11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Většina týmu se shodla, že bychom se raději představili bez úvodní fotografie. ;) Ale nakonec jsme uznali, že by to bez nich nebylo ono. Takže se vší parádou vám představujeme Květu, Míšu, Verču a Láďu . 

Květa 
Ředitelka číslo jedna. Květa stála u prvního stavebního kamene Vltava Runu a od té doby je jeho srdcem, tělem i duší. Možná není tak slyšet jako Míša, ale bez ní byste se na start nepostavili. 

Míša
Ředitelka číslo dvě. Míša sice u zrodu Vltava Runu nebyla, o to je ale dnes větší srdcař než kdokoliv jiný. Ona je hnacím motorem a buldozerem překážek, které se nám občas postaví do cesty. Řeší hlavně produkční stránku závodu a je styčný důstojník kapitánů vašich týmů.

Verča
Verča je sice týmovým benjamínkem, ale Vltava Run běhá od prvního ročníku. Přes sociální sítě spojuje vás a celý tým Vltava Runu. 

Láďa
Ládik je náš poklad a vaše info linka. Oběhává trasu, abyste měli správná *.gpx data a je připraven zvednout telefon ve dne v noci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.