Vltava Run 2022 se blíží!

Vltava Run 2022 se blíží!

5. 5. 2022

Zjistěte, jak se připravit a na co se těšit

Vltava Run 2022 se blíží!

Milí běžci,

přinášíme pár provozních informací a tipů než si začnete “balit” na další víkendovou Vltava Run jízdu.

Prezence do závodu budou otevřeny v pátek 13/5 od 16.00 do 21.00 hodin. Přineste nám všemi členy podepsaná prohlášení o účasti v závodě a 500 Kč jako zálohu na čip. Převezmete si oplátkou čip a pramenitou vodu od našeho partnera Rajec. Prázdné lahve určitě nevyhazujte, můžete si na trase na občerstvovačkách Rajec znovu naplnit čepovanou pramenitou vodou.

Už nyní váš kapitán ve správě týmu uvidí čas startu vašeho týmu a může si stáhnout prediktivní pdf. s průběhem vašeho týmu závodem, abyste měli přehled, kdy vás kde budeme očekávat.

Mailstep už vám doručil, nebo v nejbližších dnech doručí, vaše startovní balíčky, prosíme, zkontrolujte jejich obsah, zda je vše OK. Kdyby náhodou něco chybělo/přebývalo, dejte vědět Láďovi na email info@vltavarun.cz.

Vltava Run 2022 se blíží!

Jistíme vám záda

Důležitá je bezpečnost – ve startovním balíčku jste od partnera Hartmann-Rico dostali běžeckou lékárničku, na všech předávkách budou mít organizátoři k dispozici další materiál, cukr nebo magnézium, nebojte si říct, pokud budete potřebovat. Na trase budeme mít několik týmů záchranářů z Českého červeného kříže, v cíli pak tým Pražské záchranky – kdybyste řešili nějaký větší malér, který už by vyžadoval zásah odborníka. Kontakt na mobilní týmy naleznete v propozicích.

Vltava Run 2022 se blíží!

V rámci bezpečnosti na silnicích myslete hlavně na to, abyste byli dobře vidět, nejen v noci, kdy na sobě musíte mít povinnou noční výbavu – reflexní vestu nebo reflexní kšandy, čelenku a blikátko na ruku směrem k autům, ale i ve dne zvolte raději výrazné oblečení a buťe vidět.

Naši partneři EquiRay se svými patentovanými svítícími vestami, tak i Silva s čelovkami, pro vás na start připravují možnost zapůjčit si vybavení na vyzkoušení. Čekačky ve frontě se neděste. Vesty si můžete rezervovat dopředu přes formulář.

Vltava Run 2022 se blíží!

Když jsme u možnosti bezplatně si vyzkoušet, můžete využít možnosti půjčit si jeden z více než stovky testovacích párů bot značky Craft, při půjčování vám bude stačit pouze jméno, email a startovní číslo. Ještě jednu “fičurku” pro vás máme… když se vám botky budou líbit, můžete si je ještě na startu objednat v Top4Runningu a ten vám je přiveze rovnou do cíle… a navíc s 30% slevou ;).

Vltava Run 2022 se blíží!

Pomáháme pohybem

Kromě závodění budeme také pomáhat! Už v pátek 13/5 můžete přiřadit své body v aplikaci @EPPpomahejpohybem a podpořit tak nákup sportovního vybavení pro dětské závodníky ze Ski klubu Strakonice. Jak pomáhat pohybem? V App Store či v Google Play si stáhněte aplikaci @EPPpomahejpohybem. Během svých tréninků a pohybových aktivit v aplikaci získávejte body a ty si ukládejte. V den konání Vltava Run pak body jednoduše přidělte našemu společnému projektu. Každý krok se počítá. Děkujeme, že v tom běžíte spolu s námi!

Vltava Run 2022 se blíží!

Se SONY fotíme v cíli

Jako každý rok se i letos můžete těšit na focení v cíli na pódiu, které pro nás bude zajišťovat firma SONY. Fotky vašich týmů vám pak uložíme do veřejné galerie pro běžce ke stažení. Co víc, fotku dostanete v parádním vltavaruňáckém rámečku!

Trénujte, regenerujte a užívejte krásné jaro! Uvidíme se už 14/5 v Zadově!

Váš Vltava Run tým


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.