Předregistrace a registrace 2019

14. 9. 2018

Přinášíme podrobnější informace k registraci na Vltava Run 2019

Předregistrace a registrace 2019

Máme pro vás několik novinek, i změnu registračního systému. Dne 1. 11. v 11.00 bude spuštěna registrace do závodu, budou zrušeny registrační vlny a startovné bude sjednoceno na 18 000 Kč za tým. Připravili jsme pro vás také možnosti předregistrace:

 • 1. Věrnostní program pro týmy, které s námi běží od 1. ročníku (2014) opakovaně každý rok. Týmy budeme osobně kontaktovat.
 • 2. Odměna pro všechny vítězné týmy Vltava Run 2018 ze všech kategorií (1. až 3.místo, vždy jedna předregistrace na tým). Týmy budeme osobně kontaktovat.
 • 3. Výzva pro 50 týmů “Pošli nám svůj příběh”

Předregistrace

Předregistrace pro všechny tři kategorie je podmíněna uhrazením startovného 18 000 Kč do 25. 10. 2018, v opačném případě bude registrace uvolněna pro oficiální registrace 1. 11. 2018.

Pravidla výzvy “Pošli nám svůj příběh”

Pošlete nám svůj příběh, proč právě váš tým chce běžet. Napište nám, kto jste, co je na vás zajímavého, dejte nám důvody, proč si vybrat právě váš tým a ne jiný. My ze všech příběhů vybereme 50 týmů, které získají možnost předregistrace.

Kam můžete posílat vaše příběhy a kdo ho může posílat? V jakém formátu ho chceme?

Příběhy nám zasílejte na adresu pribehy@vltavarun.cz ve formatu pdf do 30. 9. 2018, 23.59 hod. Prosíme o komunikaci kapitánem týmu, v podpisu emailu nám na sebe nechejte jméno a mobilní číslo. Do předmětu emailu napište jméno vášho týmu. Váš příběh napište maximálně na dvě A4, písmo arial, velikost písma minimálně 12. PDF může obsahovat třetí stránku s fotkami. Grafickému zpracování příběhu se nebráníme, nesmí však překročit 3 stránky a musí být zaslán taktéž v pdf formátu.

Kdy se dozvíte, jestli váš tým byl vybrán?

15. 10. vyhlásíme jména týmu, jejichž příběhy nás oslovily nejvíc. S vybranými týmy se spojíme osobně a pošleme potřebné informace k předregistraci a pro úhradu startovného.

Shrnutí důležitých termínů:

 • 15. 9. – 30. 9. – přijímáme příběhy na adrese pribehy@vltavarun.cz
 • 15. 10. – vyhodnotíme příběhy a vybereme 50 týmů do předregistrace
 • 25. 10. – deadline úhrady startovného 18 000 Kč na účet Vltava Run
 • 1. 11. – spuštění oficiální registrace

Registrace 1. 11. 2019

Registrace bude obsahovat povinné údaje týmu a otázky týkající se pravidel závodu. Pro úspěšnou registraci je nutné správně uvést všechny odpovědi. Celkem budeme otevírat 300 registrací.

 • 1. Startovné závodu pro rok 2019 bylo sjednoceno na 18 000 Kč pro všechny, na zaplacení máte 10 pracovních dní od registrace (včetně dne registrace).
 • 2. Správa týmu, tedy i možnost dělat jakékoliv změny, bude kapitánům zpřístupněna po připsání startovného na účet Vltava Run 2019.
 • 3. Všechny v daném termínu neuhrazené registrace budou postoupeny týmům ve waitinglistu. Do waitinglistu budou automaticky zařazeny všechny nadlimitní registrace.

Co bude registrace obsahovat?

A: Povinné údaje

 • 1. jméno, příjmení, mobilní číslo a emailová adresa kapitána týmu (hlavní kontaktní osoba týmu)
 • 2. jméno, příjmení, mobilní číslo a emailová adresa zástupce kapitána týmu (druhá kontaktní osoba pro organizátory)
 • 3. název týmu

B: Otázky – vždy jedna odpověď správná

Otázky se týkají pravidel závodu Vltava Run 2019, které si můžete nastudovat zde. Každá otázka má tři možnosti odpovědí a pouze jedna odpoveď je správná. Jestli napoprvé nezvolíte správnou odpověď, můžete se opravit. Registrace bude možná pouze po správném zodpovězení všech otázek v registraci. Počet otázek bude znám až v den registrace.

Tak hodně štěstí, děkujeme a už se na vás těšíme!
Míša a Květa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.