2.- 4. mobilní telefon Honor 7

5. digitální fotoaparát Nikon COOLPIX A10 

a 6. sportovní brýle Oakley M2 Frame XL w/ Prizm Road.

Ceny budeme udělovat v tomto pořadí. Pokud ale například autor 1. vítězné fotografie přidá svoji preferenci hashtagem #oakley, dostane brýle Oakley a 1. cena Nissan X-trail s plnou nádrží na víkend se posouvá na autora 2. vítězné fotografie pokud opět jeho hashtag preference neurčí jinak.

Tak nám ukažte, jak si Vltava Run 2016 užíváte. Těšíme se!

Tým VR

Nissan Vltava Run flotila

10. 05. 2016

Celým závodem vás budou letos opět doprovázet pořadatelské vozy Nissan. Budete si tak moci prohlédnout terénní Nissan X-Trail, robustní Nissan Navara, elegantní Nissan Qashqai a praktický Nissan NV 200.

Do cílové zóny na branické louce vás pak od centrálního Vltava Run parkoviště v ulici Ledařská pohodlně, tiše a ekologicky doveze flotila modelů Nissan LEAF, který je světově nejprodávanějším plně elektrickým vozem a jeho poslední verze pro rok 2016 ujede až 250km na jedno nabití. To sice na celou trasu Vltava Runu zatím nestačí, ale pro vaše pohodlné svezení do cílové zóny je toto vozidlo budoucnosti ideální.

Nikon fotí vaše zážitky

09. 05. 2016

Na startu, na trati i v cíli vás budou lovit hladové objektivy několika zkušených Nikon fotografů, protože zážitky je potřeba zdokumentovat. Po závodě vás pak zaplaví spoustou krásných fotek vašich výkonů a usměvů.

Cílové a pódiové fotografie vám na místě dokonce v Nikon FOTOSTUDIU na počkání vytisknou a v případě zájmu zašlou na email. Nemusíte se tak bát, že by vám zůstaly vzpomínky jen v hlavě. 

Když už vás nohy po doběhu neponesou, odpočinete si v Nikon RELAX ZÓNĚ s výhledem na další dobíhající závodníky.

Na fotky se už teď moc těšíme a Nikonu za ně předem děkujeme.

http://www.nikon.cz/

https://www.facebook.com/jsemNIKON

Startovní listina Vltava Run 2016

05. 05. 2016

Už za pár dní startujeme III. ročník Vltava Run.
Kdy vybíhá tvůj tým?
Zjistíš v kapitánské sekci, nebo mrkni do tohoto odkazu STARTOVNÍ LISTINA VLTAVA RUN 2016.

Harmonogram Vltava Runu 2016

27. 04. 2016

Ahoj běžci, 

máme pro vás krátký přehled toho, co se bude dít v následujících dnech a týdnech, než v sobotu 14. 5. vyběhnete vstříc vašemu nejdelšímu víkendu v tomto roce.

Uzávěrka úprav soupisky týmů se rychle blíží. Zbývá posledních pár dnů, abyste rozhodli, kdo který úsek poběží, dovyplnili všechny potřebné údaje a vybrali si správné velikosti triček. O půlnoci ze soboty 30. 4. na neděli 1. 5. bude správa týmu definitivně uzavřena. 

Poté zpracujeme zadané časy a v příštím týdnu pro vás budeme mít startovní listinu, ze které se dozvíte, v kolik hodin bude váš tým vybíhat. 

Finální verze propozic bude ke stažení v kapitánské sekci od 9. 5.

A pak už se na vás budeme těšit na Zadově. Prezence týmů tam bude probíhat v pátek 13. 5. od 18.00 do 24.00.

Trénujte a těšte se taky. Užijeme si to spolu.

-Tým VR-

Představujeme kolekci Vltava Run 2016 od Nike

13. 04. 2016

Jedno triko na tři úseky vám stačit nebude. Doplňte si výbavu stylovou kolekcí Vltava Run 2016Připravili jsme pro vás 6 pánských a 6 dámských stylů, takže je určitě z čeho vybírat. Obléci tak můžete i vaše neběžící kapitány a doprovod.

Nezapomeňte, že i na Vltava Run kolekci máte jako účastníci závodu slevu 35%.

Vltava Run LAST MINUTE

01. 04. 2016

Na podzim jste váhali, zda budete mít na jaře formu? Teď cítíte, že ji máte a mrzí vás, že ji nebudete moci ukázat? BUDETE.

Nyní máte LAST MINUTE šanci se na Vltava Runu předvést a udělat si selfie ze STARTU. Uvolnily se nám dvě registrace. Ozvěte se nám na info@vltavarun.cz. Kdo dřív přiběhne, bere.

Schůzka kapitánů

22. 03. 2016

Tak už se nám to blíží. Organizační schůzku s kapitány týmů jsme naplánovali na 12. a 13. dubna v Praze v běžecké speciálce Top4Running a 14. dubna v Brně v Impact Hubu. 

V kapitánské sekci si vyberte místo, den a čas, kdy se spolu uvidíme a probereme vše potřebné k letošnímu Vltava Runu. Účast není povinná, ale věříme, že se přijedete ukázat. Těšíme se na vás!

Soutěžte s Rungo.cz o epickou botu

16. 03. 2016

Nike LunarEpic Flyknit je revoluční novinka, kterou můžete obout třeba i právě vy.

Ve spolupráci s naším mediálním partnerem RUNGO.cz jsme pro vás připravili jednoduchou soutěž o tuhle epickou botu. Pravidla a soutěžní otázku hledejte na webu RUNGO.cz. Odpověď jistě najdete hravě. Pak už jen zbývá popřát vám hodně štěstí.

Váš VR tým

Chcete letos na závodní triko svoje logo?

03. 03. 2016

Takto budou vypadat vaše ročníková trika pro Vltava Run 2016. Kterou variantu potisku zvolíte? Vyberte si v kapitánské sekci a postupujte podle návodu. První co vás čeká je poskladát tým a sepsat velikosti triček. Tak hurá do toho ;)

-- Tým VR--

Co letos na triko?

Propozice verze 1.0

10. 02. 2016

Konečně je to tady. V kapitánské sekci jsme pro vás ke stažení připravili první verzi propozic s trasou letošního Vltava Runu. Neváhejte, stahujte a studujte trasu.
Nově startujeme ze Zadova, protože se tam všichni hezky vejdeme a vy si na prvních úsecích užijete krásy Šumavy zase z jiného úhlu pohledu.
Kapitáni už můžou začít míchat pořadím a rozdělovat úseky dle délky a obtížnosti v rozšířené správě týmů. Deadline na úpravy je 30. dubna.

Na webu od nás máte také nové tipy na ubytování, často i s nějakým vltavarun bonusem. Taková sauna před závodem vám určitě bodne ;)

-- Tým VR--

Aktualizovali jsme FAQ.

25. 01. 2016

Zpracovali jsme odpovědi na vaše nejčastější dotazy. Vše najdete v sekci FAQ na tomto webu. Nenašli jste odpovědi na svoje otázky? Napište nám na info@vltavarun.cz, odpovědi zpracujeme a opět zveřeníme pro všechny, ať vše běží jako po drátkách.

--Tým VR--

FAQ

Vltava Run Chat 2016

18. 01. 2016

Vltava Run Chat 2016 najdeš na www.facebook.com/groups/vltavarunchat2016. Prokliknout se na něj jednoduše můžeš i rovnou přes ikonu "bublin" vedle ikony facebooku a instagramu. Tato skupina je pro ty z vás, kteří by se rádi zúčastnili letošního Vltava Runu, ale prozatím nemají dostatek členů pro sestavení týmu, nebo by se rádi k některému z týmů připojili.

