11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Deadline potisku triček již tuto neděli 18.3.

Deadline potisku triček již tuto neděli 18.3.

15. 03. 2018

Už jen do nedělní půlnoci máte možnost objednat pro svůj tým personifikovaný potisk trik, zadat týmová auta a objednat si doplňky do startovního setu

Už jen do nedělní půlnoci máte možnost objednat pro svůj tým personifikovaný potisk trik, zadat týmová auta a objednat si doplňky do startovního setu.

Ahoj běžci, již tuto neděli 18. 3. o půlnoci uzavíráme ve správě týmu přístup hned do tří sekcí. Abyste neprošvihli tento velmi důležitý deadline, přínášíme vám rekapitulaci toho, co je potřeba za váš tým do neděle rozhodnout a vykonat:

1/ ROZHODNOUT SE, CO BUDE MÍT NÁŠ TÝM LETOS NA TRIKU

Pro výběr potisku na záda je nutné nejprve mít kompletně vyplněnou soupisku týmu a velikosti trika všech členů. Pokud si nejste jisti svou Nike velikostí, tady máte tabulku. Základní potisk s hashtagem "#vltavarun" je v ceně startovného.

Pokud si vyberete personifikovaný potisk pro váš tým ve variante 3, tj. logo týmu - posílejte ho pouze v jednobarevné a to černé variantě, v křivkách ve formátu PDF, 240 DPI.

Platbu za personifikovaný potisk do startovního balíčku je nutno uhradit tak, aby byla nejpozději do 18/3 připsána na náš účet.

2/ ZADAT POČET A TYP AUT NAŠEHO TÝMU

Pro účast v závodu jsou povoleny tyto typy aut: osobní pětimístné auto, dodávka pro 7-9 osob a karavan. Povolené kombinace těchto typů aut jsou následující:

 1. 3x osobní 5 místné auto
 2. 2x 7-9 místné auto (nebo 2x karavan)
 3. 1x osobní 5 místné auto a 1x 7-9 místné auto (nebo 1x karavan) 

3/ VYBRAT SI DOPLŇKY DO STARTOVNÍHO SETU

Při prezenci před závodem si mj. vyzvednete týmový startovní balíček, který bude obsahovat ZÁKLADNÍ VÝBAVU:

 1. běžecká trička Vltava Run 2018 pro celý tým
 2. startovní čísla týmu a ID pásky běžců
 3. štafetový pásek
 4. 2x voda Rajec 0,75 l na osobu
 5. samolepka loga Vltava Run na auto
 6. označení auta týmu s pořadovým číslem auta také pro účely parkování v cíli

Jako novinku vám letos ve správě týmu nabízíme možnost dovybavit se vychytávkami, které se vám během závodu budou určitě hodit, nebo jsou dokonce součástí povinné výbavy:

 1. Reflexní páska
 2. Reflexní logo Vltava Run
 3. Skládací lahev Vltava Run
 4. Fixa na auto

Platbu za doplňkové produkty do startovního balíčku je nutno uhradit tak, aby byla nejpozději do 18/3 připsána na náš účet.

Jako novinku vám letos ve správě týmu nabízíme možnost dovybavit se vychytávkami, které se vám během závodu budou určitě hodit, nebo jsou dokonce součástí povinné výbavy:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.