Osvětlení, které vám může zachránit život

Osvětlení, které vám může zachránit život

19. 8. 2021

Bez čelovky a světelné vesty ani ránu? I když je tato výbava povinná nejen na Vltava Run, ale pro všechny účastníky silničního provozu, jejich nošení se často moc nedodržuje.

Osvětlení, které vám může zachránit život

Správná výbava nás přitom může ochránit i ve dne. Pokud nechcete za jasného dne běhat s reflexní vestou, měli byste zapřemýšlet alespoň nad výběrem barvy vašeho trička. Dobře je na tom žlutá, ta je viditelná na 37 m a bílá na 55 m. V ideálním případě byste však měli sáhnout pro reflexních barvách. Úplně jinou kapitolu samozřejmě představuje běh v noci. V letošním závodě nám v tomto směru naštěstí budou jistit záda ti nejpovolanější z nejpovolanějších.

Unikátní technologie má na Vltava Run své místo Protože vaše bezpečí bereme vážně, jsme rádi, že na Vltava Run můžeme přivítat skvělý český startup SCILIF, který vyvinul vlastní patentovanou technologii aktivního svícení SunFibre.

Tu najdete i na vestě EquiRay, kterou si v rámci Vltava Run můžete sami vyzkoušet! Vesta EquiRay využívá první technologii svého druhu zaměřenou na aktivní svícení, která několikanásobně zvýší vaši bezpečnost při jakékoliv aktivitě. Svítí do vzdálenosti až 3 km a to i za těch nejméně příznivých podmínek, jako je husté sněžení, déšť nebo mlha. Na jedno nabití vás bude vesta EquiRay chránit až 32 hodin. Je vyrobena z odolných a lehkých materiálů, váží pouhých 199 g a hlavně zvyšuje vaši bezpečnost při sportovních aktivitách.

S Vltava Run máte jedinečnou příležitost získat vestu s 10% slevou – stačí kliknout na odkaz a zaregistrovat se pod e-mailem, který máte nahlášený ve VR adminu. Vesty si navíc můžete také zapůjčit a otestovat je přímo v terénu. Pokud máte zájem neváhejte kontaktovat info@equiray.com. Nabídka je omezená, čím rychleji se ozvete, tím větší šanci na zapůjčení máte!

Posviťte si na kvalitu i na cenu

Značka SILVA je skandinávský výrobce outdoorového vybavení, který kromě kompasů, krokoměrů či dalekohledů vyrábí také super kvalitní čelovky s výjimečným světelným tokem. Všechno ve vychytaném propracovaném designu pro snadné ovládání a stabilní uchycení.

A protože je SILVA jedním z partnerů Vltava Run, můžete si svou vymazlenou čelovku pořídit s 15% slevou! Stačí se zaregistrovat pod vaším nahlášeným e-mailem v adminu Vltava Run a sleva se vám automaticky započítá. Svou čelovku SILVA si můžete objednat na Top4Running.


Osvětlení, které vám může zachránit život Osvětlení, které vám může zachránit život

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.