11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Propozice, nasazování na úseky a orientační časy

Propozice, nasazování na úseky a orientační časy

31. 03. 2017

Na vědomost všem #vltavarun běžcům se dává, že vytoužené propozice pro Vltava Run 2017 jsou ke stažení na webu v kapitánské sekci.

Dali jsme si letos záležet a rozlišili jsme v mapách trasy pro běžce a pro auta. Věříme, že vás to potěší a bude se vám lépe putovat po trati. V propozicích kromě tras jednotlivých úseků najdete pravidla závodu a jeho časový harmonogram, povinnou výbavu auta, výtah z pravidel silničního provozu pro běžce, tipy na ubytování během závodu, popis startovní a cílové zóny a další tipy a doporučení pro všechny účastníky.

V kapitánské sekci jsme také již spustili možnost míchat pořadím běžců a nasazovat je na libovolné úseky dle délky a obtížnosti. Při přiřazování úseků musíte dodržet dvě pravidla:

Deadline na úpravy je 30. dubna.

Zároveň si už můžete stáhnout orientační PDF s předpokládanými časy předávek - jsou vypočítány z vašich časů na desítku, délky úseku a našeho interního koeficientu. Upozorňujeme, že nyní, kdy ještě nemáme sestavenu startovní listinu, je čas startu pro všechny týmy nastaven na 7.00.  Je to pro tuto chvíli pouze orientační nástroj, který vám může pomoci efektivně nastavit střídání běžců na úsecích.

-Váš VR tým -

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.