11-12/5/2019

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Ty a tvůj tým, 1 víkend, 360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy.


Komu je určena předregistrace pro Vltava Run 2019?

Předregistrace pro všechny tři kategorie je podmíněna uhrazením startovného 18 000 Kč do 25. 10. 2018, v opačném případě bude registrace uvolněna pro oficiální registrace 1. 11. 2018.

Pravidla výzvy “Pošli nám svůj příběh”

Pošlete nám svůj příběh, proč právě váš tým chce běžet. Napište nám, kto jste, co je na vás zajímavého, dejte nám důvody, proč si vybrat právě váš tým a ne jiný. My ze všech příběhů vybereme 50 týmů, které získají možnost předregistrace. 

Kam můžete posílat vaše příběhy a kdo ho může posílat? V jakém formátu ho chceme?

Příběhy nám zasílejte na adresu pribehy@vltavarun.cz ve formatu pdf do 30. 9. 2018, 23:59 hod. Prosíme o komunikaci kapitánem týmu, v podpisu emailu nám na sebe nechejte jméno a mobilní číslo. Do předmětu emailu napište jméno vášho týmu. Váš příběh napište maximálně na dvě A4, písmo arial, velikost písma minimálně 12. PDF může obsahovat třetí stránku s fotkami. Grafickému zpracování příběhu se nebráníme, nesmí však překročit 3 stránky a musí být zaslán taktéž v pdf formátu.

Kdy se dozvíte, jestli váš tým byl vybrán?

15. 10. vyhlásíme jména týmu, jejichž příběhy nás oslovily nejvíc. S vybranými týmy se spojíme osobně a pošleme potřebné informace k předregistraci a pro úhradu startovného.

Shrnutí důležitých termínů:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.