11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Food trucky na startu a v cíli

Food trucky na startu a v cíli

08. 05. 2018

Vyberte si z lahodného menu.

Dog'n'Roll vás skvěle nakrmí před startem na Zadově i v cíli. Můžete si smlsnout na vydatném hot dogu all beaf, spicy pork, nebo porchetta. K snídani před startem vás energií nabije chia chléb se sýrovou pomazánkou s medvědím česnekem a ředkvičkou, grilovaná zelenina a klíčky, rozpečená mléčná houska se sázeným vejcem, sýrovou omáčkou a slaninovými chipsy, poctivý vývar pro zahřátí a sílu, nebo slaďoučké posvícenské koláče ze špaldové mouky s mákem a švestkami. Zapíjet to můžete nakopávací limonádou ultichá maté a překapávanou kávou La Bohéme. Stejně parádní menu na vás bude čekat i po doběhu v cíli.

Salt'n'Pepa vás v cíli zasytí baculatými domácími burgery z trhaného vepřového, kuřete v podmáslí, nebo vege variantou s grilovaným sýrem Halloumi. Dále si budete moci vybrat mezi domácími hranolkami a bryndzovými haluškami se slaninou, nebo opět ve vege verzi s opečenou cibulkou.

Gastrorebelové z Rebelbean jsou na vás připraveni při prezenci i k sobotní snídani na Zadově a k té nedělní v Týně a to nejen s jejich praženou kávou, ale i občerstvením: rajčatovou polévkou s parmazánem, pestem a pečivem; ovesnou kaší se sušeným, nebo čerstvým ovocem, ořechy, semínky a medem; žitným krůtím sendvičem s coleslaw salátem; donuty; tradičními českými buchtami s hruškovými povidly; jablky, pomeranči a banány.

Palačinkárna Galetka vám po doběhu v cíli doplní tolik potřebné zásoby cukru v krvi třinácti příchutěmi slaďoučkých palačinek. Kdo bude mít cukru dostatek, může ochutnat jednu ze sedmi příchutí slaných.

Catering restaurace Hamr pro vás v cíli připraví pestrou nabídku chutné sportovní stravy tak, jak ji znáte z přilehlého sportovního areálu Hamr Braník, pro doplnění potřebných živin a kvalitní regeneraci.

Tak co, už se vám sbíhají sliny?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.