Pro přehlednost a lepší orientaci na začátek svého příspěvku napiš buď *HLEDÁM TÝM*, nebo *HLEDÁME BĚŽCE*.

Přidej svůj příspěvek, najdi správnou partu a pojď do toho s námi!

--Tým VR--

run chat

Píše se o nás!

08. 01. 2016

Na vám určitě dobře známém běžeckém webu běhej.com právě vyšel rozhovor o plánech, cílech, změnách a novinkách, které připravujeme pro letošní ročník Vltava Runu. Jste-li zvědaví, čtěte tady: http://www.behej.com/clanek/11817-vltava-run-bude-mit-letos-bezpecnejsi-trat-rika-poradatel.

--Tým VR--

Rozhovor o Vltava Runu 2016

Kapacita 250 týmů na Vltava Run 2016 naplněna!

15. 12. 2015

Už máme 250 registrovaných týmů. Na všechny přihlášené se moc těšíme a pro ty, kteří to nestihli, máme informaci o tom jak postupovat, pokud chtějí chytit případně uvolněné místo.

Napište nám na sebe kontakt na info@vltavarun.cz, do předmětu napište "Náhradník", v případě, že se místo na startu uvolní, budeme vás kontaktovat.

--Tým VR--

Vltava Run v TOP 10 běžeckých závodů v ČR!

07. 12. 2015

Vltava Run se umístil na šestém místě v TOP 10 největších běhů v České Republice v roce 2015. Díky vám všem 2059 běžcům, kteří jste se v tomto roce zúčastnili. Těšíme se na vás příští rok!

--Tým VR-- 

Zlatá plaketa ČAS pro Vltava Run 2015

Nepropásni nejlevnější startovné!

30. 10. 2015

Už v pondělí 2. 11. 2015 ve 12.00 spustíme registrace na další ročník Vltava Run 2016. Hlídej si termíny a nepropásni nejlevnější startovné.

Těšíme se na tebe! :)

--Tým VR-- 

Změny v pravidlech a penalizacích

19. 10. 2015

Nový ročník s sebou přináší hned několik změn v pravidlech i v penalizacích. 

Nejdůležitější vypíchneme, ostatní jsou k nastudování na našem webu v sekci Pravidla a Penalizace.

Určitě příjemnou novinkou bude, že rušíme podmínku pravidelného střídání běžců. Systém je nyní stanoven takto: celou trasu jsme rozdělili do tří rotací úsek 1-12, úsek 13-24 a úsek 25-36. V každé rotaci musí každý běžec týmu odběhnout alespoň jeden úsek, ale nesmí běžet dva úseky po sobě (např. 12. (z první rotace) a 13. (z druhé rotace).

Další důležitou novinkou je zavedení tzv. Aktivní předávky. Všem předávkám, podle vámi udaných časů, stanovíme dobu, ve které budou otevřeny a uzavřeny. V tomto čase musí váš tým předávkou proběhnout. Je proto důležité do správy týmu vložit co nejreálnější časy na 10 km. Časy otevření a uzavření předávky budou před závodem zveřejněny v sekci pro kapitány.

Také budou probíhat náhodné kontroly dodržování pravidel na trati. Budeme kontrolovat hlavně správnost běžce na daném úseku, povinnou výbavu, apod.

Všem běžcům doporučujeme pročíst si kompletní Pravidla i Penalizace na webu. Pro lepší orientaci v textu jsme pro vás novinky odlišili tučně.

–Tým VR-- 

POZOR! POZOR! Důležité hlášení!

13. 10. 2015

Ahoj VltavaRuneři!

Od 2. listopadu, v pravé poledne, se můžete začít registrovat na Vltava Run 2016! Sledujte novinky, pro letošek pro vás připravujeme několik změn: jak v registracích, startovném, tak i v pravidlech. Zachovejte paniku, všechno se dozvíte včas ;)

--Tým VR--

Termín pro Vltava Run 2016 je tady!

25. 09. 2015

Milé běžkyně, milí běžci,

rok 2015 ještě neskončil, ale my už pracujeme na přípravách Vltava Run 2016. Dotazy na datum se množí a my odpovídáme! 

Oficiální termín pro Vltava Run 2016 je 14. – 15. 5. 2016.

Zapsáno? Podtrženo? Skvěle. Teď už zbývá jen sestavit ten nejlepší tým a čekat na další informace, které naleznete jak tady na webu, tak na www.facebook.com/vltavarun

Už teď se na vás těší 
--Tým VR--

Nezapomenutelný ročník 2015!

23. 09. 2015

Druhý ročník závodu byl naprosto nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné! Celkem 177 odhodlaných týmů, nádherné počasí, skvělá nálada od startu až po cíl a stovky krásných vzpomínek.

Děkujeme všem běžcům, jejich fanouškům i dobrovolníkům za úžasnou atmosféru a nasazení!

   

Děkujeme všem běžcům i za to, že s námi své zážitky intenzivně sdíleli přes sociální sítě a už teď se těšíme na nové kreativní kousky na Vltava Run 2016! :) Fotky na Instagramu naleznete jednoduše, stačí zadat do vyhledávače #vltavarun.

Více o tom, co řekli o VR15 samotní běžci na sociálních sítích, jak vypadali propozice nebo jak se týmy umístili si můžete přečíst na tomto odkazu.

Budeme se na vás těšit opět na Vltava Run 2016!  

--Tým VR--

Krok sem a krok tam, máme výsledky od Garmin!

30. 05. 2015

Protože je #vltavarun tak dlouhý a udělali jste opravdu hodně kroků, trvalo to hodnou chvíli je spočítat. Ne, bez legrace, výsledky jsou tu a tak přinášíme přehlednou tabulku prvních 99. míst.

A jak to vypadá na bedně?
1. místo - tým č. 117 - BĚŽÍCÍ POHODÁŘI s počtem kroků 364 812
2. místo - tým č. 22 - BĚHNY s počtem kroků 361 607
3. místo - tým č. 93 - RUNGO.CZ ŽENY s počtem kroků 356 133

Vítězům blahopřejeme, jako ocenění získá každý z členů družstva BĚŽÍCÍ POHODÁŘI právě náramek Garmin vívofit s logem Vltava Run, se kterým se běžel letošní závod!

Pro ty z vás, kteří jste nevyhráli, připravil Garmin speciální nabídku. Do vyprodání zásob jsou náramky ze soutěže k dispozici za mimořádnou cenu 1.150 Kč/ks. Fitness náramky Garmin vívofit jsou schopné měřit celodenní pohyb a vyhodnotit počet kroků, zdolanou vzdálenost, spálené kalorie a navíc fungovat i jako běžné hodinky. Jejich výhodou je neuvěřitelná výdrž až 1 rok na jednu sadu výměnných baterií. Zájemci o tyto náramky se mohou obrátit na e-mail objednávky@garmin.cz s odkazem na závod Vltava Run.

- Tým VR -

#vltavarun vlastníma očima?

26. 05. 2015

Zhruba tisícovka fotografií na Twitteru, Facebooku a hlavně na Instagramu, to byl #vltavarun vašima očima. Fotky jsme hodnotili, přebírali, obdivovali a během toho všeho jsme vzpomínali, jak ten letošní závod byl skvělý.

