11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Úvodní stránka » Aktuality » Telefony Honor na předávkách

Telefony Honor na předávkách

11. 05. 2017

Vaše průběžné orientační časy na předávkách budeme letos opět zaznamenávat telefony Honor

Tentokrát novými modely #Honor4X, #Honor6 a #Honor6X. Při doběhu na předávku nahlaste startovní číslo a název svého týmu našemu traťovému kapitánovi, který si do telefonu váš průběh zaznamená a orietační čas se objeví online na vltavarun.cz.

Podle těchto časů může váš pohyb po trati sledovat posádka druhého (i případně třetího) týmového auta a dojet tak ve správnou dobu na následující velkou předávku, kde se budou vaše auta střídat. 

Fotíme na Instagram se super telefonem Honor 6X. Znáte ho?

Během celého závodu sledujte náš instagramový účet @vltavarun, kam budeme novým Honor 6X fotit a natáčet aktuální dění na trati.

Honor 6X byl představen na letošním technologickém veletrhu CES v Las Vegas a spustil tam poprask. Za hodně nízkou cenu totiž nabízí to, co konkurenční značky o mnoho tisíc dráž. Honor 6X je rovnou nejlevnější telefon s duálním fotoaparátem na trhu! Rozhodně to ale neznamená, že mu to ubírá na kvalitě. Zaujme třeba efektem široké clony, kdy můžete mít pozadí snímku hezky rozmazané. Líbit se vám budou i speciální funkce na focení jídla, automatické zkrášlování obličeje, širokoúhlé selfie fotky nebo profesionální mód, kdy můžete parametry focení nastavit ručně, jako na běžném fotoaparátu. Výsledné snímky vás ohromí!

Honor 6X má také bleskurychlou čtečku otisků prstů, která udrží vaše data v bezpečí a usnadní ovládání telefonu. Kromě toho celokovový telefon (= hodně vydrží) i báječně vypadá. Doporučená cena je 6 990 Kč. To je skvělé! Více o tomto šikovném a cenově velmi příznivém telefonu se dočtete přímo zde.

Tak se těšte na super fotky a přidejte také ty svoje s #vltavarun a nezapomeňte na naši fotosoutež.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.