Perníková medaile, která pomáhá

Perníková medaile, která pomáhá

12. 3. 2019

Štafeta zrakově postižených běžců a trasérů Nadace Leontinka se letos již popáté postaví na start dálkového běžeckého závodu Vltava Run. Tento mimořádně náročný závod se stal nedílnou součástí sportovního programu běžců z Leontinky, kteří svou lásku ke sportu mnohokrát získali již v dětském věku.

Perníková medaile, která pomáhá

Pojďte tedy s námi podpořit týdenní sportovní soustředění pro děti ze speciálních škol pro zrakově postižené a pro ZP děti integrované do běžných škol. Zakoupením perníčku „Nadace Leontinka na Vltava Run 2019“ pomůžete dětem vyzkoušet si v rámci soustředění pod vedením zkušených trenérů různé sporty. Cílem je vyvolat v dětech nadšení pro aktivní trávení volného času sportem tak, aby si pak dále ke sportu hledaly samy cestu, ať již v oddíle, škole neboť třeba jen v rodině.

Možná se mezi dětmi objeví noví talentovaní sportovci, se kterými se v budoucnu setkáte na trati Vltava Run nebo třeba na paralympijských hrách… Perníček je domácí ruční výroby, velmi chutný, průměr perníčku je 9 cm. Objednat si můžete jen jeden perníček za 60,– Kč nebo sadu 12ti kusů pro váš tým za speciální cenu 600,– Kč. Perníčky budou připravené k vyzvednutí v cíli závodu.

Všem mlsalům s dobrým srdcem Nadace Leontinka děkuje a přeje povedený závod

Vltava Run 2019 a dobrou chuť!


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.