Karavany Česko

Karavany Česko

12. 5. 2022

Společnost, která dělá nemožné možným.

Karavany Česko

Pokud vás láká dovolená v karavanu, přijďte si prohlídnout vůz, který nám společnost Karavany Česko zapůjčila na celou dobu trvání akce Vltava Run. Vůz vyráží společně s vámi ze startu a bude na vás čekat v cíli závodu. Karavany Česko je jedna z největších půjčoven obytných vozů v ČR. Vozy pronajímá zcela vybavené, takže klientům stačí zabalit si osobní věci a vyrazit. Ve vozech naleznete od kempingového vybavení, grilu, cyklistických kol, přes čisté ložní prádlo, ručníky, až po plně vybavenou kuchyň s plynovým sporákem.

Jako jediná společnost klientům nabízí kromě jiného pronájem formou one-way, tedy z místa na místo v rámci celé Evropy. Chcete-li procestovat sever Evropy, ale nechcete trávit dny přejezdem do Norska, vyberete si vyzvednutí vozu v Oslu a společnost vám vůz přistaví přímo na letiště. Vrátit jej pak můžete téměř kdekoli. Možností kombinací je nepočítaně.

Nakoupili jste na dovolené ve Francii lokální potraviny a hromadu suvenýrů, které se vám nevejdou do zavazadel, nebo je letecká společnost nedovolí přepravit? Vyberte si vrácení vozu v ČR a přivezte si je obytným vozem zpět. Tato společnost je také průkopníkem pronájmů na Kanárských ostrovech, kam své vozy poprvé přivezla na podzim loňského roku. Akce měla velký úspěch, proto i letošní podzim a zimu budou klienti moci strávit na Tenerife či jiném z mnoha ostrovů. Objevte kouzlo karavaningu v létě u moře či v zimě na lyžích a procestujte Evropu s Karavany Česko.


Karavany Česko Karavany Česko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.