11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Pomáháme spolu s ČEZ nadací a aplikací EPP

Pomáháme spolu s ČEZ nadací a aplikací EPP

25. 04. 2019
Filantropie není otázkou peněz, ale otázkou našich vnitřních pocitů. A s pomocí EPP aplikace to platí dvojnásob. Pomoci dětem, které jsme vybrali v rámci vámi zaslaných příběhů, totiž není nutné žádným finančním darem, ale pouze tím, že budeš běhat. Stačí si jen stáhnout aplikaci a spustit ji v rámci svého tréninku, nebo úseku na Vltava Runu. 

Posuď sám, jak jednoduché to je: 
1) Stáhni si aplikaci EPP - Pomáhej pohybem (iOSGoogle PlayMicrosoft)
2) Spusť aplikaci a zaběhni si svůj pravidelný okruh/trénink/trasu. Jen dávej pozor, aby jsi během aktivity nepřepnul do jiné aplikace (hudba, telefon,...). V takovém případě se totiž aplikace zastaví a pauzu je nutné ručně spustit. 
3) Pokud běháš s aplikací v rámci tréninku, po jeho ukončení stačí aktivitu zastavit a vrátit se zpět na hlavní stránku. V tomto případě se aktivita uloží a body budete moci přidělit našim projektům až v průběhu Vltava Run víkendu.
4) Pokud appku zapneš až na Vltava Runu, můžeš své body po ukončení trasy přidělit rovnou námi vybraným projektům.

Na nic nečekej a sdílej s námi své vyběhané body pomocí hashtagu #vltavarunepp a doplň o tvůj dosud celkový počet naběhaných bodů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.