11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Nissan flotila na Vltava Run 2017

Nissan flotila na Vltava Run 2017

30. 04. 2017

Celým závodem vás budou letos opět provázet vozy Nissan

Budete si tak moci prohlédnout terénní Nissan X-Trail, robustní Nissan Navara, elegantní Nissan Qashqai a jako novinka stylový Nissan Micra.

Do cílové zóny na branické louce vás pak od centrálního Vltava Run parkoviště v ulici Ledařská pohodlně, tiše a ekologicky doveze flotila Nissan elektromobilů - LEAF a e-NV200.  LEAF je světově nejprodávanějším plně elektrickým vozem a jeho poslední verze ujede až 250km na jedno nabití. To sice na celou trasu Vltava Runu zatím nestačí, ale pro vaše pohodlné svezení do cílové zóny je toto vozidlo budoucnosti ideální.

Soutěžte s Nissanem a Davidem Svobodou

Nissan si pro vás během Vltava Run 2017 připravil hned dvě soutěže.

První je o Nissan X-Trail 2.0 dCi na víkend s plnou nádrží. 177 koní pod kapotou, kterými X-Trail vládne, si osedlá nejrychlejší běžec na úseku 31 Živohošť - Třebenice.

Druhá je s Davidem Svobodou, členem Nissan týmu, na úseku číslo 8 z Olšiny do Černé v Pošumaví. Kdo bude rychlejší než David, vyhraje s ním jeden den pětibojařského tréninku a k tomu balíček sportovní výživy od Isostaru v hodnotě 1500 Kč. Pokud vás Davida předběhne více, vyhrává samozřejmě ten nejrychlejší.

Nissan uvádí na český trh novu Micru

Nový Nissan Micra, který byl představený na mezinárodním autosalonu v Paříži v roce 2016, nastavuje nové standardy v B segmentu prostřednictvím odvážného designu, moderního interiéru z vysoce kvalitních materiálů, inovativních technologií a výjimečných jízdních vlastností. 
Už dnes je možné zcela nový Nissan Micra objednat v síti autorizovaných dealerů značky Nissan. Cena nového Nissanu Micra začíná na 259 000 Kč.  
Zde je k dipozici kompletní ceník nové Micry.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.