11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Sleva 35% na Nike v Top4Running ke startovnému

Sleva 35% na Nike v Top4Running ke startovnému

01. 12. 2017

Pro všechny registrované běžce na Vltava Run 2018

Sleva platí na kompletní nabídku Nike v běžecké speciálce Top4Running.cz.

Ahoj běžci, jedním z bonusů ke startovnému od našich hlavních partnerů je sleva 35 % z původních výrobcem doporučených cen, která platí na kompletní nabídku Nike v běžecké speciálce Top4Running.cz. Vybírat můžete z kompletní kolekce běžeckých a volnočasových bot, běžeckého a volnočasového oblečení Nike. Stačí se na Top4Running.cz registrovat přes stejný email, kterým jste se registrovali na závod Vltava Run 2018 a sleva se vám automaticky aktivuje. Pokud již zde účet máte, ověřte si, že pod stejným e-mailem, jako jste registrováni na Vltava Run 2018. Sleva se vám pak automaticky započítá hned po přihlášení. Pokud ne, poproste kapitána, aby vám e-mail změnil.

Svoji objednávku si můžete vyzvednout i v kamenné prodejně Top4Running v Náplavní 1 v Praze. Lze samozřejmě vybírat a zkoušet rovnou na místě, ale pro uplatnění slevy musíte mít předem registraci na Top4Running.cz a vytvořenou objednávku. Zboží v objednávce pak můžete na místě doplňovat a měnit.

Sleva platí až do 31. 5. 2018, ale jistě už teď najdete spoustu věcí, které budete potřebovat na začátek přípravy na naše společné květnové dobrodružství jménem Vltava Run.

A k nákupu nad 4 000 Kč teď v Top4Running ještě dostanete dárek - Nike gymsack, batoh, nebo tašku na vaši celou běžeckou výbavu. 

Mějte krásné Vánoce a nezapomeňte, že do startu zbývá už jen něco málo přes 5 měsíců...

- Váš VR tým - 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.