11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Neváhej! Přihlas se dnes.

Neváhej! Přihlas se dnes.

18. 12. 2014

Čas letí, Vánoce jsou za dveřmi a nás moc těší, že každým dnem přibývají registrované týmy. Pro ty z vás, kteří jste to zatím nestihli, máme několik informací.

Už jen 44 dní zbývá do konce první vlny registrace. Proč to stihnout ještě dnes? První vlna registrace je za zvýhodněnou cenu, a tak si můžeš za ušetřené peníze koupit například skvělé nové boty na běhání. Zároveň, po zaplacení startovného, od nás dostaneš dárek v podobě slevy 35 % z maloobchodní ceny na vybrané oblečení a obuv značky Nike na www.top4running.cz. Dalším důvodem je omezená kapacita počtu běžeckých týmů na Vltava Run, tak zajisti svému týmu místo v závodu.

Pokud hledáš běžce do svého týmu, nebo by ses rád k nějakému týmu přidal, můžeš využít hned 2 platformy. Jedna je na facebookové stránce Vltava Run 2015 - RUN Chat a druhá přímo na našich stránkách v záložce Run Chat . Vyber si tu , která ti vyhovuje více, nebo využij obě a najdi svůj tým.

Pokud máš otázky ohledně závodu, mrkni se do záložky FAQ nebo nám napiš na info@vltavarun.cz.

Těšíme se na tebe na startu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.