Výsledky Vltava Run

1. TKAČEVOVA LETKA
2. Kraft Runners
3. Rebelbean Runners
4. AC GoMango-Högner
5. Krumlovská razítka
6. KDO UTEČE VYHRAJE
7. Powerfool girls
8. ARKO BRNO
9. KadlaKadla Ladies
10. WINEHOUSE.CZ
11. Rabbits Znojmo
12. Jeden měsíc běžce
13. adidas Runners Prague
14. ÁBĚS SEDLČANY
15. Go Create Performance team
16. Holky na útěku
17. #Partička
18. Girls just wanna have run
19. Zoufalej cirkus
20. River Road
21. Vltava Rum
22. "Nečum a běž!"
23. Párty co nikdy nekončí
24. Alfaskvadra tým dynamickejch…
25. ELI Beam Runners
26. Štefko Running Team 1
27. Štefko Running Team 2
28. adistars
29. Na Prahu
30. Už tam budem? pro SDÍLENÍ Telč
31. MIZUNO
32. Strážci vesmíru
33. adidas Runners Prague SPEED…
34. JIC
35. Amazons Gym
36. Ataccamarádi
37. Monstrumáci
38. Dobrý ročník
39. Turtle running team
40. Držím hubu a krok
41. Plzeňská 12tka
42. Doosan Škoda Power
43. MixléPixlé
44. WillBeBlackS
45. SEVERNÍ VÍTR
46. Team Zetko
47. Haka Racing Team
48. Kamarádi
49. Uprchlíci za Světlo pro svět
50. Špinavý terárium
51. Běženci
52. ORLICKÁ MAŠINA
53. Top4Running Club
54. Axis & friends
55. Něco tam napiš
56. PLNEJ PUPEK CB
57. Vrchaři z Polabí
58. Vorosená 12
59. Rungo Srdcaři
60. Goodfellas
61. Kašpar Rumning Team
62. Wltaua
63. RESORT ČESKÉ ŽLEBY
64. Chlumský CHRTI
65. Neběžíš, nepřepínej!
66. Nestůj a běž!
67. Běhny
68. Kapitánovy děti - Alfa
69. TJ Rapid Příkopy
70. Mango
71. Laufaři lokálního významu
72. SK KOVO LEDEČ
73. Intenzivní běhny
74. Achilles Runners
75. V Invest
76. #narcisrunners
77. Srdíčkáři
78. Benešovský Běžecký Klub
79. No stress runners
80. KPMG & friends
81. DoHáje Run Team
82. WINNERS Nový Šaldorf
83. Dámská jízda Tigi-Shu
84. Pohodoví Pánkovia
85. Faurun
86. Sokol Running Academy…
87. Karlín
88. Raiffeisenbank Risk
89. RUNaři Sokolov
90. Rockaway
91. #DCKM
92. ORLICKÁ VRAŽDA
93. Limitovaná edice
94. Ballroom Blitz
95. Plníme si sny
96. Nadace Leontinka
97. Hitrádio City 93,7 fm
98. Český rozhlas České Budějovice
99. Pondělní dietáři
100. Jdu běhat...Vltavu
101. V Klidu V Pohodě A team
102. Budějcká dvanáctka
103. SK 24 nejen z Brna
104. HOBÍCI
105. Scrambled legs
106. run4rum
107. Psychotéky
108. Za mrtvou ovcí
109. HLAVNĚ NEBREČ
110. M.R.C.I.N.A.
111. Lama Team
112. VRG simulantenbande
113. PMS
114. SOITRON Running Team
115. LOKAL BLOK
116. Jdu běhat
117. Profesia
118. PwC
119. Dirty Dozen
120. Fakeer
121. ČVUT absolventi
122. Goméz a Gazely
123. CHLUPATÝ TEPLÁKY
124. Balance Club Brumlovka
125. STG Praha - Rokytka
126. Pekárna Kabát
127. Přátelé Polánky
128. Čochtan Horní Slavkov
129. V klidu v pohode 9
130. adidas Runners Prague hARdcore
131. STAND BY power
132. STG Chomutov
133. Seal´s RUN
134. Safran Cabin CZ
135. Společnost přátel běhu
136. Blbej došlap
137. AVARUN
138. Endorfinové fretky
139. Raněné Gazely
140. Kapitánovy děti - Omega
141. 3D FITNESS RACE TEAM
142. Air Force Base Čáslav
143. (R)UNISáci
144. OTC
145. Kosicke vlcata a cucoriedky
146. Štěpíme kilometry
147. RUN magazine team
148. Brdoběžci
149. Když můžeš, zpomal
150. OXYGEMS
151. forrest gump team
152. Phodaci
153. Roadblock
154. Leveris
155. EXCON
156. Wolfpack I
157. Hlubocká 12°
158. Team B
159. BCB
160. Jablotron
161. pomalu a jistě
162. Na Pohodu
163. Tucet Forrestů
164. Pozor, Běženci!
165. NCOZ
166. SRTG Strupčice
167. FORTISSIMO RUNTEAM
168. Storyous SPIRIT
169. IdeaSense
170. Hub Spirit
171. Vesecká komedie
172. 1.LF UK
173. SRTG Praha
174. Plzeňští NEZMAŘI
175. AGC Automotive Czech
177. SK Zahořany
178. Římováci
179. Kluci z pražské lesárny
180. Běžci z pražské lesárny
181. Conseq tým
182. TEAM HBO - White Walkers
183. ještěrky
184. STRV
185. Faráři a Běhny
186. PeaceEgg
187. #ultrafungirls
188. Nebuďlenoch
189. Vltavou Zocelení Pardálové
190. The Crazy Twelve
191. Limitovaná e(xpe)dice
192. ATEX 007
193. MTK?
194. Lenochodi
195. OCR Čelákovice
196. Peto na trati
197. Šumperské geny
198. Jogito OLOMOUC
199. Wing Runners
200. Štefko running team 3
201. Beží mi v hlave
202. Soptici
203. Wolfpack II
204. Pohodáři VÚHŽ
205. DXC Dream Team
206. KLATOVÁCÍ!
207. RAJEC
208. NIKON
209. Lesy ČR RUN TEAM
210. Káťa a oškubánci
211. Urvi to!
212. Join the Dark Side Running…
213. #kdoutecevyhraje
214. Pisek Team 1
215. Google
216. Proč to dělám?!
217. NUGGET BROTHERS
218. B. BRAUN
219. Felix tim
220. DANUBE RUNNERS
221. ROHLIK.CZ
222. SOPL - skupina originálních…
223. Obalit, nesmažit
224. LazyTrail
225. UNICO.AI
226. Nás nedoběhnou!
227. Červené ponožky
228. Vnorovy v pohybu
229. Splašené Tretry
230. Zagreb runners
231. Společně s VINCI
232. Mad Runners
233. olafit
234. PBIS Panthers
235. Neodolatelní
236. Sport pro Plzeň
237. Jistota
238. My vieme prečo...
239. ZZS HMP
240. TEAM SHAPE
241. TransForSmells
242. CORTEX
243. NESS Czech s.r.o.
244. Avengers
245. PwC XYZ
246. Grilované srny 5.0
247. Bitters
248. Mototechna Tým
249. Vojenské lesy a statky
250. DOPESACE crew
251. Crossfit Pardubice Runners
252. Popoběhnem Rajec
253. Kentico
254. Medtronic
255. DOPRAVOPROJEKT RUN Team
256. JSEM NIKON
257. Cvoci, s.r.o.
258. Froglet Běžci Strakonice
259. Podještědská smr(š)ť
260. CTP
261. MedRunners Jihočeské nemocnice
262. Zonkyho giboni
263. Policajti ze čtyřky
264. #pomahejpohybem
265. SRTG Kutná Hora
266. Los Knorros
267. PVL.CZ
268. Vichr z hor
269. BerlinHardCore
270. SRTG Most
271. Activelife - WILLCOM
272. Honeywell
273. Labute
274. HUNters
275. FITKO TEAM
276. CT
277. SPORTISIMO
278. Wings for Life
279. Slovenské kamzíky
280. ELI BeamRunners- ULTRA
281. Kiwi.com runners
283. Frank Bold
284. 4 Nations
285. Rolling Dumplings
286. Ružomberskie strely
287. Touch4IT
288. 100pa MUNI
289. Taste Run
290. Na poslední chvíli
291. Rozběháme Nový Jičín
292. Lipnoman
293. T-Runners
294. Nordic Runners
295. Thermo Fisher Scientific Run…
296. ComAp
297. HRÁME ĎALEJ !!! :-)
299. Láďa a Míša testovací tým

