11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Startovní set 2019

Startovní set 2019

08. 02. 2019

PERSONIFIKOVANÉ POTISKY TRIČEK A DOPLŇKY DO STARTOVNÍHO SETU

 

Jen do 7.3.2019 máte čas na to, abyste si mohli objednat personifikovaný potisk triček. Pro to, abyste mohli zaslat svůj vlastní návrh (logo/nápis), musíte mít vyplněnou kompletní soupisku týmu, včetně velikosti triček. Velikosti si raději zkontrolujte dle naší tabulky. Po uzavření objednávek, tedy od 8.3.2019 (00:00:01) nebude možné u triček s objednaným personifikovaným potiskem měnit jejich velikosti. Pokud neproběhne objednávka personifikovaného potisku, zůstává tričko v základní verzi s hashtagem #vltavarun.

 

Pozn.: V případě, že si na personifikovaný potisk vyberete logo týmu, je nutné je zaslat POUZE v černé barvě, v křivkách ve formátu *.pdf, 240 dpi.

 

Ostatní podmínky pro personifikovaný potisk najdete zde.

 

Nezapomeňte, že do 7.3. je také možné objednávat doplňky do startovního setu:

- Vychytané produkty od našeho partnera VARTA za skvělé ceny

- Doplňky z naší limitované kolekce Vltava Run 2019 (čelenky a kompresky)

- Reflexní popruhy, Reflective Skin Spread, ESIO tape nebo bíla fixa na sklo

 

Objednávku lze udělat pouze 1x. Souhrnou platbu za personifikovaný potisk a doplňky v startovacím setu je nutno uhradit do 5 pracovních dnů od odeslání objednávky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.