V pondělí 15/2 spouštíme Vltava run e-shop

12. 2. 2021

Trička, mikiny, čepice i nákrčníky. To a mnohem víc na vás čeká v našem e-shopu, který bude přístupný pouze z kapitánské sekce od 15. do 28. února.

V pondělí 15/2 spouštíme Vltava run e-shop

Letošní série přešla na elegantní temnou stranu. Nejen snapback tak můžete hravě využít na sport i pro každodenní nošení. Všechny produkty jsou vysoce kvalitní. Doplňky značky ELEVEN, jako čepice, nákrčník a čelenka, se navíc mohou pochlubit výrobou v České republice a funkčním materiálem Dolomity.

Před objednáním pamatujte na následující:

  1. Objednávku si prosím pečlivě zkontrolujte a to včetně velikostí. Po jejím odeslání už nebude možné provádět jakékoliv změny. Řiďte se pravidlem: napřed kontroluji, poté objednávám. Splatnost částky po objednání je 7 dní.
  2. Podkolenky jsou součástí startovního setu, a proto je v e-shopu nenajdete. Nezapomeňte však vyplnit velikost pro každého člena rovněž do konce února, abychom vám je správně objednali. Od 1/3 nebude možné měnit velikosti podkolenek u běžců, ani mazat jednotlivé členy týmu. Budete mít možnost pouze změnit iniciály běžce.
  3. Běžecká trička Nike s personifikovaným potiskem patří mezi limitky, proto budou dostupná jen do vyčerpání zásob. Platí pravidlo džungle – kdo dřív objedná, ten nosí ;).

Startovní set se všemi vámi doobjednanými doplňky pro celý tým vám pošleme na jednu adresu (CZ nebo SK) ZDARMA. Stačí vyplnit adresu v kapitánské sekci. V případě jakýchkoliv problémů a nejasností nás neváhejte kontaktovat na info@vltavarun.cz

Spokojený tým a spoustu radosti z merche vám přeje Vltava Run


V pondělí 15/2 spouštíme Vltava run e-shop
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.