Děkujeme všem, kdo jste se zúčastnili. Doporučujeme, když budete mít chvilku, podívat se na Instgram pod #vltavarun.
Pecka! Jsme z toho nadšení!

Vítězům gratulujeme!
-Tým VR-

Děkujeme za podporu a dobrou práci!

23. 05. 2015

Velice děkujeme:

starostovi Kvildy panu Václavu Vostradovskému za podporu a umožnění organizace startu
panu Vladimíru Vrbovi z Penzionu Pohoda za poskytnutí zázemí na startu
Národnímu Parku Šumava za umožnení průběhu závodu

panu Jiřímu Pojslovi a dobrovolným hasičům z Horní Vltavice
panu Radku Judlovi a jeho kolegům hasičům z Nové Pece
panu Karlu Stixovi, Honzovi Zdechovanovi a dobrovolným hasičům z Přední Výtoně
panu Pivcovi a jeho partě
panu Janu Furikovi hasičům s Vyššího Brodu
paní Monice Grillové a jejím parťákům
panu Liboru Mauerovi a jeho kolegům z Českého Krumlova
Radkovi Moučkovi a jeho týmu ze Zlaté Koruny
Radkovi Zemanovi a hasičům z Boršova
Panu Františku Němcovi a dobrovolným hasičům z Českých Budějovic
Jirkovi Benešovi a hasičům z Hluboké nad Vltavou
Miroslavu Jíchovi a hasičům z Purkarce
Onřejovi Bouškovi a týnským hasičům
Jaroslavu Landovi a jeho partě
Karlu Kolářovi a jeho lidem z Dražíče
panu Ladislavu Novotnému a hasičům z Olešné
panu Ladislavu Češkovi a květovským hasičům
Milanovi Masnému a jeho kolegům z Kostelce nad Vltavou
Františkovi Lacinovi a hasičům z Klučenic
Františkovi Kvapilovi a hasičům ze Solenice
Pavlovi Krotilovi a kamýkovským hasičům
panu Františkovi Čermákovi a líchoveckým hasičům
panu Vítu Śiskovi, panu Lukavskému a Brodskému a dalším dobrovolníkům z Chotilska
Miroslavu Českému a jeho kolegům z Netvořic
Ladislavovi Vondráčkovi a jeho partě
Vranským sokolům
Tomášovi Zuntovi a parťákům
panu Jirotovi a branickým hasičům

předjezdcům: Aleš&Pavel
kontrolním týmům: Lukáš&Lukáš,Luboš&Luboš, Vašek&Irena, Sváťa&Radek, Kolombo
servisním týmům: Kamil&Pavel, Tom&Petr
logistické podpoře: Romča&Lukáš&Tomáš
 

klukům a holkám z Českého červeného kříže z Prachatic a Hradce
Sportovní hale v Týně nad Vltavou za zázemí na noc
sokolům ve Vraném nad Vltavou za pomoc a zázemí na nedělní noc a dopoledne
Sportovnímu centru HAMR v Braníku za poskytnutí zázemí a občerstvení pro cíl VR

městu Český Krumlov za pomoc
městu Lipno za podporu
Policii České republiky

Všem městům a obcím, které umožnily průběh závodu.

Velké díky patří partnerům akce - Nike, top4running.cz, Lesy ČR, Pojišťovna Allianz, RUNGO.cz, Nikon, Megapixel, Nissan, Red Bull, Zlatopramen N/A, Penziony Gaudeo, Sebak


Díky všem!

Jak sledovat GPS lokátory?

16. 05. 2015

Chcete se mrknout, kde se pohybuje váš běžec, váš kamarád, ségra nebo soupeř?

17. května, v 6.00 ráno spouštíme možnost on-line sledování běžce pomocí GPS štafetového kolíku.
Na těchto stránkách, na odkazu www.vltavarun.cz/live můžete sledovat jak týmy, tak i pořadí na předávkách.

Soutěž #vltavarun vašima očima

13. 05. 2015

Do závodu zbývá pár dní a nás zajímá, jak se připravujete! A během závodu nás zase zajímá, jak se vám běží... Prostě a jednoduše, foťte se nám!

Proč? Protože SOUTĚŽÍME! Porota složená z organizačního týmu vybere z fotek, které nám umístíte do FB eventu nebo dáte na Instagram či Twitter s hashtagem #vltavarun, celkem 3 nejlepší fotografie a odměníme jejich autory. 

Co můžete vyhrát? Připravíme pro vás běžecké triko Nike Miler s originálním potiskem Vltava Run, abyste měli v čem trénovat na třetí ročník.

Jak tedy soutěžit?

Od středy 13. května až do úterý 19. května včetně můžete na svoje profily na Instagramu a Twitteru sdílet fotky ze závodu, momentky z tréninku, cesty, prostě cokoli – nezapomeňte přidat hashtag #vltavarun. Fotky můžete vkládat i na event události. My se na to všechno potom pěkně podíváme a vybereme 3 z vás a ty odměníme.

Ale ani vy ostatní nepřijdete zkrátka. Stanete se „maskoty“ Vltava Run, protože všechny fotky pak určitě ukážeme na naší FB page nebo v online kronice. 


A teď tedy trošku formalit, které tu prostě být musí:

Vyhlašovatelem soutěže je Topforsport s.r.o. - Bešůvka 810/19, Brno-Žebětín 641 00

Zasláním fotografie nám tedy dáváte souhlas k tomu, abychom ji mohli využít k další prezentaci závodu na svých komunikačních kanálech.

Pořadatel soutěže vyhlásí výherce, který se do 7 dní ozve prostřednictvím mailu na info@vltavarun.cz a předmět „Soutěž #vltavarun“ ohledně předání výhry. Výhru nelze převádět na jiné osoby.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo jakoukoli výhru uvedenou v těchto pravidlech nahradit výhrou obdobného typu a hodnoty v případě, že z objektivních důvodů nespočívajících na straně vyhlašovatele nebude možné slíbenou výhru opatřit bez vynaložení nepřiměřeného úsilí.

Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

Soutěžící uděluje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) svůj souhlas se zpracováním osobních údajů nahlášených v rámci soutěže za účelem předání výhry, či jiných otázek spojených se soutěží a za účelem informování o dalších marketingových akcích vyhlašovatele prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to po dobu 2 (dvou) let ode dne začátku soutěže s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Správcem osobních údajů ve smyslu zákona je vyhlašovatel soutěže.

Každý soutěžící účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s těmito Pravidly a zavazuje se je dodržovat a neporušovat právní řád České republiky ani oprávněné zájmy vyhlašovatele.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo činit kdykoliv rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně změny pravidel, přerušení soutěže, pozastavení soutěže, předčasného ukončení soutěže nebo vyloučení jakéhokoli soutěžícího ze soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci, a to zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže nebo při pouhém podezření z nedodržení pravidel soutěže, nezákonného jednání nebo jiného závadného chování ze strany soutěžícího.

NOVÁ STARTOVNÍ LISTINA VLTAVA RUN 2015

10. 05. 2015

Po vydání startovní listiny začátkem května proběhlo ve vašich týmech ještě spousta změn. Na základě zpětných vazeb od některých týmů jsme upravili koeficienty jednotlivých úseků a dali vám výrazně více času pro doběh do cíle Vltava Run 2015.

Tedy, máme novou STARTOVNÍ LISTINU (ke stažení tady nebo v kapitánské sekci) a nový PDF přehled vašich úseků v sekci pro kapitána.

