Výsledky Vltava Run

1. Grilované srny 4.0
2. Krumlovská razítka
3. TKAČEVOVA LETKA
4. Zoufalej cirkus
5. Rabbits Znojmo
6. KDO UTEČE VYHRAJE
7. Ataccamarádi
8. JIC
9. RUNGO.cz srdcaři
10. Strážci vesmíru
11. Vltava RUM
12. No stress runners
13. Jeftě můfem
14. Fincentrum a spol
15. Runnaři
16. Wolfpack
17. SRTG Most
18. Severní vítr
19. Actum Flyers I
20. WINEHOUSE.CZ
21. PMS
22. Dobrý ročník
23. Orlická mašina
24. Běženci
25. IT'S A STATE OF MIND!
26. Honeywell
27. Kašpar Rumning Team
28. Pivo a Myslivec
29. Mozkulatura
30. Open Gym Brandýs
31. Leveris
32. Benešovský Běžecký Klub
33. Společnost přátel běhu
34. BOOTCAMPS
35. když můžeš, zpomal
36. Jdu běhat
37. Zonkyho giboni
38. RAC
39. Párty co nikdy nekončí
40. PBIS Panthers 1
41. PBIS Panthers 3
42. Euro Pool System
43. born2run
44. Raiffeisenbank Risk
45. Shape team
46. SRTG Praha - Rokytka
47. O 106
48. Turtle running team
49. Amici di Praga
50. Running Lions
51. Nestůj a běž!
52. Razak Team
53. #kdoutečevyhraje
54. Na Pohodu
55. FORTISSIMO RUNTEAM
56. HLAVNĚ NEBREČ
57. Hlubocká 12°
58. LazyTrail
59. STAND BY power
60. Achilles Runners
61. Fitness Svět pod Palmovkou
62. Vltavou Zocelení Pardálové
63. SRTG Praha II
64. Semiláci běží
65. miton
66. Avengers
67. Zodiac Galleys Europe
68. VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE
69. STRV
70. Hvozdnický šakalíci
71. KARIM VFN
72. Girls just wanna have run
73. Jihočeský Canicross
74. Běháme v Holicích a okolí
75. ORLICKÁ VRAŽDA
76. Na Prahu
77. Roadblock
78. (R)UNISáci
79. Šnek tým
80. ATEX 007
81. Brdoběžci
82. SRTG Praha I.
83. PwC Team X
84. Vojenské lesy a statky
85. Nečum a běž!
86. Neseběhnem
87. Cik Cak
88. Haka Racing Team Elite
89. bratislavska12ka
90. Limitovaná edice
91. Amaury
92. Pomalu a jiste
93. Vesecká komedie
94. Eleven
95. Fakeer
96. Alman-ach KadlaKadla Ladies
97. Doosan Skoda Power
98. duhový jednorožec
99. PwC Team A
100. CRIF
101. Crossfit Pardubice Runners
102. Cvilínští schodaři Krnov
103. VR Group, a.s.
104. Budějcká Dvanáctka
105. Štiavnicky Trail
106. SONY Runners
107. Tumaboli
108. DoHáje Run Team
109. River Road
110. PROŽÍVAČI
111. Balance Club Brumlovka
112. ST FJFI ČVUT TRALALALALA
113. M.R.C.I.N.A.
114. V Klidu V Pohodě
115. Lama Team
116. Tomova rota
117. ANASOFT RUNNERS
118. Citfin
119. FAURUN
120. Vichr z hor
121. KARLÍN
122. Intenzivní Běhny
123. NOTIX
124. Jablonecké Mattonky
125. FROGLET Běžci Strakonice
126. DUKAKAT
127. AŠK Fénix Bratislava
128. Urvi to!
129. NicMoc Runners
130. Římováci
131. CC Charlie Praha
132. Rychlá rota
133. Oddíl OB Kotlářka
134. Soptíci
135. 12 statečných
136. WillBeBlackS
137. pvl.cz_9
138. SRTG Strupčice
139. Zoosters
140. MixléPixlé
141. 100 a nebo nic
142. Faráři a Běhny
143. SLSP Running Team
144. Plzeňská 12°
145. AGC Automotive Czech
146. Neběžíš, nepřepínej!
147. HOBÍCI
148. Technici na útěku
149. Ideasense
150. The Crazy Twelve
151. Forrest Gump Team
152. FLD MEN
153. FLD MIX
154. JABLOTRON
155. Splašené Tretry
156. Fajn Tým
157. Otava Fun
158. JOGITO Team Olomouc
159. Bludičky
160. Google
161. B. Braun
162. JuuL - Kapitánovy děti VIII.…
163. Rockaway
164. A je to!
165. Plzeňští NEZMAŘI
166. OTC
167. JBT
168. Držím hubu a krok
169. Hub Spirit
170. JuuL Kapitánovy děti VIII.…
171. Nadace Leontinka
172. Jablonecké Ma(ra)ttonky
173. Benešovský běžecký klub …
174. Tým
175. Mein Taktik? Zkusit šůšn!
176. Cvoci s.r.o.
177. Soitron*
178. Fitnesáci Běží Vltavu
179. WINNERS Nový Šaldorf
180. AutoCont
181. Coredorres
182. Psychotéky
183. Wltaua
184. <Ú>čelovka
185. KLATOVÁCÍ!
186. Dolce Corsa
187. MTK?
188. 12° proti proudu
189. ARKO BRNO
190. X8 team
191. SportPRO Plzeň
192. Běžci
193. RBZ PRAHA
194. SRTG Čelákovice
195. ZOOT
196. Nordic Runners
197. ÁBĚS SEDLČANY
198. Rebelbean Runners
199. Join the Dark Side
200. ABSURDISTÁN
201. Kpmg and friends
202. Adventní běhání
203. adistars
204. Dental team
205. DXC Dream Team
206. NESS Czech s.r.o.
207. 27 HODIN
208. adidas Runners Prague 1
209. NUGGET BROTHERS
210. Haka Racing Team
211. Dámská jízda Tigi-Shu
212. UPRCHLÍCI ZA SVĚTLO PRO SVĚT
213. OXYGEMS
214. Pávoví Nurminátori
215. adidas Runners Prague 2
216. Holky na útěku
217. Hitrádio City 93,7 fm
218. ZaBěhu.cz
219. Nebudlenoch
220. Reebok RUN CREW
221. Bechyně tým
222. Bo nás (nic) nezastaví!
223. ELI Beam Runners
224. Obehni Slovensko
225. Purple Technology
226. Run Forrest Run
227. #DCKM
228. VOROSENÁ 12°
229. Top4Running
230. Svěží jak řeka
231. PeaceEgg UAT
232. Northern Warriors
233. Polykala
234. #delejcotebavi
235. GoMango-Högner
236. Nás nedoběhnou!
237. Beží mi v hlave
238. Běhání mám v srdci
239. Špinavý terárium
240. čertova kopyta
241. VALACHIARUN.CZ
242. Team Jeseníky
243. PLNEJ PUPEK CB
244. Pohodoví pánkovia
245. Spartan race training group…
246. ještěrky
247. Valeo
248. LOM PRAHA
249. Přátelé
250. Pondělní dietáři
251. CVUT absolventi
252. Dirty Dozen
253. Růžové ponožky
254. Chlumský CHRTI
255. Se Stim Smiř!
256. Běhny
257. Running Stones
258. Šífy z Davle
259. run4rum
260. RAJEC
261. Česká televize
262. PBIS Panthers 2
263. #Partička
264. B team
265. Scrambled legs
266. Amazons Gym
267. Run for Fun
268. Už tam budem?
269. Storyous
270. POWERFOOL GIRLS
271. NIKON.cz
272. JSEM NIKON
273. pvl.cz_12
274. Touch4IT
275. SK Černé plíce
276. Go Create Performance Team
277. #narcisrunners
278. Káťa a oškubánci
279. To dáme!!!
280. Plníme si sny
281. Air Dispatch CLC
282. Bílí Keňané
283. Labutě Deloitte
284. Dřevolta
285. Společně s VINCI
286. CTP
287. TJ RAPID PŘÍKOPY
288. SRTG Chomutov
289. Run2Explore
290. Stress Killers
291. NIKE
293. SPORTISIMO I
294. LESY CR RUN TEAM
295. MIZUNO

