11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Krok sem a krok tam, máme výsledky od Garmin!

Krok sem a krok tam, máme výsledky od Garmin!

30. 05. 2015

Protože je #vltavarun tak dlouhý a udělali jste opravdu hodně kroků, trvalo to hodnou chvíli je spočítat. Ne, bez legrace, výsledky jsou tu a tak přinášíme přehlednou tabulku prvních 99. míst.

A jak to vypadá na bedně?
1. místo - tým č. 117 - BĚŽÍCÍ POHODÁŘI s počtem kroků 364 812
2. místo - tým č. 22 - BĚHNY s počtem kroků 361 607
3. místo - tým č. 93 - RUNGO.CZ ŽENY s počtem kroků 356 133

Vítězům blahopřejeme, jako ocenění získá každý z členů družstva BĚŽÍCÍ POHODÁŘI právě náramek Garmin vívofit s logem Vltava Run, se kterým se běžel letošní závod!

Pro ty z vás, kteří jste nevyhráli, připravil Garmin speciální nabídku. Do vyprodání zásob jsou náramky ze soutěže k dispozici za mimořádnou cenu 1.150 Kč/ks. Fitness náramky Garmin vívofit jsou schopné měřit celodenní pohyb a vyhodnotit počet kroků, zdolanou vzdálenost, spálené kalorie a navíc fungovat i jako běžné hodinky. Jejich výhodou je neuvěřitelná výdrž až 1 rok na jednu sadu výměnných baterií. Zájemci o tyto náramky se mohou obrátit na e-mail objednávky@garmin.cz s odkazem na závod Vltava Run.

- Tým VR -

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.