Tyto změny se nám projeví i v čase uzavření trasy - v cíli vás očekáváme nejpozději ve 20.00 a v čase vyhlášení vítězů, který posouváme na 17.00.

Děkujeme, že nás sledujete a těšíme na vás příští víkend.

- Tým VR -

GPS lokátor jako štafetový kolík na VR 2015

10. 05. 2015

Každý tým před svým startem obdrží svůj, číslem označený, GPS lokátor. Lokátor bude umístěný v obalu na ruku a bude sloužit jako štafetový kolík. Toto zařízení musí mít každý běžec na svém úseku u sebe, zapnuté. Ze startu ho celou trasou váš tým musí přinést do cíle a odevzdat nám pořadatelům.

Lokátor je užitečná věcička, každých 30 sec. vysílá informace o své poloze do systému, takže nejen, že vás budeme on-line sledovat my, budeme vědět, kde se nám na trase pohybujete, ale umožníme vám, abyste mohli sledovat pohyb svého běžce i vy. Pohyb na mapovém podkladu naleznete na www.vltavarun.cz. Zároveň budete vědět průběžné pořadí svého týmu na úsecích.

Lokátor má baterii s výdrží 6 dnů a musí zůstat po celou dobu závodu zapnutý.

Pondělí 11. 5. je deadline finálních úprav v týmu!

08. 05. 2015

Milí běžci, jak víte, snažíme se vám vyjít vstříc s náhradou běžců, kteří se vám zranili nebo onemocněli. Víme, že některé věci nejde ovlivnit a vaše požadavky řešíme individuálně.

Pro zajištění plynulého chodu závodu však nemůžeme dělat změny až do posledního dne, a proto jsme stanovili termín, po kterém již ŽÁDNÉ změny v týmech nebude možno udělat. Finální termín  je pondělí 11. 5. 2015 do 23:59 hod.

Po tomto termínu nebude možné nahradit zraněného běžce a budete tak muset běžet v menším počtu.

Děkujeme za pochopení, doufáme, že jste všichni zdraví, připravení a natěšení tak jako my.

- Tým VR -

Domino masáže v cíli

28. 04. 2015

V cíli, u sportovního centra HAMR Braník, budou k dispozici 3 maséři. Za 50 Kč vám udělají 10 minutovou sportovní masáž nohou. Prostě nohám za odměnu, že vás donesly až do cíle.

Speciální nabídka od partnerské Allianz

28. 04. 2015

Trápí vás otázky, jaké bude počasí? Ztratíte se cestou? Budete mít dobrý čas? Nebo jestli máte šanci na výhru?

To vám nepojistíme, ale můžete využít jedinečnou nabídku na víkendové úrazové pojištění od naší partnerské pojišťovny Allianz.

Navíc za bezkonkurenční cenu 72 Kč za osobu za celý víkend.

Tedy, chcete-li se na závod připojistit pro případ úrazu, pověřte svého kapitána.
V sekci „Pro kapitána“ stačí zmačknout tlačítko „POJISTIT“ u běžce, který se chce pojistit, provést platbu za všechny pojištěné členy týmu. Čas máte do 6. května.

- Tým VR -

Na start v nových botách od NIKE se slevou 35 %

22. 04. 2015

Ti z vás, kteří jsou zaregistrovaní na Vltava Run 2015, poslali nám startovné a vyplnili kontaktní e-mail, mohou až do 30. května využívat speciální 35% slevy z doporučené maloobchodní ceny na vybrané oblečení a obuv značky Nike a na kolekci Vltava Run na www.top4running.cz.

Kolekci Vltava Run jsme rozšířili o spoustu zajímavých kousků, které vás určitě budou zajímat, ať už je využijete ke sportu, či jako památku na váš nezapomenutelný zážitek.

Jak slevu využít?

 1. Najeďte na stránku www.top4running.cz.
 2. Vpravo nahoře kliknete na ikonku, která imituje lidskou postavu a dejte "zaregistrovat se". Vyplňte potřebné údaje, použijte e-mail, který jste zadali do registrace na VR 2015.
 3. Přihlaste se do systému. K vašemu unikátnímu e-mailu jsme přiřadili slevu ve výši 35 % z doporučené maloobchodní ceny na vybrané oblečení a obuv značky Nike a na kolekci Vltava Run.
 4. Vybírat a objednávat můžete až do konce května. Nabídka je omezená pouze časem.

Už máte vybráno? :)

             

Kompletní informace k ubytování na VR

23. 03. 2015

Před samotným závodem budou mnozí z Vás nocovat na Kvildě. Ubytování na startu si zabezpečujete sami. V záložce Ubytování naleznete několik tipů na ubytování v Kvildě a užitečné odkazy.

Závod je časově náročný a v noci ze soboty na neděli určitě oceníte možnost sprchy, teplé večeře a několika hodin spánku. Zhruba v půlce trasy máme pro vás připravené dvě varianty ubytování:

1. Ekonomická varianta
   - Přespání v Sportovní hale, Týn nad Vltavou
   - Zadarmo
   - Společné ubytování
   - Nutné přinést si sebou spacák a karimatku

2. Komfortnější varianta
   - Přespání v Domově mládeže, Hněvkovice
   - Na vlastní náklady
   - Vlastní pokoj
   - Nutnost rezervace

Je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Více informací o ubytování v Týně a Hněvkovicích jsme pro vás zpracovali do přehledného pdf souboru - ke stažení zde.

Pokud vás kromě ubytování trápí jiné nezodpovězené otázky ohledně závodu, podívejte se do záložky FAQ, postupně tam přidáváme vaše časté dotazy.

Tým VR

Harmonogram VR 2015

16. 03. 2015

Vltava Run triko teď s názvem tvého týmu!

06. 03. 2015

Stejně jako v loni od nás v rámci startovného dostanete Nike běžecké triko, ale pro letošek pro vás máme příjemnou novinku. Můžete si přiobjednat dotisk názvu vašeho týmu na záda!

Pro lepší představu se podívejte na ilustrační grafiku trika Vltava Run 2015.

Cena za potisk jednoho trika je 55 Kč nebo 2  vč. DPH, objednat můžete potisk pouze pro celý tým, tedy 660 Kč nebo 24  za dvanáctičlenný tým. 

Jak na to? 
1. Zkompletujte svůj tým. Kapitáni, ve správě týmu dokončete registraci všech svých týmových parťáků a vyplňte velikosti jejich triček. 
2. Ve správě týmu pak najděte formulář pro objednávku personifikace triček.
3. Vyplňte název týmu tak, jak ho chcete mít vytištěný na tričku. K dispozici máte 2 x 13 znaků vč. mezer, zarovnání bude na střed.
4. Kliknutím na tlačítko OBJEDNAT potvrďte svoji objednávku.
5. Zaplaťte prosím částku podle pokynů v potvrzení objednávky.
6. Těšte se na svoji originální sadu VR triček, dostanete je ve startovním balíčku při prezenci k závodu ve Kvildě.

S objednávkou nemusíte spěchat, objednávat můžete až do 31. března. Důležité je mít kompletní tým a vyplněné požadované velikosti triček. 

-Tým VR-

Horké novinky

25. 02. 2015

Sčítali jsme, upravili startovní časy, frekvence a znovu propočítali kapacitu, kterou nám trať a předávky dovolí. A výsledek?

Podařilo se a můžeme vám, kteří jste projevili zájem se VR 2015 zúčastnit, vyjít vstříc. 

Váš zájem nás moc těší a přináší také nějaké novinky.

