Pomozte pohybem Dětskému centru Zlín

24. 3. 2021

Domov, pocit bezpečí, teplé jídlo nebo psychická pohoda.

Pomozte pohybem Dětskému centru Zlín

Co je pro mnoho z nás samozřejmostí, to může být pro jiné luxusem. I letos chceme Pomáhat pohybem a spolu s Nadací ČEZ a podpořit práci Dětského centra Zlín. Utáhněte si tkaničky, stáhněte aplikaci@epppo­mahejpohybem a zapojte se do tohoto projektu spolu s námi. Každý krok k lepší budoucnosti se počítá!

Práce Dětského centra Zlín, p.o.

Dětské centrum Zlín poskytuje 11 krizových lůžek v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc a 2 terénní sociální služby, a to Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a Krizovou pomoc pro osoby, které se ocitly v tíživé životní situaci. Mezi cíle služeb patří emoční stabilizace, bezpečné prostředí a hledání řešení nepříznivých situací. Pro práci centra je nyní klíčové zajistit auto, které by zabezpečilo každodenní pomoc. A právě na toto auto poputují peníze z vašich naběhaných kilometrů.

Pár kroků pro člověka, velký skok pro dobrou věc.
Jak pomáhat pohybem? K cestě za dobrem stačí pár jednoduchých kroků:

1)Stáhněte si aplikaci EEP** Pomáhej pohybem, a to v obchodě Google Play nebo na App Store. Aplikace je zcela zdarma!
2)Aplikace při sportu zaznamenává váš pohyb** (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti vám také generuje body.
3)Tyto body můžete sbírat i v době před závodem** a zajistit tak, že se cílová částka pro Dětské centru Zlín vybere.
4)V den konání Vltava Run pak stačí získané body nahrát na konto Dětského centra Zlín.**

Lepší svět mohou přinést jen lepší jednotlivci. Děkujeme, že k tomu svou energií pomáháte ze všech sil.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.