11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Povolený doping od Sony na Vltava Runu

Povolený doping od Sony na Vltava Runu

26. 04. 2019

Máte svůj oblíbený běžecký playlist, který vás dokáže nakopnout víc než ten nejsilnější booster? Proč ho tedy nevyužít nejen při tréninku na Vltava Run. Díky SONY můžete poslouchat vaše oblíbené songy nejen mezi přejezdy nebo při bězích, ale i ve chvílích odpočinku.

S reproduktory Sony s funkcí EXTRA BASS můžete poslouchat společně skvělou hudbu mezi předávkami a chvílích odpočinku. Nemusíte se bát ani zhoršených podmínek. Reproduktory jsou totiž prachu a vodě odolné, což se na Vltava Runu skvěle hodí.

Při běhu se vám zase mohou hodit bezdrátová sluchátka Sony, která skvěle drží v uších a hlavně jsou potu a vodě odolná. Ty vám při vhodně zvolené hudbě s funkcí EXTRA BASS mohou pomoci překonat vaše limity a oživit vaše výkony.

SOUTĚŽ
Chceš vyhrát jeden ze dvou reproduktorů Sony SRS-XB21 a jedny sluchátka WI-SP500? 
- Sleduj stránku SONY CZ / SK 
- Sdílej v komentářích své fotografie z tréninků. Fotografií můžeš sdílet, kolik chceš. Logicky víc fotografií, větší šance na výhru. 
Soutěž trvá od dnešního dne až do úterý 30.4.2019. Ve středu 1.5. vybereme 3 z vás, kteří jednu z výše uvedených cen vyhraje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.