Výsledky Vltava Run

1. 12 opic
2. 12 STATEČNÝCH
3. 2 slow 2 win 2 dumb 2 quit
4. A-Team
5. ÁBĚS - Amatérští běžci Sedlčan
6. Accenture runners club
7. Actum Flyers
8. Actum Flyers I
9. AGC Automotive Czech
10. AIR PRODUCTS
11. AIR PRODUCTS CZ & SK
12. Aj MY sme BEH :)
13. ALCASYS
14. EasyRun
15. Allstars
16. ARKO BRNO
18. Ataccamaradi
19. atalian4run
20. ATEX 007
21. AutoCont
22. AUTOSALON KLOKOČKA
23. AXIOM PROVIS
24. AXIS a spol
25. B. Braun
26. Backbone Creatures
27. BAK Seal 6 Team
28. Balance Club Brumlovka
29. Bandička runners
30. BDO RUN TEAM
31. Bedřich Smetana Vltava Team
32. Beermental team
33. Mizuno Czech
34. Během světem
35. BECHYNĚ Team
36. Benešovský běžecký klub
37. Běženci
38. Běžící pohodáři
39. Běžíme v tom spolu podruhé
40. Bohémové
41. BOOTCAMPS
42. Bozi nestárnou!
43. BzB
44. CIS
45. CISCO
46. Cobra team
47. Corredores
48. Cricetus
49. CrossFit Pardubice Runners
50. CTP Revival
51. Cvoci s.r.o.
52. Česká televize
53. ČVUT ABSOLVENTI
54. ČVUT HYDROPOWER RANGERS
55. Dental Team
56. Devět statečných
57. Dirty Dozen
58. Dobrý ročník!
59. Doosan Škoda Power
60. Dream team
61. Dřevolta
62. Dukakat
63. E.T.eam
65. Esther et al. for Jana …
66. Etnetera Etdorfin
67. Fajn Tým
68. Fenomenalně pyramidální team
69. Fincentrum a spol.
70. Fortissimo Runteam
72. Free Run Team
73. GazGaz!
74. GGTeam
75. GoMango
76. Grilovane srny 2.0
77. Haka Racing Team
78. Hanibal
79. Hejvy's Intimmate Team
80. HO2 runners
81. Hobíci
82. HSH Suunto Service Team
83. Cheetahs team
84. IBM ITckari
85. Impact Hub
86. Interplex
87. IntraWorlds
88. IT'S A STATE OF MIND!
89. J&T Running Team
90. J&T Running Team SK
91. Jdu běhat
92. Je to v hlavě
93. Jedlovy běhny
94. Jeftě můfeme
95. JIC
96. Jinej Gang JElite
97. Jizera MB Team
98. JuuL - Kapitánovy děti III.
99. KAPKA POMOCI - POMAHAME BEHEM
100. KDESI COSI
101. KDO UTEČE VYHRAJE
102. Keep the smile
103. KIWI TEAM
104. KLATOVÁCÍ!
105. KNEBL HOSIERY
106. KPMG & friends
107. KPMG a přátelé
108. kvrps Zvolen
109. Lama Team
110. Laser team - ELI Beamlines
111. LazyTrail
112. Lesy ČR RUN TEAM
113. Liberecké gazely
114. Los Knorros
115. M.R.C.I.N.A. - Martinus…
116. Makro running team
118. MIGOTI
119. MiniMon running team
120. Miss Vltava Run
121. Monsters Slovakia Attack
122. My vieme prečo...
123. NA PRAHU! :)
124. Na Šrot Dream Team
125. Nadace Leontinka
126. NAKREV
127. Nám nesmrdí B
128. Neběžíš, nepřepínej!
129. Nečum a běž!
130. Neodolatelní
131. Nepostradatelní
132. NESS Czech, s.r.o.
133. Nikon
134. Nissan ČR
135. No stress runners
136. NOCNIBEH.cz
137. Northern Warriors
138. Obehni svet
139. Open Gym Brandýs
140. Orlická mašina
141. OTC
142. Parta hic
143. Párty co nikdy nekončí
144. PBS Lions
145. Perpetuálně mobilní squadra
146. Phonexia
147. PLEASURE RUNNING TEAM
148. PLNEJ PUPEK s.r.o.
149. Podej mi pivo
150. POMALU a JISTĚ
151. Popoběhnem
152. Pot a krev
153. Pouliční směska
154. Powerfool girls
155. Pražské Šunky
156. PRO-běh
157. Proč to dělám!?
158. Profesia
159. Professional dreamers
160. Prožívači
161. Průmstav + SMP
162. PVL.CZ
163. Rabbits Znojmo
164. Rabbits Znojmo II.
165. Radio CITY
166. Rafirunners
167. Raiffeisen bank - RISK
168. RAUL!
169. Razak Team
170. RBZ Praha
171. SK REBEX
172. River Road
173. RoadBlock
174. Rock the Coke
175. Rozžhavené pánve
176. Run For Fun Ladies
177. Run Forrest Run
178. RUN4FUN
179. Runari
180. RUNGO team 2016
181. RUNGO.cz CORE
182. RUNGO.cz srdcaři
183. Runnaři ze Západu
184. Running LIONS
185. Running Stones
186. Rychlá rota
187. Sanmina
189. Scrambled Legs
190. Se stim smiř!
191. Severní vítr
192. Shape team
193. Schneider Electric Team
194. SiteRun
195. SIXPACK 3.0
196. Slovenská sporiteľňa running…
197. smetam
198. Snow Friends
199. Soitron
200. Splašené tretry
201. Splašení Poníci
202. SPOLU TO DÁME !
203. SRTG Praha
204. Strážci Vesmíru
205. STRV team
206. Svěží jak řeka
207. SYČÁCI
208. Šífy z Davle
209. Šnek team
210. T4S team
211. Team Jeseníky
212. Technici na útěku
213. The Crazy Twelve 2016
214. TJ Packa Praha
215. TKAČEVOVA LETKA
216. Top4Running Club
217. Sygic Travel
218. Tumabolí
219. Tým
220. Tým Vltava
221. Účastnici zájezdu
222. Uprchlíci
223. USK Akademik
224. VALEO
225. Valští Vlci
226. VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE
227. VkliduVpohodě
228. Vltava Rum
229. VltavaZaBěhu
230. Vorosená dvanáctka
231. Vyfigury
232. We Run Together
233. winehouse.cz
234. Wltaua
235. X8 team
236. Z Brdských lesů
237. Zaolziocy
238. Zběsilí šneci
239. Zoufalej Cirkus
240. ŽANETKA
241. Pávoví Nurminátori
242. Nova Team
243. Valachiarun.cz
244. KICKING ASSPHALT
245. Praha 4 Runners

