11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Spousta emocí s Nikonem

Spousta emocí s Nikonem

08. 04. 2019

Všichni to znáte, není důležité, jak běžíte, ale jak u toho vypadáte. A na Vltava Runu to platí dvojnásob, protože po celé trati na vás budou číhat fotografové s výbavou od značky Nikon. Dejte dobré náladě zelenou a za každé situace mějte úsměv na tváři.

To samé platí u týmového focení na pódiu v cíli. Tam už z vás budou stříkat endorfiny a emoce z doběhu. Užijte si tedy cílové focení s Nikonem.
Ten vám tenhle nával emocí pošle na památku na kapitánský email.

SOUTĚŽ
Jak vidíme Vltava Run my, je z našich fotek jasné. Ale baví nás ho vidět i vašima očima. Proto i letos nebudete v rámci závodu ochuzeni 
o fotografickou soutěž. Tentokrát si vítěz odnese dalekohled PROSTAFF 7S 8x30, který svou velikostí sice patří k těm menším, ale funkčností
se vyrovná svým větším bratříčkům. Je vodotěsný, odolný proti zamlžování a ergonomický pro lepší držení a pohodlné nošení.

Sdílejte tedy na Instagramu fotku těch nejkrásnějších panoramat z letošního Vltava Runu a označujte je hashtagem #vltavarun a @nikon_cz_sk.
Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky publikované od 11. do 12.5.2019.

NIKON SLEVA PRO VŠECHNY BĚŽCE

Uvažujete o novém foťáku, doplnění své fotovýbavy nebo z vás bude pozorovatel noční oblohy? Od Nikonu máte slevu 10%
na https://store.nikon.cz/. Stačí při nákupu zadat slevový kód „VLTAVARUN2019“. Sleva platí od 1.5. do 30.6.2019 na všechny produkty kromě repasovaných kousků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.