1. Budeme od vás potřebovat zkompletovat týmy a pořadí závodníků už k 19. dubnu, pak už nebude možné dělat úpravy v týmech.
2. Startovní časy 16. května se rozprostřou do více hodin. 
3. Rozšíříme možnosti relaxace v noci ze 16. na 17. května mimo Sportovní halu v Týně i na ubytování v Hněvkovicích (více info dostanou kapitáni v následujícím kapitánském e-mailu).
4. Budeme bedlivě kontrolovat přítomnost týmových aut na předávkách (pravidla předávek od nás dostanete v Propozicích k VR 2015).
5. A ta atmosféra v cíli!

No, těšíme se vás!:) 
-tým VR-

Nej 10 míst na trase

19. 02. 2015

Kvilda a pramen Vltavy
Vltava Run startuje z nejvýše položené obce v České republice, z Kvildy. Ta je také nejstudenějším místem v republice. Připrav se na horské podmínky! Hned na začátku otestujeme tvou přípravu. Není se ale čeho bát, protože první záchytný bod si můžeš udělat u pramene Vltavy, který je od Kvildy zhruba 5 kilometrů.

Národní park Šumava
Začátek Vltava Run poběžíš skrz Národní park Šumava. A nemineš ani výhled na Boubínský prales. NP Šumava je největší ze čtyř národních parků, které u nás máme. Čeká tě divoká příroda, potůčky, slatě. A pokud poběžíš po špičkách, možná zahlédneš jelena lesního nebo dokonce rysa ostrovida. No, takže raději dupat :)

Vojenský újezd Boletice
Boletice, jeden z pěti vojenských újezdů v ČR, se nachází severně nad Lipenskou přehradou. Skoro polovina území je chráněná krajinná oblast, do které nezasahuje hlavní výcvikové zařízení. Takže jediná střela, kterou tam potkáš, budou tvoji soupeři. :)

Český Krumlov
Ze srdce Šumavy poběžíš místy, kde jezdí romantický Šumavský expres, pak kolem Lipenské přehrady, skrz Vyšší Brod a Rožmberk nad Vltavou, až doběhneš do překrásného Českého Krumlova. 

Zlatá koruna
Už v Českém Krumlově budeš potkávat nespočet vodáků. Ne jinak tomu bude na předávce ve Zlaté koruně, v obci s jedním z nejlépe zachovaných gotických klášterů v Čechách. Něco bychom ještě dodali, ale Zlatou korunu, tu prostě musíš zažít ;)

Boršov nad Vltavou
V Boršově, v malebné vísce pár kilometrů jižně od Českých Budějovic, končí vodácky nejfrekventovanější úsek Vltavy. Ale hlavně… Boršov má největší poměr maratonských běžců mezi obyvateli. Takže čekej kolony fanoušků, Boršov během žije!

Týn nad Vltavou
Víš čím tě Týn nad Vltavou potěší, až do něj tvůj tým doběhne? Budete mít víc než půlku závodu za sebou! Týn byl dřív jedním ze dvou hlavních středisek voroplavby. Ale my tu budeme zase spát, takže nic nevorat, doběhnout až do Týna a odpočinout si!

Květov
Květov je další malebná víska na trase Vltava Run. Obdivovat budeš moci například Tyrolský dům, lovecký schwarzenberský zámeček, z roku 1814 nebo zděné i roubené usedlosti jihočeské lidové architektury. Takže si můžeš užít i fotojogging. Jo, ale pozor na kochání, víš jak dopadl doktor! ;)

Štola Josef
Během Vltava Run třeba najdeš i zlato. Ano, opravdové zlato, ve štole Josef, což je jedno z největších nalezišť v Evropě. V zemi tu prý leží až 130 tun zlata! Záleží na tobě. Budeš věrný týmu a nebo chytneš zlatou horečku?

Zámek Hluboká
K novogotickému zámku Hluboká doběhneš asi po 15 kilometrech z Českých Budějovic. Je to snad nejvyhledávanější památka jižních Čech – bohatá historie, tudorovská gotika, věžičky, cimbuří, krakorce, bašty, anglický park kolem… Skoro bychom ti řekli, zastav se. Ale až jindy ;)

Wow, jste skvělí! Děkujeme moc všem za registrace.

30. 01. 2015

Je konec ledna a my máme už 150 registrovaných týmů! Děkujeme všem za zájem. Letošní Vltava Run bude opravdu pecka, no a abychom zajistili hladký a bezpečný průběh závodu, uzavíráme možnost registrace.

Ale nemusíte zoufat, během pár dní projdeme u všech přihlášených týmů, zda mají uhrazeno startovné. Poté opět uvolníme zbylá místa. Máte-li zájem o registraci, nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám přednostně.

Vše, co jste chtěli vědět o Vltava Run

21. 01. 2015

Sesbírali jsme otázky, na které se nás v poslední době často ptáte a zařadili je do stálé sekce FAQ (tj. často kladené otázky), aby vám odpovědi byly pořád k dispozici. Pokud vám tedy není úplně jasné co a jak na Vltava Run funguje, klikněte si na FAQ a dozvíte se víc. 

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Nebojte se zeptat, rádi vám odpovíme :).

5 důvodů, proč běžet Vltava Run

13. 01. 2015


Důvod č. 1 - Proběhnete napříč Českem

Oblíbené běžecké trasy jsou fajn. Víte, co vás čeká, kde se osvěžit a nebo si ze stromu jen tak utrhnout ovoce. A teď se zkuste zasnít a představte si tohle: divoká příroda, tichý les, provoněné louky, řeka, malebné vísky, památky, Praha, městský ruch… Tenhle sen si letos můžete splnit. Přihlaste se na Vltava Run!
 
Důvod č. 2 - Jeden za všechny, všichni za jednoho
 
Vždycky jste chtěli být jako mušketýři, máte rádi týmové hry a umíte táhnout za jeden provaz? Tohle všechno v jednom zažijete na Vltava Run. Fakt, nelžeme. Viděli jsme to loni, tenhle závod prostě tvoří týmového ducha naprosto přirozeně. Posilují se tady dlouholeté vztahy a tvoří nové. Během 350 km se nastřádá neuvěřitelné množství energie, ze kterého pak budete čerpat dalších pár týdnů. A tým, ten tým vám zůstane napořád!
 
Důvod č. 3 - Ahoj, já jsem…
 
Kolik účastníků, tolik přátel. Běžci jsou prostě ti nejmilejší a nejvíc přátelští tvorové. Po loňském ročníku se dokonce objevil nový druh Homo Sapiens VltavaRunis, který se vyznačuje dvakrát větším srdcem než jeho evolučně zaostalejší kolega. A soutěživost? Ta je přesně v té míře, že si přejete vyhrát, ale přejete to i ostatním. Zařaďte se mezi druh VltavaRunis!
 
Důvod č. 4 - O tomhle budete povídat vnoučatům
 
A ty zase jejich vnoučatům a tak dále. Zážitky vám totiž nikdo nevezme. Skvělé je, že vlastně dopředu nevíte, jaké bude počasí, jestli potkáte na cestě srnku nebo přátelské domorodce a která etapa pro vás bude nejnáročnější. Vltava Run, to je 350 km dobrodružství. Noc i den, déšť i sluníčko, vítr i mlha. A na konci pak cílová páska, střih, úleva a uložení toho nejlepšího do škatulky “nezapomenutelné”. To chcete!
 
