11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Nadace ČEZ a Leontinka

Nadace ČEZ a Leontinka

29. 04. 2018

Tým zrakově postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run. Pomoz jim pohybem s aplikací EPP.

Tým zrakově postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run. Pomoz jim pohybem s aplikací EPP.

Tým zrakově postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run.

Tak jako v minulých letech i letos potkáte na trati nebojácné běžce z týmu Nadace Leontinka. Ti se v doprovodu svých traserů vrhají vstříc naší trati, kterou, nehledě na svůj hendikep, v minulých ročnících rozhodně nepokořili jako nejpomalejší tým. Běžec i trasér budou vždy jasně označeni speciálními dresy Nadace Leontinka.

Tým nevidomých masérů Nadace Leontinka se na vás bude těšit v neděli 13. 5. od 11 hodin v cílové zóně. Svýma nadmíru citlivýma rukama vám pomůžou vyhnat únavu z vašich svalů. Odměna za jejich snahu je na vás, můžeme přispět Nadaci Leontinka dobrovolným příspěvkem do připravené kasičky.

 

Pomáhej pohybem s aplikací EPP Nadaci Leontinka

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ je nástroj, díky kterému má každý možnost pomáhat vlastním aktivním pohybem. Nejen sobě k lepšímu zdraví, ale také druhým, kteří naší pomoc potřebují. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůzi běh, jízdu na kole, lyžování, nebo indoorové aktivity typu běh na běžícím pásu). Kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti generuje aplikace body, které může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol či obcí.

Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nasbírají dostatečný počet bodů, Nadace ČEZ projekt finančně podpoří. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty naleznete na www.pomahejpohybem.cz. Sledovat je můžete také na facebooku „EPP Pomáhej pohybem Nadace ČEZ“. Aplikace je zdarma dostupná pro „chytré“ telefony. Díky vám a vašemu pohybu, mohla Nadace ČEZ prostřednictvím této aplikace podpořit už více jak 850 projektů v celkové hodnotě přesahující 61 milionů korun. Díky spolupráci s Nadací ČEZ se během Vltava Run 2017 povedlo prostřednictvím mobilní aplikace EPP - Pomáhej pohybem vyběhat částku 100 000 Kč na podporu nevidomých.

 

Pomáhat může skutečně každý i během Vltava Run 2018. Stačí si aplikaci stáhnout, zapnout ji na svém úseku, během nasbírat body a ty pak věnovat například projektu „Nadace Leontinka“, která finanční prostředky vybrané díky EPPce - Pomáhej pohybem využije na nákup pomůcek pro provádění standardizovaného Tellerova testu zrakové ostrosti pro sledování vývoje vidění u kojenců a malých dětí.

Jsme rádi, že s námi Nadace Leontinka opět běží a že její tým stále svými výkony dokazuje, že každá překážka se dá překonat. Pojďme spolu vyběhat Leontince podporu a dokažme, že Vltava Run je týmová hra. O dalších nejen sportovních aktivitách Nadace Leontinka a možnostech, jak je podpořit si přečtěte na http://www.nadaceleontinka.cz/.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.