11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Vaše běžecké zážitky budou navždy zachyceny

Vaše běžecké zážitky budou navždy zachyceny

01. 05. 2018

Náš tradiční partner Nikon se postará, abyste si vzpomínky na Vltava Run 2018 neuchovali pouze v hlavě a srdci.

Pravidlo číslo jedna: Potkáte-li na trati fotografa, usmějte se. Objektivy Nikkor na vás budou číhat po celé trati. Po závodě si tak dáte do svého fotoalba spoustu krásných vzpomínek na Vltava Run 2018.

Týmové focení v cíli

V cílové zóně na pódiu pak zachytí celý váš tým a týmovou fotografii zašlou kapitánovi na e-mail. Lepší vzpomínku na celý tým i závod mít nebudete.

Fotosoutěž

Aby ale nebylo focení jen na Nikonech, připravili jsme pro vás společně tradiční #vltavarun fotosoutěž. Foťte a sdílejte na Instagramu svoje zážitky ze závodu označené #vltavarun a @nikon_cz_sk. Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky publikované ve dnech 11. - 14. 5. 2018. Poté vybereme nejkrásnější fotku, jejíž autor dostane krásně barevný a odolný Nikon Coolpix S33. Tak nám ukažte, jak si Vltava Run 2018 užíváte a co při něm zažíváte. Těšíme se!

Nikon sleva pro všechny

Uvažujete o novém foťáku, nebo doplnění své fotovýbavy? Od Nikonu máte slevu 15% na https://store.nikon.cz/. Stačí při nákupu zadat slevový kód “VLTAVARUN2018”. Sleva platí od 1. 5. do 30. 6., tak pokud váháte, neváhejte a dopřejte si to nejlepší vybavení pro zachycení vašich zážitků.

https://store.nikon.cz/

http://www.nikon.cz/

https://www.facebook.com/jsemNIKON

https://www.instagram.com/nikon_cz_sk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.