11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Vaše ročníkové triko na Vltava Run 2017

Vaše ročníkové triko na Vltava Run 2017

20. 02. 2017

Ta dá! Tady ho máte. Triko, ve kterém letos zažijete velké věci. Je funkční, je Nike a stane se večnou památkou na váš skvělý běžecký výkon.

Vracíme se k oranžové barvě, která symbolizuje statečnost, obětování, je veselá a pomáhá zvládat únavu nejen při ranním vstávání. Je teplá, lehká a hravá. Posiluje plíce a činnost srdce. Dovedete si představit lepší barvu na takový závod?

Vybírejte v kapitánské sekci ze tří variant potisku na záda a pak postupujte dle zde uvedeného návodu. Základní potisk s hashtagem "#vltavarun" je v ceně startovného. Pokud jste pyšní na název svého týmu, můžete ho mít na zádech a dát jasně najevo, ke komu patříte. Týmům, které ho mají, natiskneme na přání i jejich logo. 

Pro výběr potisku na záda je nutné nejprve mít kompletně vyplněnou soupisku týmu a velikosti trika všech členů. Pokud si nejste jisti svou Nike velikostí, tady máte tabulku.

To vše je potřeba stihnout do 31. 3., tak svolejte svoje týmy a hlasujte, kterou variantu uvidí vaši soupeři, až je budete předbíhat na trati.

--Váš VR tým--

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.