Předávky STRV team

Předávka Čas na úseku Čas v cíli předávky
Start -- 14. 5. 07:00
1. Lipka 1h 17m 14. 5. 08:17
2. Kubova Huť 53m 14. 5. 09:11
3. Lenora 49m 14. 5. 10:00
4. Stožec 50m 14. 5. 10:51
5. Nová Pec 1h 9m 14. 5. 12:01
6. Horní Planá 50m 14. 5. 12:52
7. Olšina 1h 3m 14. 5. 13:55
8. Černá v Pošumaví 32m 14. 5. 14:28
9. Frymburk 1h 2m 14. 5. 15:30
10. Loučovice 1h 21m 14. 5. 16:51
11. Rožmberk 1h 14m 14. 5. 18:06
12. Zátoň 56m 14. 5. 19:02
13. Český Krumlov 1h 4m 14. 5. 20:06
14. Zlatá Koruna 47m 14. 5. 20:54
15. Boršov 50m 14. 5. 21:44
16. České Budějovice 57m 14. 5. 22:42
18. Purkarec 1h 56m 15. 5. 00:38
19. Hněvkovice Zámek 50m 15. 5. 01:29
20. Hosty 53m 15. 5. 02:22
21. Slabčice 1h 16m 15. 5. 03:39
22. Jetětice 50m 15. 5. 04:29
23. Květov 49m 15. 5. 05:19
24. Kostelec n. Vltavou 1h 15m 15. 5. 06:34
25. Klučenice 54m 15. 5. 07:28
26. Solenice 57m 15. 5. 08:26
27. Kamýk n. Vltavou 51m 15. 5. 09:18
28. Líchovy 55m 15. 5. 10:13
29. Štola Josef 1h 0m 15. 5. 11:14
30. Živohošt 57m 15. 5. 12:12
31. Rabyně 1h 26m 15. 5. 13:38
32. Hradištko 59m 15. 5. 14:37
33. Davle 26m 15. 5. 15:04
34. Vrané n. Vltavou 40m 15. 5. 15:45
35. Zbraslav 25m 15. 5. 16:11
Cíl 31 m 15. 5. 16:42
Celkem 33 h 42m