Běžce letos pojistí lékárnička společnosti HARTMANN–RICO

Běžce letos pojistí lékárnička společnosti HARTMANN–RICO

7. 4. 2022

Když nemůžeš, přidej náplast!

Běžce letos pojistí lékárnička společnosti HARTMANN–RICO

Chceme pro vás vytvářet dechberoucí i bezpečný závod. Obzvlášť letos vás proto pojistíme od zalepených bradavek až po zásoby magnézia.

Spolu s naším hlavním partnerem bezpečnosti HARTMANN–RICO a dalšími partnery firmou Penco a tiskovou mluvčí Janou Poštovou z Pražské záchranné služby jsme pro vás sestavili “krabičky” první pomoci. Ty od nás jako běžci dostanete zcela zdarma ve startovním setu.

Co v nich bude, najdete zde.

Kdyby vám cokoliv chybělo, na každé zastávce vás budou čekat zdravotnické potřeby jako různé druhy náplastí, samodržící obinadla či dezinfekce i díky naším dalším partnerům skupině EUC a značce Vaseline. Jako vždy bude na závodě přítomen také Český červený kříže.

Budeme moc rádi, když se na závod připravíte i vy. Stáhněte si k sobě do mobilu aplikaci ZÁCHRANKA nebo si prolouskejte ještě jednou pravidla ze základní školy, jako je rozdíl mezi 150 a 155.

Samozřejmě jdeme v první řadě závodit, ale jedno je jisté – kdo je připraven, není překvapen!

Díky, že v tom bezpečně lítáte spolu s námi

Váš Vltava Run


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.