11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Soutěž #vltavarun vašima očima

Soutěž #vltavarun vašima očima

13. 05. 2015

Do závodu zbývá pár dní a nás zajímá, jak se připravujete! A během závodu nás zase zajímá, jak se vám běží... Prostě a jednoduše, foťte se nám!

Proč? Protože SOUTĚŽÍME! Porota složená z organizačního týmu vybere z fotek, které nám umístíte do FB eventu nebo dáte na Instagram či Twitter s hashtagem #vltavarun, celkem 3 nejlepší fotografie a odměníme jejich autory. 

Co můžete vyhrát? Připravíme pro vás běžecké triko Nike Miler s originálním potiskem Vltava Run, abyste měli v čem trénovat na třetí ročník.

Jak tedy soutěžit?

Od středy 13. května až do úterý 19. května včetně můžete na svoje profily na Instagramu a Twitteru sdílet fotky ze závodu, momentky z tréninku, cesty, prostě cokoli – nezapomeňte přidat hashtag #vltavarun. Fotky můžete vkládat i na event události. My se na to všechno potom pěkně podíváme a vybereme 3 z vás a ty odměníme.

Ale ani vy ostatní nepřijdete zkrátka. Stanete se „maskoty“ Vltava Run, protože všechny fotky pak určitě ukážeme na naší FB page nebo v online kronice. 


A teď tedy trošku formalit, které tu prostě být musí:

Vyhlašovatelem soutěže je Topforsport s.r.o. - Bešůvka 810/19, Brno-Žebětín 641 00

Zasláním fotografie nám tedy dáváte souhlas k tomu, abychom ji mohli využít k další prezentaci závodu na svých komunikačních kanálech.

Pořadatel soutěže vyhlásí výherce, který se do 7 dní ozve prostřednictvím mailu na info@vltavarun.cz a předmět „Soutěž #vltavarun“ ohledně předání výhry. Výhru nelze převádět na jiné osoby.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo jakoukoli výhru uvedenou v těchto pravidlech nahradit výhrou obdobného typu a hodnoty v případě, že z objektivních důvodů nespočívajících na straně vyhlašovatele nebude možné slíbenou výhru opatřit bez vynaložení nepřiměřeného úsilí.

Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

Soutěžící uděluje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) svůj souhlas se zpracováním osobních údajů nahlášených v rámci soutěže za účelem předání výhry, či jiných otázek spojených se soutěží a za účelem informování o dalších marketingových akcích vyhlašovatele prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to po dobu 2 (dvou) let ode dne začátku soutěže s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Správcem osobních údajů ve smyslu zákona je vyhlašovatel soutěže.

Každý soutěžící účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s těmito Pravidly a zavazuje se je dodržovat a neporušovat právní řád České republiky ani oprávněné zájmy vyhlašovatele.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo činit kdykoliv rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně změny pravidel, přerušení soutěže, pozastavení soutěže, předčasného ukončení soutěže nebo vyloučení jakéhokoli soutěžícího ze soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci, a to zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže nebo při pouhém podezření z nedodržení pravidel soutěže, nezákonného jednání nebo jiného závadného chování ze strany soutěžícího.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.