Předávky Medtronic

Předávka Čas na úseku Čas v cíli předávky
Start -- 11. 5. 04:02
1. Lipka 1h 7m 11. 5. 05:09
2. Kubova Huť 49m 11. 5. 05:59
3. Lenora 55m 11. 5. 06:54
4. Stožec 1h 0m 11. 5. 07:55
5. Nová Pec 1h 10m 11. 5. 09:06
6. Horní Planá 49m 11. 5. 09:55
7. Olšina 1h 8m 11. 5. 11:04
8. Černá v Pošumaví 33m 11. 5. 11:37
9. Milná 51m 11. 5. 12:29
10. Lipno nad Vltavou 1h 19m 11. 5. 13:48
11. Vyšší Brod 1h 21m 11. 5. 15:10
12. Rožmberk 45m 11. 5. 15:55
13. Rožmitál na Šumavě 43m 11. 5. 16:39
14. Věžovatá Pláně 52m 11. 5. 17:32
15. Zlatá Koruna 1h 10m 11. 5. 18:42
16. Boršov 54m 11. 5. 19:37
17. České Budějovice 51m 11. 5. 20:28
18. Hluboká 51m 11. 5. 21:19
19. Purkarec 1h 15m 11. 5. 22:35
20. Hněvkovice Zámek 1h 6m 11. 5. 23:41
21. Chrášťany 1h 11m 12. 5. 00:52
22. Slabčice 46m 12. 5. 01:39
23. Jetětice 54m 12. 5. 02:33
24. Květov 47m 12. 5. 03:21
25. Kostelec n. Vltavou 57m 12. 5. 04:18
26. Klučenice 47m 12. 5. 05:05
27. Solenice 50m 12. 5. 05:55
28. Kamýk n. Vltavou 47m 12. 5. 06:43
29. Líchovy 1h 0m 12. 5. 07:43
30. Štola Josef 1h 13m 12. 5. 08:57
31. Živohošť 1h 8m 12. 5. 10:06
32. Rabyně 1h 28m 12. 5. 11:35
33. Slapy 1h 17m 12. 5. 12:52
34. Davle 2h 1m 12. 5. 14:53
35. Vrané n. Vltavou 42m 12. 5. 15:36
Cíl 65 m 12. 5. 16:41
Celkem 36 h 38m