Důvod č. 5 - Já na to mám, tak poběžím
 

Kámoši, zážitky, trasa, tým… Tohle všechno dohromady tvoří Vltava Run. Ale je tu ještě jeden faktor, který stojí přesně ve středu toho všeho. Jste to vy. Je to každý z nás, kdo si řekne “challenge accepted”, sbalí si svých pár běžeckých švestek a vyrazí překonávat svoje možnosti. Rok 2015 pro vás může být tím, ve kterém posunete svoje hranice. A my chceme být u toho, chceme vám pomoct ty hranice posunout. Pojďte do toho s námi!

 

Web kompletně přeložen!

06. 01. 2015

Odteď bude stránka www.vltavarun.cz pro zahraniční běžce mnohem přátelštější. Web je kompletně přeložen do angličtiny, i registrace do závodu bude nyní možná jak v češtině, tak i v angličtině.

Pokud by byla angličtina pro někoho hůře srozumitelná, v záložce DE hlavního menu je souhrn všech důležitých informací v němčině. 

Check it out!

Neváhej! Přihlas se dnes.

18. 12. 2014

Čas letí, Vánoce jsou za dveřmi a nás moc těší, že každým dnem přibývají registrované týmy. Pro ty z vás, kteří jste to zatím nestihli, máme několik informací.

Už jen 44 dní zbývá do konce první vlny registrace. Proč to stihnout ještě dnes? První vlna registrace je za zvýhodněnou cenu, a tak si můžeš za ušetřené peníze koupit například skvělé nové boty na běhání. Zároveň, po zaplacení startovného, od nás dostaneš dárek v podobě slevy 35 % z maloobchodní ceny na vybrané oblečení a obuv značky Nike na www.top4running.cz. Dalším důvodem je omezená kapacita počtu běžeckých týmů na Vltava Run, tak zajisti svému týmu místo v závodu.

Pokud hledáš běžce do svého týmu, nebo by ses rád k nějakému týmu přidal, můžeš využít hned 2 platformy. Jedna je na facebookové stránce Vltava Run 2015 - RUN Chat a druhá přímo na našich stránkách v záložce Run Chat . Vyber si tu , která ti vyhovuje více, nebo využij obě a najdi svůj tým.

Pokud máš otázky ohledně závodu, mrkni se do záložky FAQ nebo nám napiš na info@vltavarun.cz.

Těšíme se na tebe na startu!

Vltava Run 2015 je tady!

10. 11. 2014

Zapište si do kalendáře víkend 16.-17. května. Startujeme opět ve Kvildě a cílovou pásku přetrhnete v Praze. Čeká vás více než 350 km trasy krásnou přírodou, historickými městy, jihočeskými a středočeskými vesničkami. Desítky odvážných účastníků se stejným cílem, zábava a adrenalin dnem i nocí, euforie i neuvěřitelné týmové zážitky.

Registrace na našich stránkách je již otevřena, proto dejte dohromady tým a pojďte do toho!

Pokud chcete sledovat zajímavosti i to jak pokračujeme s přípravami, sledujte nás také na www.facebook.com/vltavarun.

Těšíme se na vás na startu.

Tým Vltava Run

Jaký byl Vltava Run 2014

08. 11. 2014

Přes 500 z vás - odhodlaných běžeckých nadšenců - se letos v květnu zúčastnilo prvního oficiálního ročníku Vltava Run.

Připravili jsme pro vás 350km trasu z Kvildy na Šumavě krásnou přírodou, historickými městy, jihočeskými a středočeskými vesničkami až do Prahy a co z toho vzešlo? Závod plný férovosti, spolupráce, pořádné dávky adrenalinu, emocí, únavy a euforie. Krása! Děkujeme vám!

Mrkněte, na krátký souhrn Vltava Run 2014.

A pro ty z vás, kteří jste se minulý rok nepřipojili, máme skvělou zprávu. Už teď pro vás připravujeme Vltava Run 2015. Nenechte si to ujít a připojte se k nám! Posuňte své hranice a užijete si víkend, na který jen tak nezapomenete. 

Děkujeme všem, kteří pomohli

21. 05. 2014

Velice děkujeme:

starostovi Kvildy panu Václavu Vostradovskému za podporu a umožnění organizace startu
panu Vladimíru Vrbovi z Penzionu Pohoda za poskytnutí zázemí na startu
Národnímu Parku Šumava za umožnení průběhu závodu a pomoc při organizaci

panu Jiřímu Pojslovi a dobrovolným hasičům z Horní Vltavice
panu Radku Judlovi a jeho kolegům hasičům z Nové Pece
panu Karlu Stixovi a dobrovolným hasičům z Přední Výtoně
panu Petru Štěpánkovi a loučovickým hasičům
panu Richardu Hurdovi a hasičům s Vyššího Brodu
panu Františkovi Beránkovi a dobrovolným hasičům z Větřní
panu Liboru Mauerovi a jeho kolegům z Českého Krumlova
Radkovi Moučkovi a jeho týmu ze Zlaté Koruny
Radkovi Zemanovi a hasičům z Boršova
Panu Františku Němcovi a dobrovolným hasičům z Českých Budějovic
Jirkovi Benešovi a hasičům z Hluboké nad Vltavou
Miroslavu Jíchovi a hasičům z Purkarce
Onřejovi Bouškovi a týnským hasičům
Jaroslavu Landovi a jeho partě
Karlu Kolářovi a jeho lidem z Dražíče
panu Ladislavu Novotnému a hasičům z Olešné
panu Ladislavu Češkovi a květovským hasičům
panu Petru Křížovi a jeho kolegům z Kostelce nad Vltavou
Františkovi Lacinovi a hasičům z Klučenic
Františkovi Kvapilovi a hasičům ze Solenice
Pavlovi Krotilovi a kamýkovským hasičům
panu Františkovi Čermákovi a líchoveckým hasičům
panu Vítu Śiskovi a jeho partě z Chotilska
Miroslavu Českému a jeho kolegům z Netvořic
Pepovi Hendrychovi a jeho partě
Tomášovi Zuntovi a parťákům
panu Jirotovi a branicím hasičům

kontrolním týmům: Nibi&Kul, Lukáš&Lukáš, Kamča&Pan Michal, Martin&Roman, Kolombo&Kotrč, Kája&Lukáš

Díky panu Vladimíru Trojanovi za pomoc a podporu.

Domu dětí a mláděže v Zátoni za zázemí na sobotní den
Sportovní hale v Týně nad Vltavou za úžasné zázemí na noc
sokolům ve Vraném nad Vltavou za pomoc a zázemí na nedělní dopoledne
Sportovnímu centru HAMR v Braníku za poskytnutí zázemí a občerstvení pro cíl VR

městu Český Krumlov za pomoc
městu Hluboká nad Vltavou za podporu
Policii České republiky

Všem městům a obcím, které umožnily průběh závodu.

Velké díky patří partnerům akce - Nike, top4running.cz, RUNGO.cz, Red Bull, Zlatopramen N/A, Nestlé, Kofola, Penziony Gaudeo, Sebak, Autotrh Černý..


Díky!

Jeden víkend. Životní zážitek: Vltava Run se blíží

14. 05. 2014

Vítejte na startu Vltava Runu - štafetového běhu na 350 kilometrů. Od pramene Vltavy až do Prahy na vás čekají výjimečné zážitky. Něco, co ostatní nepoznají za celý život. Prodlužte si je pomocí fotek a videí z trati i jejího okolí. Foťte a točte vše, co se kolem vás bude dít, označte to hashtagem #vltavarun a sdílejte na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru. Vytvoříte tak jedinečnou kroniku, kterou si budete moci užít znovu a znovu. Hlavně však nezapomeňte běžet. Protože běh sám je neopakovatelný.

