Pomáháme spolu s ČEZ nadací a aplikací EPP

Pomáháme spolu s ČEZ nadací a aplikací EPP

25. 4. 2019

Filantropie není otázkou peněz, ale otázkou našich vnitřních pocitů. A s pomocí EPP aplikace to platí dvojnásob. Pomoci dětem, které jsme vybrali v rámci vámi zaslaných příběhů, totiž není nutné žádným finančním darem, ale pouze tím, že budeš běhat. Stačí si jen stáhnout aplikaci a spustit ji v rámci svého tréninku, nebo úseku na Vltava Runu.

Posuď sám, jak jednoduché to je:

  • 1) Stáhni si aplikaci EPP – Pomáhej pohybem (iOS, Google Play, Microsoft)
  • 2) Spusť aplikaci a zaběhni si svůj pravidelný okruh/trénink/tra­su. Jen dávej pozor, aby jsi během aktivity nepřepnul do jiné aplikace (hudba, telefon,…). V takovém případě se totiž aplikace zastaví a pauzu je nutné ručně spustit.
  • 3) Pokud běháš s aplikací v rámci tréninku, po jeho ukončení stačí aktivitu zastavit a vrátit se zpět na hlavní stránku. V tomto případě se aktivita uloží a body budete moci přidělit našim projektům až v průběhu Vltava Run víkendu.
  • 4) Pokud appku zapneš až na Vltava Runu, můžeš své body po ukončení trasy přidělit rovnou námi vybraným projektům.

Na nic nečekej a sdílej s námi své vyběhané body pomocí hashtagu #vltavarunepp a doplň o tvůj dosud celkový počet naběhaných bodů.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.