Jak se vybavit na Vltava Run

Jak se vybavit na Vltava Run

3. 9. 2021

Oblečení a boty už máme zmáknuté, ale co ty doplňky?

Jak se vybavit na Vltava Run

Je jich tolik, a fakt je na víkend potřebuju všechny? Všechny určitě ne, ale některé z nich určitě ano a jsou třeba i součástí povinné výbavy nejen na noční úseky.

Co určitě využiješ:
VESTU / OPASEK nejen na delší úseky, ale na jakékoliv úseky Vltava Run, jelikož do nich schováš telefon, pití a třeba i nějakou malou svačinu. Nic ti tak nebude překážet volně pohozené v kapsách a plně se budeš soustředit na běh a značky.

LÁHEV NA PITÍ se ti hodí vždycky, i třeba na kratší úsek. Vedro může být na Šumavě úmorné a pít vodu z Vltavy se úplně nedoporučuje :) Láhev třeba od Salomon mají super držák, takže ti nebudou překážet a nebo ji můžeš dát do vesty.

FOAM ROLLER ti pomůže oddálit bolest a ztuhlost svalů až na neděli večer, takže si své všechny úseky zaběhneš v pohodě. Stačí rychlá 5–10minutová automasáž v době, kdy máš čas mezi úseky a vše bude o kus lepší!

ČELOVKA A REFLEXNÍ PÁSKY jsou nutným vybavením na noční úseky. Nepodceňuj viditelnost na cestě a buď vidět! To je základní pravidlo každého nočního závodu. S odrazem si můžeš pohrát i s nátěrem "Safety Skin"https://­top4running.cz/p/sa­fety-skin-reflective-spread-silver-ssrss, kterým vytvoříš na svém těle a oblečení různé nápisy nebo obrazce. Nikdo tě tak nepřehlédne!

SPORTTESTER má dnes snad každý běžec. Na Vltava Run určitě využiješ funkci trasování a třeba návrat na start, pokud by ses nechtěně ztratil.

Co je fajn mít v záloze:
Za SmellWell deodizéry ti budou tví spoluběžci nejvíc vděčni! Hned po přezutí bot je využiješ a zabráníš tak šíření nežádoucího pachu autem.

Sportovní výživu třeba běžně moc neřešíš, ale věř, že v průběhu tak intenzivního závodu jakým je Vltava Run na ni dojde! Občas není moc času zastavit na smažák, občas ho žaludek ani nechce. Rychlý regener a nebo proteiňák ti pomůžou s regenerací a tyčinka zase s energií. Vyber si ze široké škály produktů a nedělej toasty na celý víkend :)

Tenké rukavice na zrádné zářijové počasí v noci se určitě sejdou. Třeba je nevyužiješ a třeba budeš nejšťastnější na světe, když je vyhrabeš ze své tašky. Nezaberou místo, ale zajistí ti komfort, a ten chceš!

Tak, a to je snad všechno! Pokud ti ještě něco schází, kdykoliv můžeš mrknout na web Top4Running.cz pro inspiraci a pořídit chybějící výbavu!

Měj parádní zbytek běžeckého léta a brzy na viděnou na Zadově!
Ivana Kopková (Ambassador Top4Running)


Jak se vybavit na Vltava Run Jak se vybavit na Vltava Run

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.