Těšíme se na vás na startu i v cíli.

Vltava Run CHILL OUT

11. 05. 2014

Přijďte podpořit běžce - Vltava Run CHILL OUT zóna na travnaté pláži u sportovního centra HAMR Braník.
Už před polednem otevřeme CHILL OUT zónu pro běžce, jejich fanoušky, kamarády, rodiny a všechny ostatní.
Pohodová muzika, občerstvení, pivko, Red Bull, VR fotopoint a hlavně běžci, kteří právě zdolali víc než 350 km trasy z Kvildy.

Tešíme se na vás na všechny.

VR tým

Co s sebou na Vltava Run?

08. 05. 2014

Povinná výbava auta (bezpečností věci vám před startem zkontrolujeme:))


2x reflexní vesta (reflexní kšandy)
2x běžecké výstražné blikající světlo
2x čelovka
1x itinerář tratě (zabezpečí organizátor)
seznam telefonních čísel členů týmu a pořadatelů
náhradní baterie do vybavení
dostatek jídla a pití
lékárnička

Registrace uzavřena

02. 05. 2014

Registrace na Vltava Run jsme 30. dubna uzavřeli.  Máme 43 registrovaných týmů na které se těšíme 17. května od 5:30 ve Kvildě na startu. 

Poběžíme za silničního provozu

16. 04. 2014

Dodržování pravidel silničního provozuje je jedno z nejdůležitějších pravidel Vltava Run. Ne že by ostatní byla nedůležitá, ale tady jde o tvoje zdraví, proto pečlivě čti.

Podle platného Zákona číslo 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích:

Účastník provozu na pozemních komunikacích je každý, kdo se přímým způsobem účastní provozu na pozemních komunikacích.

CHODEC/BĚŽEC
- musí užívat především chodníku nebo stezky pro chodce,
- kde není chodník, chodí se po levé krajnici,
- chodci smějí jít po krajnici nebo při okraji vozovky nejvýše dva vedle sebe,
- při snížené viditelnosti, zvýšeném provozu na komunikaci nebo nebezpečných úsecích smějí jít chodci pouze za sebou,
- je-li zřízena stezka pro chodce a cyklisty označená dopravní značkou „Stezka pro chodce a cyklisty“, nesmí chodec ohrozit cyklistu jedoucího po stezce,
- je-li blíže než 50 m křižovatka s řízeným provozem, přechod pro chodce, místo pro přecházení vozovky, nadchod nebo podchod vyznačený dopravní značkou, musí chodec přecházet jen na těchto místech,
- na přechodu pro chodce se chodí vpravo,
- mimo přechod pro chodce je dovoleno přecházet vozovku jen kolmo k její ose,
- před vstupem na vozovku se chodec musí přesvědčit, zdali může vozovku přejít, aniž by ohrozil sebe i ostatní účastníky provozu,
- chodec smí přecházet vozovku, jen pokud s ohledem na vzdálenost a rychlost jízdy přijíždějících vozidel nedonutí řidiče k náhlé změně směru nebo rychlosti jízdy,
- pokud vstoupí chodec na přechod pro chodce nebo na vozovku, nesmí se tam bezdůvodně zastavovat nebo zdržovat,
- chodec nesmí vstupovat na přechod pro chodce nebo na vozovku, přijíždějí-li vozidla s právem přednostní jízdy, nachází-li se na přechodu nebo na vozovce, musí neprodleně uvolnit prostor pro projetí vozidel,
- chodec nesmí vstupovat na přechod pro chodce nebo na vozovku bezprostředně před blížícím se vozidlem,
- chodec nesmí překonávat zábradlí nebo jiné zábrany na vozovce,
- u železničního přejezdu si musí chodec počínat zvlášť opatrně, musí se přesvědčit, zda může přejezd bezpečně přejít,

A my za Vltava Run dodáváme ještě jednu podmínku a to reflexní triko, vestu, případně kšandy ve dne, doplněné o čelovku, blikající světlo na paži v noci.

VR

Vyber si správnou velikost běžeckého trika

15. 04. 2014

Ve startovním balíčku dostaneš i běžecké triko Nike ze speciální edice Vltava Run.
V tabulce velikostí si vyberte tu správnou pro sebe a přes kapitána ji uveď v registraci na závod.
Budeme se Ti snažit vyjít vstříc a velikost pro tebe rezervovat.

Přiveď tým a získej odměnu!

03. 04. 2014

Děkujeme ti za to, že o nás mluvíš a doporučuješ Vltava Run přátelům. A chceme tě za to odměnit! Pokud přivedeš tým, získáš od nás voucher na nákup věcí od Nike z Top4running.cz v hodnotě 1000 Kč!

Co pro to musíš udělat? Přiveď svoje přátele na náš web, ať se přihlásí. Do referencí uvedou tvoje jméno a stejně jako tvůj tým zaplatí startovné do 30. dubna. Po splnění těchto jednoduchých kroků získáš voucher* na nákup v hodnotě 1000 Kč.

Tak na co ještě čekáš?
*Voucher nelze kombinovat s jinými slevami.

Odpočinková zóna v Týně

03. 04. 2014

"Na dámičku" to nebude, ale vy žádný "dámičky" taky nejste :).

Na noc ze 17. na 18. května jsme pro vás zajistili zázemí sportovní haly v Týně nad Vltavou www.sportovnihala.cz .

Budeš tady mít k dispozici WC, sprchy, tělocvičnu, kde si můžeš na chvilku, kdy zrovna nebudete s částí týmu odbíhat svoje úseky, rozbalit spacák a odpočinout. K dispozici bude i malá kuchyňka s mikrovlnkou a vařičem, parkování a restaurace přímo v areálu (otevřena bude dle zájmu, min. do 02:00). 

Botky pro šťastnou výherkyni Petru

02. 04. 2014

Tyhle perfektní Nike Air Pegasus+ 30 putují šťastné výherkyni soutěže na Rungo.cz. Máme pro vás připraveny ještě jedny ;). Sleduj nás, sleduj Rungo.cz, ať máš v čem běžet Vltava Run.

Motivace Pavla Jestřába

01. 04. 2014

Proč se nebát dlouhých tratí

Nejbližší okolí už ví, že pro letošek jsem se rozhodl vytvořit další významný milník ve svém životě. Říkejme tomu třeba překonat sám sebe, nová výzva, sáhnout si na dno,…, posunout hranice. Pořadatel v propozicích závodu uvádí: „Pokud běžíte stovku poprvé, rozhodně zvolte jinou, s méně náročným terénem“. Pro mě jako červený hadr pro býka. Jo, nikdy jsem neběžel ani měřený maraton a teď se chystám na 100km závod s převýšením přes 3000 metrů.

Mé běžecké okolí smeká už před závodem, alespoň za pokus a snažení. Neběžecké taky už předem smeká, ale jen proto, aby si mohlo poklepat na čelo. Původně jsem mé snažení chtěl popsat až zpětně a vůbec s tím nechodit na veřejnost. Ale pak jsem na internetu četl propozice k, na českém běžeckém trhu zcela unikátnímu závodu, Vltava Run. Skoro 350 km, podél Vltavy, od pramene z Kvildy až do matičky měst Prahy. Běží se ve dvanácti členných týmech. Závod je rozdělen na 8-15 km úseky, takže každý si odběhne tři takové úseky (cca 10 km) a má splněno. Přesto někdo může mít z téhle výzvy respekt. Myslím ale, že organizátor má na svých webovkách pravdu v tom, že pokud účastník pravidelněji běhá a dá desítku pod hodinu, nebude mít výraznější problém dát desítky tři ve dvou dnech.

