Vltava Run e-shop otevírá své brány.

Vltava Run e-shop otevírá své brány.

17. 1. 2022

Rok DVA DVA přinese hned dvojnásobné množství radosti.

Vltava Run e-shop otevírá své brány.

V letošním merchi Vltava Run, který si až do 11. března můžete pořídit za zvýhodněnou cenu, se objeví hned několik skvělých novinek.
Za řeč stojí třeba skvělé produkty značky CRAFT, mezi kterými najdete pánské a dámské větrovky, mikiny, šortky, trička, ale také běžeckou sukýnku! To se hodí hlavně v případě, že chcete do cíle doběhnout jako skutečná dáma ;).

Že vám letošní výbava bude vonět po všech stránkách, vás přesvědčí polštářky SmellWell švédské výroby, které pohlcují vlhkost a neutralizují pachy v obuvi i sportovním vybavení. Během tréninku je důležité nevypadnout z rytmu. To ví i SONY, od nichž si můžete za bezkonkurenční cenu pořídit bezdrátová sluchátka SONY WF-C500, která kombinují vysoce kvalitní zvuk s dlouhou výdrží baterie, snadným použitím a odolností proti vodě. Co víc, v nabídce nebudou chybět ani vychytané reflexní vesty Scilif EquiRay Basic a pás Scilif flipbelt na drobnosti s nimiž budete na cestách vždy v bezpečí, ať už se vydáte kamkoliv.

Zároveň si můžete objednat i personifikovaný potisk zad na vaše startovní trička Craft, která od nás dostanete do startovního balíčku. Rádi vám dotiskneme název či logo vašeho týmu, nebo vás ozdobíme hashtagem #vltavarun, který je bez doplatku.

Jak objednat?
Protože objednávku v kapitánské sekci můžete udělat pouze jednou pro všechny členy svého týmu, prosíme, abyste si vše dobře rozmysleli:

  1. Doplňte velikosti triček všem členům svého týmu. Po objednání už změny nebudou možné
  2. Zvolte variantu potisku na záda startovních triček
  3. Vyberte si z doplňků, které jsme pro vás připravili – vyplňte velikosti a počty
  4. Objednávku odešlete, dostanete od nás potvrzení a platební pokyny
  5. Na úhradu objednávky máte 7 dnů
  6. My vše zpracujeme, vyrobíme a začátkem května společně se startovním setem odešleme na jednu adresu v CZ nebo SK (adresu vyplňte v kapitánské sekci)

Tak se do toho vrhněte, uvidíme se na nákupech v kapitánské sekci ;). Váš tým Vltava Run


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.