11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Nadace Leontinka

Nadace Leontinka

24. 03. 2017

Tým zrakové postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run

Tým zrakově postižených běžců se opět vydává na trať Vltava Run.

Tak jako v minulých letech i letos potkáte na trati nebojácné běžce z týmu Nadace Leontinka. Ti se v doprovodu svých traserů vrhají vstříc naší trati, kterou, nehledě na svůj hendikep, v loňském roce rozhodně nepokořili jako nejpomalejší tým. Běžec i trasér budou vždy jasně označeni speciálními dresy Nadace Leontinka.

Velmi příjemnou novinkou, kterou si pro vás letos Nadace Leontinka připravila, je tým nevidomých masérů, kteří na vás budou čekat v neděli 14. 5. od 11 hodin v cílové zóně. Svýma nadmíru citlivýma rukama vám pomůžou vyhnat únavu z vašich svalů. Odměna za jejich snahu je na vás, můžeme přispět Nadaci Leontinka dobrovolným příspěvkem do připravené kasičky.

Jsme rádi, že s námi Nadace Leontinka opět běží a že její tým stále svými výkony dokazuje, že každá překážka se dá překonat. 

O dalších nejen sportovních aktivitách Nadace Leontinka a možnostech, jak je podpořit si přečtěte na http://www.nadaceleontinka.cz/.

Fanděte a podporujte s námi.

- Váš VR tým - 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.