Když vezmu sebe. Pravidelně běhám tak dva roky. Svůj první opravdu dlouhý běh jsem absolvoval minulý rok v říjnu. Ve skupině. V tu dobu jsem neběhal ani 40 km týdně. A v tu dobu jsem dal na jeden zátah nejvíc snad 20 km. A ejhle, ten den jsem vstal a dal 50 km do pozdního oběda. Bez gelů a bez přípravy. O Coca-Cole a čisté vodě. Vlastníma nohama a hlavně hlavou. Jen chtít.

Upřímně na svém prvním ultra mám největší strach právě z té samoty. Bude to jen o mně a o tom, jak se mi bude chtít. Zklamat můžu jen sám sebe. Tohle na týmovém běhu nezažijete. Žene vás zodpovědnost vůči ostatním členům a hlavně jejich povzbuzování a podpora. Vtom může být Vltava Run krásný. Týmový a přátelský. Jasně, určitě na někoho přijdou chvíle, kdy si bude říkat, co tam dělá a proč to dělá. Myslím, že i sebelepší běžec si občas nadává, jestli není lepší se na to vykašlat a s něčím dobrým v ruce odpočívat na měkkém gauči u oscarového filmu. Ale nakonec, to jestli poběžíš dál, nebo zastavíš, dělí vítěze a poražené. Ať už je vítězství stát na bedně, nezranit se nebo doběhnout bez ohledu na čas. Film si můžeš pustit potom.

A nakonec, ten kdo si klade cíle nízko, nikdy se nikam neposune. Zpohodlníš, přestaneš růst a začneš být spokojenej. Čeho se bát. „Pár kilometrů“ navíc oproti těm, co si kdy běžel nejvíc? Dokud neuděláš něco víc než posledně, pořád budeš trčet na místě. Kašlat na to, co si kdo myslí. Kašlat na to, že ostatní běhají víc, míň nebo trénujou jinak. Nemusíš se snažit, abys byl nula, ale musíš se sakra snažit, abys byl někdo. A proto vzniklo i rozběhnito.cz, NĚKDO je totiž pro nás každý, kdo vypne Žorže Klůnyho, odloží tu dobrotu z ruky a gauč vymění za propocené triko a boty. A aby bylo jasno, ten, kdo ještě nepochytil celou pointu našeho snažení. Je jedno jestli to triko propotíš za jeden, sto, nebo třistapadesát kilometrů, důležité je, aby to bylo víc než minulý den, týden, měsíc…

Pavel Jestřáb, www.rozbehnito.cz

Zvýhodněné startovné

29. 03. 2014

Konec března a s ním i konec sníženého startovného na Vltava Run se kvapem blíží. Spousta z vás nás kontaktovala, že nestíháte převést peníze nebo pro vás není jednoduché dát celou částku od 12 lidí dohromady. Chápeme to, a proto jsme se rozhodli vám vyjít vstříc.

Pro letošní první ročník necháváme zvýhodněné startovné pro týmy po celou dobu přihlašování. Přihlas se, dej dohromady tým a pojďte do toho s ostatními.

Povolujeme 3 auta na tým

26. 03. 2014

Rozhodli jsme se některým z vás vyhovět a udělat změnu v pravidlech ve prospěch počtu povolených aut na tým. Povolíme vám auta tři. Dvě i tři auta na tým mají své výhody i nevýhody. Promyslete a posuďte sami, kterou variantu zvolíte.

Jaké jsou plusy a minusy u obou variant? Pište nám další, doplníme.

Nová sada FAQ na webu

25. 03. 2014

Správně se ptáte a my odpovídáme.

V záložce FAQ najdeš další sadu zodpovězených otázek k Vltava Run. Čti a ptej se na to co tě zajímá, pomáháš tak i ostatním.

Harmonogram

25. 03. 2014

Jestli už jsi registrovaný/á kapitán/ka, už jsi harmonogram viděl/a v infomailu.

Pro ostatní zveřejňujeme i tady:

Co obsahuje litr Vltava Run?

25. 03. 2014

Běháme rádi, ale před touhle otázkou utíkat nebudeme a tady představujeme, jakou hustotu ten litr Vltava Run má.

Pro každého z vás je ve startovním balíčku připraveno speciální běžecké tričko z kolekce Vltava Run od Nike v hodnotě 790 Kč. Získáváte také slevu 35 % z maloobchodní ceny na oblečení a obuv značky Nike na www.top4running.cz a produkty dalších partnerů. Každý účastník závodu dostane v cíli speciální medaili, abyste měli důkaz, že jste přijali a splnili Vltava Run výzvu.
A samozřejmě takové ty běžné věci: příprava závodu, trasy, propozice, zajištění potřebných povolení, vyznačení a zabezpečení trasy a předávek, zázemí závodu, výsledkový servis, zdravotní asistence, ... to rozhodně není práce pro jednoho člověka. Tým, který běhá a bude běhat okolo Vltava Run čítá přes 200 lidí a všichni doufáme, že si to užijete.

Sečteno a podtrženo, 350 km, tři kraje, celý víkend, krásná příroda, skvělé zážitky, ty a tvůj tým, to je Vltava Run!

Fandíme hrdinům!

19. 03. 2014

Maximální počet členů v týmu pro běžecký štafetový závod Vltava Run je 12. Jsou mezi vámi ale i tací, kteří se rozhodli přijmout výzvu a jejich tým tvoří méně než 12 běžců. Blázni? Ne, hrdinové! A my jim fandíme!

Patříte mezi takové týmy? Za každého chybějícího člena týmu dostanete od nás jako odměnu za odvahu 2 kupóny v hodnotě 500 Kč na nákup produktů Nike na www.top4running.cz! Můžete si tak pořídit nové vybavení na další hrdinské výpravy.

Po 30. dubnu koukneme na počet členů ve vašem týmu, za každého chybějícího člena od nás dostanete "náhradu" - 2x kupon na 500 Kč.

Podmínkou je zaplacené startovné a nákup v minimální hodnotě 1000 Kč. Různé slevy ani kupóny nelze sčítat.

Po důkladném přeměření má trasa...

13. 03. 2014

Měřili jsme a měřili, trať jsme si prošli, projeli, počítali jsme kroky, stopy, palce a nakonec metry. A máme pro tebe skvělou zprávu. Trať bude zhruba o 20 km kratší! Nepřijdeš ale o ty nejkrásnější místa jižních a středních Čech a věříme, že si trasu z Kvildy do Prahy ty i tvůj tým skvěle užijete.

Víš ještě o někom, kdo miluje běh tak jako ty? Řekni mu o Vltava Run.

Na webu nová sekce FAQ

10. 03. 2014

  Chceš se zeptat na něco k závodu VLTAVA RUN? Dali jsme dohromady ty nejčastější dotazy.

  Jestli máš další, ptej se info@vltavarun.cz. Běháme rádi, ale před dotazy neutečeme.

Registruj svůj tým už dnes.

09. 03. 2014
Image Map Image Map

Jak na start Vltava Run?

31. 01. 2014

Pomůže ti tato aktivní infografika.

 Image Map Image Map
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.