O nás

Většina týmu se shodla, že bychom se raději představili bez úvodní fotografie. ;) Ale nakonec jsme uznali, že by to bez nich nebylo ono. Takže se vší parádou vám představujeme Květu, Míšu, Evu a Láďu .

Květa

Ředitelka číslo jedna. Květa stála u prvního stavebního kamene Vltava Runu a od té doby je jeho srdcem, tělem i duší. Možná není tak slyšet jako Míša, ale bez ní byste se na start nepostavili.

Míša

Ředitelka číslo dvě. Míša sice u zrodu Vltava Runu nebyla, o to je ale dnes větší srdcař než kdokoliv jiný. Ona je hnacím motorem a buldozerem překážek, které se nám občas postaví do cesty. Řeší hlavně produkční stránku závodu a je styčný důstojník kapitánů vašich týmů.

Eva

Evča pro nás tvoří veškerý obsah na sociální sítě. Na závodech za vámi bude nadšeně lítat s foťákem i mobilem a získávat materiál, nad kterým se pak budeme společně dojímat po celý zbytek roku. :)

Láďa

Ládik je náš poklad a vaše info linka. Oběhává trasu, abyste měli správná *.gpx data a je připraven zvednout telefon ve dne v noci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.