11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Občerstvi se Rajcem a zavaž se k pohybu

Občerstvi se Rajcem a zavaž se k pohybu

08. 05. 2017

Manifest Zavaž se k pohybu: Pohyb je pro moje tělo stejně důležitý jako voda. Vím to, ale občas mi chybí odhodlání. Když se nakonec překonám, stačí už jen zavázat tkaničky a vyrazit! 
Pojď do toho s námi, ať už je tvým cílem prvních pár kilometrů nebo celý Vltava Run, nejsi v tom sám. Sleduj výzvy Rajec na velkých tkanicích podél trati. Když si zapamatuješ alespoň dvě, v Rajec chill out zóně v cíli pak dostaneš parádní barevné tkaničky. Navlékni si je a sdílej radost z pohybu! #zavazse

Pohyb je pro naše tělo stejně důležitý jako voda. Pramenitá voda Rajec je pro běžce velmi praktickým společníkem – skvěle padne do ruky a při běhu umožňuje jednoduchou manipulaci jednou rukou. Díky sportovnímu uzávěru se z ní lze komfortně napít i bez toho, abyste museli zastavovat nebo zpomalovat. Na startu i v cíli proto každý dostanete 0,75l lahev. Na předávkách 13 v Purkarci a 18 ve Věžovaté pláni pro vás budu navíc připraveny 0,33l lahve Rajec, takže žízni bezpečně utečete.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.