Registrace & startovné na Vltava Run 2022

Registrace & startovné na Vltava Run 2022

19. 10. 2021

Sotva jsme doběhli zářijový závod Vltava Run 2021, přípravy na další ročník už jsou v plném proudu. Ty nejzásadnější informace a novinky k dalšímu závodu se dozvíš v tomto článku.

Registrace & startovné na Vltava Run 2022

To nejdůležitější už asi víš, ale pro jistotu – další závod plný zážitků z Šumavy až do Prahy proběhne 14–15/5 2022. Uteče to jako voda, Vánoce, suchej únor, Velikonoce a startujeme!

Těš se na funkční trika CRAFT

Na závod Vltava Run 2022 pro tebe ladíme parádní funkční trika od našeho nového partnera CRAFT. Stejně jako ty, i tato švédská značka uběhla za posledních pár let velký kus cesty. CRAFT už není jen značka funkčního prádla, ale obléká a obouvá sportovce všeho druhu po celém světě. Zamilovala si ji celá řada běžců od příležitostných až po ty vrcholové. Tričko CRAFT tě (nejen) při běhu udrží v optimální provozní teplotě a pohodlí, i kdyby padaly trakaře! Mrkni na to.

VIDEO

Firemní startovné

Chceš zažít ten nejlepší firemní teambuilding a zároveň zviditelnit jméno svojí firmy? Domluv se šéfem, dej dohromady tým kolegů a využijte firemní startovné. Výhody jsou jasné – máte jistou registraci a získáte další spoustu benefitů – přesvědč se sám.

FIREMNÍ STARTOVNÉ

Registrace a startovné

Piš si do kalendáře magické datum 1/11/2021. V 11:00 se otevřou registrace s kapacitou pro 300 týmů. Více info najdeš tady

 • Startovné: 21 000 Kč
 • Splatnost: do 5/11/2021 (nebo do 5 pracovních dnů ode dne registrace)

K registraci budeš potřebovat tyto údaje:

 • Název týmu
 • Jméno, příjmení + telefonní číslo + e-mail kapitána týmu na kapitána a zástupce kapitána
 • Odpovědi na pár jednoduchých otázek
  • Vybereš 1 správnou ze 3 možných odpovědí
  • Pouze pokud obě otázky zodpovíš správně, registrační formulář se odešle

Po úspěšné registraci odešleme kapitánovi potvrzující e-mail s pokyny k platbě.

STARTOVNÉ

Co udělat, když tvůj tým získá více registrací?

Pokud se vám v týmu podaří získat více registrací, pošli prosím neprodleně info o přebytečné registraci na e-mail info@vltavarun.cz. Stačí napsat název týmu a jméno kapitána. Není povolen přeprodej registrací. Správa týmu bude otevřena (a tedy i možnost jakýchkoliv změn) až po zaplacení startovného a to pouze pro registrovaného kapitána.

Nestihl se tvůj tým zaregistrovat? Nezoufej, pořád je tu waiting list

 • Pokud bude kapacita závodu naplněna, budeš automaticky zařazen na waiting list.
 • Všechny registrované týmy mají 5 pracovních dnů úhradu startovného. Teprve po spárování plateb, bude možné uvolnit místa pro waiting list.
 • Každoročně se několik týmů z waiting listu na závod přece jen dostane. :)

A to je vše přátelé, držíme palce při registracích a těšíme se na vás v květnu 2022!


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.