11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Kolik budete mít týmových aut?

Kolik budete mít týmových aut?

13. 04. 2017

Kolik aut budete mít?

Deadline pro nahlášení počtu aut a pro uzavírku soupisek se blíží.

Vltava Run 2017 se nám velmi svižným tempem blíží a s ním i několik organizačních termínů, do kterých je nutné rozhodnout, jak bude vaše letošní pouť podél Vltavy vypadat. 

Do pondělí 24. 4. od vás potřebujeme finální rozhodnutí, v kolika autech se letos na trať vydáte. V kapitánské sekci vyberte záložku "Auta", zaklikněte jejich počet (1-3) a vyberte jejich typ (osobní, karavan, dodávka pro 6, dodávka pro více jak 6). Zkontrolujte si, zda máte opravdu zaškrtnutý počet aut i jejich specifikaci. 

Plusy a mínusy různého počtu aut porovnává přiložená tabulka. Dobře tedy rozmyslete a také nezapomeňte promyslet logistiku v návaznosti na nasazování běžců na jednotlivé úseky (prvních šest úseků auto A, dalších 6 auto B atd.). Úseky tedy mixujte jen mezi běžci z jednoho auta, jinak najezdíte desítky zbytečných kilometrů navíc.

Tím se dostáváme k dalšímu deadlinu: 30. 4. ukončujeme možnost míchat s pořadím běžců mezi jednotlivými úseky a uzavíráme soupisky. Aktuální podoba bude brána jako finální a na jejím základě budeme sestavovat startovní listinu.

Věříme, že všechno stihnete v klidu naplánovat a že se vám pohodově trénuje. Přesvědčte nás na facebooku a Instagramu s #vltavarun. Jsme zvědaví.

- Váš VR tým -

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.