Letošní Vltava Run skončil traťovým rekordem

20. 9. 2020

7. ročník závodu Vltava Run byl výjimečný v mnoha směrech. Po původním zrušeném termínu se o víkendu 19 a 20/9 uskutečnil náhradní termín.

Letošní Vltava Run skončil traťovým rekordem

7. ročník závodu Vltava Run byl výjimečný v mnoha směrech. Po původním zrušeném termínu se o víkendu 19 a 20/9 uskutečnil náhradní termín. Na start se kromě 246 týmů postavil i Přemek Vida, který celých 360 km ze Zadova do Prahy uběhl zcela sám.

Přemek Vida se na neoficiální start závodu postavil již v úterý 15/9. Celý závod si rozdělil do 6 dnů, aby doběhl do cíle v neděli odpoledne spolu s ostatními.

Souboj týmů v kategorii A, tedy týmů o 10 – 12 běžcích, vyhrál tým bratrů Svobodových Kalokagathia Alliance, který letos doběhl v historicky nejlepším čase 22:43:49 dlouho těsně pronásledovaný vítězem několika předchozích ročníků týmem Winehouse.

Mezi 9ti člennými týmy si pro vítězství doběhli Nečum a běž a Girls Just Wanna Have Fun brali zlato mezi ženskými týmy.

Děkujeme všem týmům, které se postavily na start a všem vítězům gratulujeme.

Kategorie A 10 – 12 běžců

  1. místo Kalokagathia Aliance
  2. místo Winehouse
  3. místo KadlaKadla Ladies

Kategorie B 6 –9 běžců

  1. místo Nečum a běž
  2. místo Kluci z pražské lesárny
  3. místo Benešovský Běžecký Klub

Ženy Girls Just Wanna Have Fun


Letošní Vltava Run skončil traťovým rekordem Letošní Vltava Run skončil traťovým rekordem Letošní Vltava Run skončil traťovým rekordem Letošní Vltava Run skončil traťovým rekordem
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.