11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Pomáhej pohybem s aplikací EPP Nadaci Leontinka

Pomáhej pohybem s aplikací EPP Nadaci Leontinka

01. 05. 2017

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ je nástroj, díky kterému má každý možnost pomáhat vlastním aktivním pohybem

Nejen sobě k lepšímu zdraví, ale také druhým, kteří naší pomoc potřebují. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůzi běh, jízdu na kole, lyžování, ale třeba i tanec nebo indoorové aktivity typu běh na běžícím pásu). Kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti generuje aplikace body, které může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol či obcí.

Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nasbírají dostatečný počet bodů, Nadace ČEZ projekt finančně podpoří. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty naleznete na www.pomahejpohybem.cz. Sledovat je můžete také na facebooku „EPP – Pomáhej pohybem“. Aplikace je zdarma dostupná pro „chytré“ telefony s operačními systémy Apple iOS, Android od verze 4.0 a Windows Phone.

Díky vám a vašemu pohybu, mohla Nadace ČEZ prostřednictvím této aplikace podpořit už více jak 542 projektů v celkové hodnotě přesahující 38 milionů korun.

Pomáhat může skutečně každý i během Vltava Run 2017. Stačí si aplikaci stáhnout, zapnout ji na svém úseku, během nasbírat body a ty pak věnovat např. projektu „Nadace Leontinka“, která finanční prostředky vybrané díky aplikaci EPP - Pomáhej pohybem věnuje středisku rané péče, které se stará o děti se zrakovým postižením.

Pojďme spolu vyběhat Leontince podporu a dokažme, že Vltava Run je týmová hra.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.