11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Fotosoutěž #vltavarun

Fotosoutěž #vltavarun

11. 05. 2016

Jako již tradičně, tak i letos vyhlašujeme #vltavarun fotosoutěž a to o opravdu krásné ceny od našich partnerů. Princip soutěže je jednoduchý - sdílet během letošního Vltava Runu svoje zážitky na svém facebooku, nebo instagramu s hashtagem "#vltavarun". Příspěvky, které budete vkládat na facebook, nezapomeňte nastavit jako věřejné. Jinak bychom je nemohli dohledat. Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky publikované ve dnech 13. - 16. 5. 2016.

Máme pro vás celkem 6 perfektních cen, kterými odměníme 6 nejkrásnějších, nejvtipnějších a nejemotivnějších příspěvků dle našeho posouzení. Dejte nám ve svém fotopříspěvku najevo, o kterou cenu byste měli v případě výhry zájem přidáním příslušného hashtagu #nissan, #honor, #nikon, nebo #oakley.

Pořadí cen je následující:

1. cena Nissan X-trail s plnou nádrží na víkend

2.- 4. mobilní telefon Honor 7

5. digitální fotoaparát Nikon COOLPIX A10 

a 6. sportovní brýle Oakley M2 Frame XL w/ Prizm Road.

Ceny budeme udělovat v tomto pořadí. Pokud ale například autor 1. vítězné fotografie přidá svoji preferenci hashtagem #oakley, dostane brýle Oakley a 1. cena Nissan X-trail s plnou nádrží na víkend se posouvá na autora 2. vítězné fotografie pokud opět jeho hashtag preference neurčí jinak.

Tak nám ukažte, jak si Vltava Run 2016 užíváte. Těšíme se!

Tým VR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.