Jedna výzva, spousta zážitků

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.

Letošní Vltava Run skončil traťovým rekordem

20. 9. 2020

7. ročník závodu Vltava Run byl výjimečný v mnoha směrech. Po původním zrušeném termínu se o víkendu 19 a 20/9 uskutečnil náhradní termín.

7. ročník závodu Vltava Run byl výjimečný v mnoha směrech. Po původním zrušeném termínu se o víkendu 19 a 20/9 uskutečnil náhradní termín. Na start se kromě 246 týmů postavil i Přemek Vida, který celých 360 km ze Zadova do Prahy uběhl zcela sám.

Přemek Vida se na neoficiální start závodu postavil již v úterý 15/9. Celý závod si rozdělil do 6 dnů, aby doběhl do cíle v neděli odpoledne spolu s ostatními.

Souboj týmů v kategorii A, tedy týmů o 10 – 12 běžcích, vyhrál tým bratrů Svobodových Kalokagathia Alliance, který letos doběhl v historicky nejlepším čase 22:43:49 dlouho těsně pronásledovaný vítězem několika předchozích ročníků týmem Winehouse.

Mezi 9ti člennými týmy si pro vítězství doběhli Nečum a běž a Girls Just Wanna Have Fun brali zlato mezi ženskými týmy.

Děkujeme všem týmům, které se postavily na start a všem vítězům gratulujeme.