11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Občerstvení na startu a v cíli

Občerstvení na startu a v cíli

07. 05. 2017

Občerstvení na startu a v cíli. Vyberte si z lahodného menu.

Dog'n'Roll vás skvěle nakrmí před startem na Zadově i v cíli. Mužete si smlsnout na vydatném hot dogu all beaf, spicy pork, nebo porchetta. K snídani  před  startem vás energií nabije chia chléb se sýrovou  pomazánkou s medvědím česnekem a ředkvičkou, grilovaná zelenina a klícky, rozpecená mlécná houska se sázeným vejcem, sýrovou omáckou a slaninovými chipsy, poctivý vývar pro zahrátí a sílu, nebo sladoucké posvícenské koláce ze špaldové mouky s mákem a švestkami. Zapíjet  to mužete nakopávací limonádou ultichá maté  a prekapávanou kávou La Bohéme. Stejne parádní menu na vás bude cekat i po dobehu v cíli.

Palačinkárna Galetka vám po doběhu v cíli doplní tolik potřebné zásoby cukru v krvi třinácti příchutěmi slaďoučkých palačinek. Kdo bude mít cukru dostatek, může ochutnat jednu ze sedmi příchutí slaných.

Salt'n'Pepa vás v cíli zasytí baculatými domácími burgery z trhaného vepřového, kuřete v podmáslí, nebo vege variantou s grilovaným sýrem Halloumi. Dále si budete moci vybrat mezi domácími hranolkami a bryndzovými haluškami se slaninou, nebo opět ve vege verzi s opečenou cibulkou.

Milujete mexickou kuchyni? Mexicali Mercado vám po doběhu v cílové zóně připraví posilňující polévku, tradiční Quesadillu, Taco, Burrito (vše ve variantách hověží/kuřecí/vegan) a přesladké Churros. 

Catering restaurace Hamr pro vás v cíli připraví pestrou nabídku chutné sportovní stravy tak, jak ji znáte z přilehlého sportovního areálu Hamr Braník, pro doplnění potřebných živin a kvalitní regeneraci.

Tak co, už se vám sbíhají sliny?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.