11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » 5 důvodů, proč běžet Vltava Run

5 důvodů, proč běžet Vltava Run

13. 01. 2015


Důvod č. 1 - Proběhnete napříč Českem

Oblíbené běžecké trasy jsou fajn. Víte, co vás čeká, kde se osvěžit a nebo si ze stromu jen tak utrhnout ovoce. A teď se zkuste zasnít a představte si tohle: divoká příroda, tichý les, provoněné louky, řeka, malebné vísky, památky, Praha, městský ruch… Tenhle sen si letos můžete splnit. Přihlaste se na Vltava Run!
 
Důvod č. 2 - Jeden za všechny, všichni za jednoho
 
Vždycky jste chtěli být jako mušketýři, máte rádi týmové hry a umíte táhnout za jeden provaz? Tohle všechno v jednom zažijete na Vltava Run. Fakt, nelžeme. Viděli jsme to loni, tenhle závod prostě tvoří týmového ducha naprosto přirozeně. Posilují se tady dlouholeté vztahy a tvoří nové. Během 350 km se nastřádá neuvěřitelné množství energie, ze kterého pak budete čerpat dalších pár týdnů. A tým, ten tým vám zůstane napořád!
 
Důvod č. 3 - Ahoj, já jsem…
 
Kolik účastníků, tolik přátel. Běžci jsou prostě ti nejmilejší a nejvíc přátelští tvorové. Po loňském ročníku se dokonce objevil nový druh Homo Sapiens VltavaRunis, který se vyznačuje dvakrát větším srdcem než jeho evolučně zaostalejší kolega. A soutěživost? Ta je přesně v té míře, že si přejete vyhrát, ale přejete to i ostatním. Zařaďte se mezi druh VltavaRunis!
 
Důvod č. 4 - O tomhle budete povídat vnoučatům
 
A ty zase jejich vnoučatům a tak dále. Zážitky vám totiž nikdo nevezme. Skvělé je, že vlastně dopředu nevíte, jaké bude počasí, jestli potkáte na cestě srnku nebo přátelské domorodce a která etapa pro vás bude nejnáročnější. Vltava Run, to je 350 km dobrodružství. Noc i den, déšť i sluníčko, vítr i mlha. A na konci pak cílová páska, střih, úleva a uložení toho nejlepšího do škatulky “nezapomenutelné”. To chcete!
 
Důvod č. 5 - Já na to mám, tak poběžím
 

Kámoši, zážitky, trasa, tým… Tohle všechno dohromady tvoří Vltava Run. Ale je tu ještě jeden faktor, který stojí přesně ve středu toho všeho. Jste to vy. Je to každý z nás, kdo si řekne “challenge accepted”, sbalí si svých pár běžeckých švestek a vyrazí překonávat svoje možnosti. Rok 2015 pro vás může být tím, ve kterém posunete svoje hranice. A my chceme být u toho, chceme vám pomoct ty hranice posunout. Pojďte do toho s námi!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.