Jedna výzva, spousta zážitků

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.

Těšte se na soutěž s Nikonem

9. 9. 2020

Soutěž se společností Nikon je už takovou stálicí. Tentokrát je ve hře bílý dalekohled SPORTSTART ZOOM.

Těšte se na soutěž s Nikonem

A jak ho můžete vyhrát?

Nasdílejte v průběhu závodního víkendu, tedy od 19 do 20/9 fotky z trati. Je jedno, jestli na nich vyfotíte právě běžícího parťáka, nebo na nich budete na předávkách odpočívat. Označte @nikon_cz_sk a přidejte hashtag #vltavarun. Pokud do fotky zařadíte i prvky závodu Vltava Run, bude to pro vás malé plus při vyhodnocování soutěže;). Vaší fantazii se meze nekladou.

Vítěze soutěže vyhlásíme v následujícím týdnu po proběhnutí závodu.

A když už budete v tom focení, nezapomeňte zabrzdit u cílové brány na týmovou fotku. Sice kvůli situaci kolem COVID-19 přijdeme budeme bez pódia, ale společnost Nikon vaši radost z doběhnutí zachytí přímo při proběhu cílem. Takže dejte pod bránou průchod vašim emocím, nasaďte úsměvy a vytáhněte medaile. Vyletí ptáček!

Soutěž již tradičně můžete v průběhu celého závodního víkendu sdílet své fotky a vyhrát bílý dalekohled Nikon SPORTSTAR ZOOM.

Do soutěže budete zařazeni automaticky a to v případě, že od pátku 18/9 do neděle 20/9 nasdílíte fotku z předávek, při odpočinku či v průběhu závodu a postnete je na své instagramové účty spolu s označením @nikon_cz_sk a hashtagem #vltavarun. Když přidáte nějaký motiv Vltava Run uděláte nám velkou radost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.