Předávky Shape team

Předávka Čas na úseku Čas v cíli předávky
Start -- 12. 5. 04:00
1. Lipka 1h 5m 12. 5. 05:05
2. Kubova Huť 59m 12. 5. 06:04
3. Lenora 54m 12. 5. 06:58
4. Stožec 54m 12. 5. 07:52
5. Nová Pec 1h 29m 12. 5. 09:22
6. Horní Planá 37m 12. 5. 09:59
7. Olšina 1h 5m 12. 5. 11:04
8. Černá v Pošumaví 38m 12. 5. 11:43
9. Vřesná 1h 3m 12. 5. 12:47
10. Lipno nad Vltavou 52m 12. 5. 13:39
11. Vyšší Brod 1h 16m 12. 5. 14:56
12. Rožmberk 42m 12. 5. 15:39
13. Rožmitál na Šumavě 41m 12. 5. 16:20
14. Věžová Pláně 1h 2m 12. 5. 17:22
15. Zlatá Koruna 1h 7m 12. 5. 18:30
16. Boršov 56m 12. 5. 19:27
17. České Budějovice 54m 12. 5. 20:22
18. Hluboká 46m 12. 5. 21:08
19. Purkarec 1h 2m 12. 5. 22:11
20. Hněvkovice Zámek 1h 1m 12. 5. 23:12
21. Koloděje nad Lužicí 59m 13. 5. 00:12
22. Slabčice 1h 5m 13. 5. 01:17
23. Jetětice 52m 13. 5. 02:09
24. Květov 1h 0m 13. 5. 03:10
25. Kostelec n. Vltavou 55m 13. 5. 04:05
26. Klučenice 1h 0m 13. 5. 05:05
27. Solenice 52m 13. 5. 05:58
28. Kamýk n. Vltavou 1h 0m 13. 5. 06:58
29. Líchovy 1h 1m 13. 5. 07:59
30. Štola Josef 52m 13. 5. 08:51
31. Živohošť 1h 4m 13. 5. 09:56
32. Třebenice 1h 32m 13. 5. 11:28
33. Hradištko 54m 13. 5. 12:23
34. Davle 28m 13. 5. 12:51
35. Vrané n. Vltavou 53m 13. 5. 13:44
Cíl 65 m 13. 5. 14:49
Celkem 34 h 49m