Startovné

Pro rok 2023 opět otevíráme 300 registrací.

Základní startovné 23.000 Kč / 958 € včetně DPH pro jeden tým.
Dne 10. 10. v 10:00 bude na stránkách www.vltavarun.cz spuštěna registrace do závodu.
Obsah startovního balíčku najdete ZDE.

Předregistrace

Jako každý rok pro vás máme také možnosti předregistrace.

Komu je předregistrace pro Vltava Run 2023 určena?

  1. Věrnostní program pro týmy, které s námi běží od 1. ročníku (2014) opakovaně každý rok. Týmy budeme osobně kontaktovat.
  2. Odměna pro všechny vítězné týmy Vltava Run 2022 ze všech kategorií. Týmy budeme osobně kontaktovat.
  3. Firemní startovné a firemní startovné plus

Předregistrace pro kategorie 1. až 3. je podmíněna uhrazením startovného do 30. 9. 2022, v opačném případě bude registrace uvolněna pro registrace 10. 10. 2022.

Registrace

Registrace bude obsahovat povinné údaje týmu a otázky týkající se pravidel závodu. Pro úspěšnou registraci je nutné správně uvést všechny odpovědi. Úspěšná registrace bude potvrzena mailem, který bude obsahovat i platební instrukce. Na zaplacení máte 5 pracovních dní od registrace (včetně dne registrace). Správa týmu, tedy i možnost dělat jakékoliv změny, bude kapitánům zpřístupněna po připsání startovného na účet Vltava Run.

Všechny v daném termínu neuhrazené registrace budou postoupeny týmům ve waitinglistu (WL). Do waitinglistu budou automaticky zařazeny všechny nadlimitní registrace. Waiting list bude dostupný na webu závodu ihned po naplnění registrací a bude průběžně aktualizovaný. V první fázi budou uvolněna místa po duplicitních registracích, další místa budou případně uvolněna až po uplynutí termínu pro úhradu startovného.

Co bude registrace obsahovat?

A) Povinné údaje

  • jméno, příjmení, mobilní číslo a emailová adresa kapitána týmu (hlavní kontaktní osoba týmu)
  • jméno, příjmení, mobilní číslo a emailová adresa zástupce kapitána týmu (druhá kontaktní osoba pro organizátory)
  • název týmu

B) Otázky - vždy jedna odpověď správná

Otázky se týkají závodu Vltava Run 2023. Každá otázka má tři možnosti odpovědí a pouze jedna odpoveď je správná. Jestli napoprvé nezvolíte správnou odpověď, můžete se opravit. Registrace bude možná pouze po správném zodpovězení všech otázek v registraci. Počet otázek bude znám až v den registrace.

Firemní startovné

Firemní startovné je omezená nabídka pro ty z vás, kteří by rádi spojili jméno své firmy se závodem Vltava Run a zároveň se nechtějí spoléhat na registrace 10. 10. Firemní startovné můžete registrovat pouze písemně na e-mail teambuilding@vltavarun.cz. Tato nabídka je platná do 30. 9. 2022. Obsah startovního balíčku pro firemní týmy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.